Vanmiddag naar de topper in 1E geweest, Nummer twee Oranje Nassau tegen koploper HZVV. Het leek er even op dat ON het gat terug ging brengen naar 4 punten, bij rust was het 2-0. Maar na rust draaide HZVV de achterstand om in een 2-3 voorsprong. In blessuretijd maakte ON er nog 3-3 van. Klinkt als een spektakelstuk, maar eigenlijk was vrijwel elke kans een goal. Het was vooral rommelig en niet heel best.
VVG ging bij olde Veste met 4-1 onderuit en moet op blijven passen, PKC'83 maakte uit bij nummer 3 Drachtster Boys een 2-0 achterstand ongedaan, 2-2.
Be Quick stond tot een kwartier voor tijd 1-0 voor, maar verloor nog met 1-2 van Winsum. BQ staat nu weer ??n na laatst met 1 punt voorsprong.
VV Dokkum won het degradatieduel tegen Niekerk met 3-1 en staat op doelsaldo boven de streep. Mamio pakte een punt bij BQ1887 en staat daardoor ook weer boven de streep.