Weekendvoetbal

Joost

Well-known member
Je bent hardleers. Voor de zoveelste keer, Fregge, ik quote de Gelderlander Of ze wel of niet kloppen weet ik niet. Voorlopig zijn ze ook niet weerlegd.
En Joost kwam vanuit het niets met cijfers , kennelijk om mij te laten zien, dat er geen of weinig problemen in het zondagvoetbal zijn.
Ik had er niet om gevraagd en eigenlijk interesseren me de exacte cijfers ook niet.

Huh wacht. Ik verbind nul conclusies aan mijn cijfers. Ik weerleg alleen de cijfers die jij post omdat ze gewoonweg niet kloppen met de feiten.

Maar nu beweer je dus dat ik a. Niets weerleg en b. Trek je zelf conclusies.

En dan kunnen anderen niet begrijpend lezen?
 

JMD

Well-known member
Ik snap niet dat je er zo'n zwart wit discussie van maakt, we hebben het over dezelfde bond en dezelfde regels . Het is simpelweg goed voor het Nederlandse voetbal als de beste teams tegen elkaar voetballen op elk niveau. Daarnaast moet er van laag tot hoog een goede doorstroming zijn met promotie degradatie regels.

Eisen om in een bepaalde klasse te mogen voetballen moeten daarin tegen drastisch verlaagd worden.

Za en Zo zijn hierin eigenlijk geen eens een partij in. KNVB moet gewoon zeggen nadat ze alle kanten hebben gehoord van zo gaan we het doen.
Dit dus. NO maakt er constant een 'iedereen wil zaterdag naaien' discussie van. De rest wil gewoon vooruit en het beste voor het gehele Nederlandse amateurvoetbal.
 

JMD

Well-known member
Huh wacht. Ik verbind nul conclusies aan mijn cijfers. Ik weerleg alleen de cijfers die jij post omdat ze gewoonweg niet kloppen met de feiten.

Maar nu beweer je dus dat ik a. Niets weerleg en b. Trek je zelf conclusies.

En dan kunnen anderen niet begrijpend lezen?

QED dus...
 

SanMark.

Well-known member
Of de journalist van de gelderlander wel of niet gelijk heeft ?
Zoek het lekker zelf uit, jij maakt je er nogal druk om.
Ik niet. Mij interesseert het niet echt of de cijfers die Raymond Willemsen weergeeft wel of niet exact kloppen.

Maar alleen als ze in je straatje passen gebruik je ze.
 

Joost

Well-known member
In 2015-2016 voetbalden er op zondag 2340 teams en op zaterdag 1832.
Nu, vijf jaar later, zijn het er op zondag 1865 en op zaterdag 2092.
Op zaterdag een stijging van 14 % , op zondag een daling van 20 %.
Maar vermoedelijk merk je daar in Limburg niet veel van.

Mag ik vragen waarom je deze cijfers post als ze je schijnbaar niet interesseren?
 

Joost

Well-known member
Jij kwam ermee en omdat je ontkende ergens als eerste out of the blue ergens mee te komen liet ik zien waar jij mee kwam.

En die aantallen interesseren me niet echt, dat heb ik al enkele malen uitgelegd.

Mij interesseert wel waarom jij daar zomaar opeens mee komt .
Wilde je aantonen, dat het zondagvoetbal geen problemen kent ?

Ik las vanochtend rond een uur of 7 het stukje van Raymond Willemsen en dacht, die cijfer kloppen voor geen meter.
Toen heb ik nadat ik de kinderen naar school heb gebracht en naar kantoor ben gegaan even een draaitabelletje losgelaten op de feiten en kwam met iets heel anders dan Raymond, dat heb ik vervolgens ook netjes naar 'm getweet.

Uit die cijfers kon je tevens een paar interessante feiten halen en die heb ik hier geplaatst. Daar zat verder geen argumentatie of conclusie aan vast. Iedere conclusie die jij uit mijn post haalt is dus voor je eigen rekening.

Ik heb verder ook nergens ontkend ergens out of the blue mee te zijn gekomen, dus ik zie graag je referentie daarheen.

Jij plaatst vervolgens toevallig de cijfers die Raymond Willemsen in zijn stukje gebruikt. Niet als quote op iemand anders maar gewoon zo, ook zonder bronvermelding naar de rest van het artikel. En zonder verder commentaar dus naar je redenen kan ik enkel gissen. Omdat ik het stuk toevallig die ochtend gelezen heb weet ik waar je het vandaan heb en kan ik je corrigeren.

Vervolgens kom jij met "Ik snap, dat sommige mensen niet graag deze cijfers gepubliceerd willen zien."

Waarop ik je exacte hetzelfde plaatje met correcte cijfers toon.

Dus daarom de vraag; waarom post je de cijfers als je later ontkent dat ze je niet interesseren.
 

PES5

Administrator
Forumleiding
Het bord voor de kop van N-O is inmiddels zo groot dat heel Azië er mee bedekt kan worden.

Hoe moeilijk is het om toe te geven dat je een punt wilde maken dat later finaal onderuit werd gehaald. Kan gebeuren, maar geef gewoon toe. Dit wordt iedere keer triester.
 

Joost

Well-known member
giphy.webp
 

PES5

Administrator
Forumleiding
Met je: "Ik snap, dat sommige mensen niet graag deze cijfers gepubliceerd willen zien", geef je toch een waardeoordeel aan de cijfers die je plaatste? Hoe moeten we dat in de vredesnaam anders lezen/opvatten?
 

de Kok

Member
Goede zaak dat de clubs die de spelers al jaren tegemoet komen met 2 speeldagen dat straks ook nog mogen doen. Van der Zee ziet geen reden daarvan af te stappen..
 

JMD

Well-known member
Verder heb ik geen zin meer om in te gaan op cijfers over de aantallen teams dat nu of een jaar eerder nog op zaterdag of op zondag voetbalt.
Ik ben er niet over begonnen en het interesseert me nauwelijks.
En ik vind dat ik voldoende heb gereageerd op de veelal onzinnige aantijgingen.
Je hebt door dat je keer op keer mijn post bewaarheidt (voor zover 'bewaarheiden' een werkwoord is... :) )

Echt man, je zet je zelf keer op keer voor gek. En als je het dan niet meer weet kom je weer met je standaard riedeltje. Net zoals op een computerspelletje, als je het even niet meer weet of vastgelopen bent in een straat, druk je op reset en begin je opnieuw. Op een computerspel niet erg (tenzij je het tegen iemand speelt), maar op een forum valt het op.
 

gevegt

Well-known member
Je hebt door dat je keer op keer mijn post bewaarheidt (voor zover 'bewaarheiden' een werkwoord is... :) )

Echt man, je zet je zelf keer op keer voor gek. En als je het dan niet meer weet kom je weer met je standaard riedeltje. Net zoals op een computerspelletje, als je het even niet meer weet of vastgelopen bent in een straat, druk je op reset en begin je opnieuw. Op een computerspel niet erg (tenzij je het tegen iemand speelt), maar op een forum valt het op.

Je zou je ook kunnen afvragen waarom hij elke keer 'dat riedeltje' afspeelt.
Net zoals iemand die alleen met cijfertjes om kan gaan.
 

bqandy

Well-known member
Weet iemand iets over een recente brief van de KNVB naar de clubs met als poging weekend voetbal voor elkaar te krijgen? Dat is de algemene inhoud. Maar iemand met details?
 

Bonehead

Well-known member
De kantine is bij ons half uitbesteed. De beheerders mogen een stukje winst in eigen zak steken. Dus hoe beter de kantine draait, hoe meer hun krijgen. Het is dus maar hoe je het inricht.

Okay dat kan. Je zou er ook voor kunnen kiezen betaalde krachten achter de bar te zetten en als je het uit eigen gelederen niet meer redt. Maar in beide gevallen ben ik bang dat Bonehead dan niet meer een potje bier voor €1,80 achterover tikt. Ik kan mij voorstellen dat clubs en hun leden zich verzetten, want zij zullen dit zien als achteruitgang.

In Kampen zijn het allemaal risico derbies?

Dat zal ook kunnen. Hoe dan ook is het een uitzondering en geen voorkeursaanvangstijd.

Joost zei:
De allergrootste trend die je ziet is dat het deelname aan teamsporten bij senioren daalt. Dat is niet alleen in het voetbal zo maar ook in alle andere sporten.

Zaterdagvoetbal is in aantal ook kleiner geworden dan 15 jaar geleden. En dat het zondagvoetbal rapper krimpt dan het zaterdagvoetbal is logisch.
De overstap van zondag naar zaterdag is een veel gevallen niet meer dan een laatste noodgreep van clubs die door de krimp vanzelf zullen verdwijnen.

Dat is de maatschappij. We zijn allemaal tweeverdieners en in het weekend moet er van alles gebeuren als er al niet gewerkt moet worden. Vroeger had je maximaal 15 voetballers per team. Nu hebben we al meer dan 25 op papier staan en zijn ze blij als ze er zaterdag 11 hebben. En dat voor 22 zaterdagen per jaar...

Die laatste zin lijkt zich te achterhalen. Steeds meer grote(re) clubs stappen over naar zaterdag in deze regio.

Fregge zei:
Originally posted by noord-ooster View Post
Ben jij nog steeds van mening dat er weekendvoetbal moet komen en dat de thuisclub moet bepalen op welke dag er gevoetbald moet worden ?
En denk jij ook nog steeds, dat dat een haalbare kaart is ?

Ja

Op basis waarvan denk je dat? Ik denk dat de ondertekenaars van het convenant niet binnen aanzienlijke tijd op zondag gaan ballen.
 
Laatst bewerkt:
Bovenaan