Vanmiddag weer eens kijken bij Jong AZ. Eens zien of ze de voorsprong nog verder kunnen uitbouwen.
Niet gelukt, verrassende nederlaag tegen Jong Sparta Rotterdam. Al is er nog niets aan de hand natuurlijk.
Hiermee gaan we de winterstop in:
Speelronde 18
AFC - Jong FC Twente 4-0 (1-0)
1-0 Tom van den Brink 2-0 Ibrahim Soumaoro (eigen doelpunt) 3-0 Daan Sutorius (strafschop) 4-0 Matthijs Jesse
GVVV - HHC Hardenberg 0-0 (0-0)
Jong AZ - Jong Sparta Rotterdam 2-3 (0-1)
3. 0-1 Lovette Felicia 57. 1-1 Nick Doodeman 69. 1-2 Ragnar Ache 80. 1-3 Deroy Duarte 89. 2-3 Levi Garc?a
Jong Vitesse - FC Lienden 2-1 (1-0)
4. 1-0 Mitchell van Bergen 52. 1-1 Mark Fennebeumer 73. 2-1 Kai Koreniuk
Rood: Abderrahim Loukili (FC Lienden, 2 x geel)
Koninklijke HFC - Kozakken Boys 4-0 (2-0)
3. 1-0 Koen Beeren 40. 2-0 Jacob Noordmans 59. 3-0 Jacob Noordmans 77. 4-0 Wouter Haarmans
Spakenburg - Barendrecht 2-1 (0-1)
38. 0-1 Richard Stolte 46. 1-1 Philip Ties 80. 2-1 Danny van den Meiracker
Rood: Joey Jongman (Barendrecht, 2 x geel)
TEC - Katwijk 3-4 (1-2)
29. 0-1 Bennie van Noord 34. 0-2 Sabir Achefay 44. 1-2 Trumaine Balrak 60. 1-3 Robbert Susan (strafschop) 64. 2-3 Wimilio Vink 84. 3-3 Randel Shakison 90 (+2). 3-4 Robbert Susan (strafschop)
UNA - De Treffers 1-5 (0-3)
9. 0-1 Wesley Meeuwsen 40. 0-2 Robert Mutzers 45. 0-3 Cendrino Misidjan 50. 0-4 Wesley Meeuwsen (strafschop) 66. 0-5 Robert Mutzers 80. 1-5 Thomas van den Donk
VVSB - Excelsior Maassluis 2-0 (1-0)
16. 1-0 Tommy Bekooij 78. 2-0 Maikey Parami
STAND
1. Jong AZ 18-40
2. Katwijk 18-32 (+12)
3. AFC 18-32 (+9)
4. De Treffers 18-31 (+9)
5. GVVV 18-31 (+2)
6. VVSB 18-28
7. Excelsior Maassluis 18-27 (+6)
8. Kozakken Boys 18-27 (+2)
9. Spakenburg 18-23
10. Barendrecht 17-21
11. Koninklijke HFC 18-21 (-1)
12. Jong Sparta Rotterdam 18-21 (-2, 39 goals voor)
13. FC Lienden 18-21 (-2, 25 goals voor)
14. Jong Vitesse 17-19
15. UNA 18-19
16. HHC Hardenberg 18-18
17. TEC 18-16
18. Jong FC Twente 18-10
Jong Vitesse 3 punten in mindering
Topscorers:
1. Abderrahim Loukili (FC Lienden) 10
=. Carlos Opoku (Koninklijke HFC) 10
3. Berry Powel (Kozakken Boys) 9
=. Robin Mulder (GVVV) 9
=. Giovialli Serbony (VVSB) 9
Robbert Susan benutte twee strafschoppen namens Katwijk, de tweede in blessuretijd bezorgde zijn ploeg de drie punten bij TEC