De piramide

De piramide


  • Totaal aantal stemmers
    17

de waan

Well-known member
Er staat me ook iets van bij dat het betalen via stichtingen niet meer mogelijk zou zijn (of wordt), maar dat kan ik niet direct terug vinden.
 

bqandy

Well-known member
I
Overigens ga ik er hierbij van uit dat DvhN de vice voorzitter van Be Quick juist citeert en dat die vice voorzitter de waarheid zei.
Kun je achterhalen wie het stuk schreef? Ik ken er een die nogal eens foute citaten op schrijft. Zoals een opmerking van mij tegen een trainer werd in de krant opgeschreven als het citaat van de trainer.

Maar goed de vice voorzitter van Be Quick aan het woord in een TV repo.

https://www.oogtv.nl/2017/01/straf-knvb-voor-be-quick-1887-nog-zwaarder/
 

bqandy

Well-known member
@Noordooster bedankt. Ik heb die verslaggever wel eens gesproken. Maar ik ken hem verder niet goed. Mischa Visser is in ieder geval wel goed geciteerd, want dat over die bonuspunten roept hij al een half jaar. ;)

Ik geloof er helemaal niets van dat de clubs is toegezegd dat er geen puntaftrek zou komen.

Klopt. De clubs zijn er vanuit gegaan dat lopende het gesprek met de KNVB de straf opgeschort zou worden. Dat was bij enkele Be Quick mensen wel het geval. Waarschijnlijk bij andere clubs ook en is dat naar buiten toe zo gecommuniceerd en door de media zo opgepikt. Ik had er op twitter nog een gesprekje over toen RTV Noord met dat foute verhaal kwam. Ik noemde die berichtgeving toen erg voorbarig tegen een van de BQ mensen. Maar goed ik zit natuurlijk helemaal in die materie. Andere verslaggevers logischerwijs wat minder.
 

de waan

Well-known member
Hier ben ik het dus helemaal mee eens. Wat mij betreft hoeft geen enkele club verplicht te worden om te betalen, maar ik denk dat zeker 10 van de weigerclubs tegen is omdat ze liever gewoon op de huidige schimmige manier blijven betalen. En daar moeten we vanaf. Alle betalingen contractueel vastleggen of niet betalen.

C3Hy_HxXEAASaOr.jpg
 

Unregistere

Well-known member
Klopt. De clubs zijn er vanuit gegaan dat lopende het gesprek met de KNVB de straf opgeschort zou worden. Dat was bij enkele Be Quick mensen wel het geval. Waarschijnlijk bij andere clubs ook en is dat naar buiten toe zo gecommuniceerd en door de media zo opgepikt. Ik had er op twitter nog een gesprekje over toen RTV Noord met dat foute verhaal kwam. Ik noemde die berichtgeving toen erg voorbarig tegen een van de BQ mensen. Maar goed ik zit natuurlijk helemaal in die materie. Andere verslaggevers logischerwijs wat minder.

Precies, dat is een stukje eigen gevoel geweest. Want de mail met daarin de beknopte uitkomsten van de gesprekken gaf geen enkele aanleiding om te denken dat er geen puntaftrek zou komen.
 

bqandy

Well-known member
Het was even stil, maar vanaf de kant van UDI'19 is er weer wat reuring.
Samenvatting: Oudvoetballer Keje Molenaar en oud hockeyer Marc Delissen gaan de weigerclubs bij staan. Als het bezwaar tegen de drie punten aftrek niet door gaat stapt men naar de rechter. UDI, Hercules, HFC en AFC gaan de gesprekken voeren. Ook aardig: Alle Brabantse hoofdklassers zijn ook tegen de licentieeisen. In het noordoosten is dat ook het geval.
Het hele verhaal van UDI'19 voorzitter Paul Rupp.

http://www.udi19.nl/actueel/het-laatste-nieuws/4674-udi19-en-de-licentie-eisen-kvnb.html
 

gevegt

Well-known member
De weigerclubs krijgen ook de steun van Johan Derksen.
Derksen vindt ook dat de KNVB het niet kan maken om amateurclubs te verplichten met contracten te werken.
En hij vermoedt dat clubs als Be Quick, AFC, HBS en HFC voldoende juristen onder hun leden hebben om bij een rechtszaak aan het langste eind te trekken.
Overigens kreeg ik het idee dat Derksen niet echt op de hoogte was van alle ins en outs en voors en tegens van de contracten-discussie.

Vooral dat laatste. Hij deed voorkomen dat er geen stichtingen bestaan.
 

de waan

Well-known member
UDI, Hercules, HFC en AFC gaan de gesprekken voeren.

Niet echt een dwarsdoorsnede van de 18 clubs.

Ik las laatst een stuk van iemand die gelieerd is aan Hercules, dat hing van emotie en drogredenen aan elkaar. Ik hoop maar voor de clubs dat hij niet aan tafel zit.

Hier, deze. http://www.opiniestukken.nl/opiniestukken/artikel/1386

Best pijnlijk dat je zo'n zwak onderbouwd onderbuikstuk met "economisch geograaf, Universiteit Utrecht" durft te ondertekenen.
 

Ceephax

New member
Stichtingen moeten zo snel mogelijk verboden worden.

Dan zit 99.99% gelijk aan de contracteisen.

Het was vroeger ook verboden, een jaar of 10 geleden heeft de KNVB op advies van de belastingdienst het betalen van derden in de reglementen van het amateurvoetbal opgenomen. Met de hoop dat het allemaal wat minder zwart zou worden.
 
Bovenaan