Pfff, zijn we nou nog niet af van die onzin? Ook samen ga je echt de grote 5 niet inhalen, en de vraag is (zoals Abu) terecht zich al afvraagt wie daar op zit te wachten. Voor PSV kan het nog wel interessant zijn, 3x vallen en je bent immers in Belgi?, maar ik denk dat het voor de rest van de 'top 10' in Nederland het niet echt heel veel oplevert.
Ik moet het nog maar zien hoor. De Belgische top heeft de rest van de competitie al helemaal uitgerookt met de play-offs en het is wachten totdat er daar een club echt omvalt. Sportief zit er geen enkel schot meer in daar dus dan gaan ze al snel naar andere bronnen kijken. Een gezamenlijk TV product in de vorm van de Beneleague is echt een serieuze optie.
De Eredivisie is een waanzinnig sterk merk maar de kijkcijfers geven vooral aan dat het nauwelijks wat uitmaakt wie de Eredivisie aan de onderkant vult. De Beneleague is in feite niet veel meer dan de Eredivisie met andere opvulling, waarbij de namen Anderlecht, Standard en Club Brugge vanuit historisch oogpunt misschien nog wel aanzien hebben. Andersom werkt het net zo in Belgi?.
De overgrote meerderheid van de TV kijkers kijkt vooral naar 'namen', of het een leuke wedstrijd is komt op het tweede plan.
Als we die Belgen erbij nemen krijgen we hun play-offs er vast gratis bij.Dus omdat die Belgen er nu na 10 jaar ook achterkomen dat die playoffs gewoon kut zijn willen ze met ons samenwerken?
:duim:Gewoon Ajax naar de Bundesliga en iedereen is blij.
Bundesliga lijkt me te makkelijk.
Dus omdat die Belgen er nu na 10 jaar ook achterkomen dat die playoffs gewoon kut zijn willen ze met ons samenwerken?
Maar dat is niet helemaal waar. De topclubs, met uitzondering van de voorzitter van Club Brugge nota bene, zijn er nog steeds groot voorstander van omdat ze zo de grootste hap taart krijgen.
Het probleem is alleen dat de andere clubs helemaal kaal worden geplukt. Neem Lokeren, die hebben ooit eenmaal Play-Off 1 gehaald in 2011. Dat is een kleine vereniging die wel altijd mee kon doen in Eerste Klasse.
Maar op moment dat in Belgi? de prijzen worden verdeeld staat Lokeren al jarenlang aan de zijlijn mee te kijken. De waarde van Lokeren v Anderlecht is de laatste jaren steeds minder geworden, dat heeft uiteindelijk ook zijn weerslag op sponsoren en dus het beschikbare geld. Anderlecht, Club, Standard, Genk, Gent, Charleroi, Antwerp, KV Mechelen, Kortrijk en Zulte Waregem lijken groot genoeg om te overleven. Bij al die andere is het niet de vraag of maar wanneer ze uiteindelijk om gaan vallen. En dat zien de grote clubs in Belgi? ook, en dus willen ze nieuwe tegenstand.
De overgrote meerderheid van de TV kijkers kijkt vooral naar 'namen', of het een leuke wedstrijd is komt op het tweede plan.
Meer de schuld van alle dwazen die echt heel de dag de meest nutteloze potten kijken, koop een seizoenkaart en laat de tv uit.
Waarom, jij bent toch degene die de televisie aanzet voor Heracles-Emmen?
Ja, een seizoenkaart is naar verhouding veel duurder dan een Fox-abonnement. Bij een seizoenkaart zie je alleen de thuiswedstrijden van je club, terwijl je bij een Fox-abonnement ook nog van de uitwedstrijden van je club kan 'genieten'. Je krijgt er zelfs nog een hele sloot aan andere wedstrijden bij, waar je wellicht minder interesse in hebt. Maar voor je eigen club is Fox goedkoper dan een seizoenkaart.Alsof een seizoenkaart zoveel duurder is dan een Fox-abonnement. Je bent sowieso wel rijp voor John Williams als je een Fox-abonnement hebt terwijl je in de financi?le problemen zit.