Ik ga er wel vanuit maar dat wordt niet benoemd.Ze kunnen toch kiezen voor een horizontale overstap (ik neem tenminste aan dat ze dat dan doen).
Ik ga er wel vanuit maar dat wordt niet benoemd.Ze kunnen toch kiezen voor een horizontale overstap (ik neem tenminste aan dat ze dat dan doen).
En dat voorziet kennelijk wel in een behoefte.En in Coevorden heeft Germanicus een nieuwe club opgericht; Geel Zwart '25 om op zaterdag een team in te kunnen schrijven.
Persoonlijk vind ik "zaterdagclubs" en "zondagclubs" onzin. Het zijn gewoon voetbalclubs, punt. Eventueel heb je nog een (al dan niet heel sterke) voorkeur voor een speeldag.
Maar om dergelijke noordoosters nou serieus te nemen.Ja dat vind ik ook, maar goed er zijn hele volksstammen die vinden dat zaterdagvoetbal en zondagvoetbal verschillende sporten zijn.
Is niet onzin. Het onderscheid bestaat en door die woorden te googelen zie je dat ze ook dat ze tot het algemeen spraakgebruik behoren.Persoonlijk vind ik "zaterdagclubs" en "zondagclubs" onzin.
De uitdagingen waar bestuurders in het amateurvoetbal mee moeten dealen gaan veel verder en dieper dan de speeldag van het 1e elftal. Om ze dus in die twee categorieën in te delen gaat dus voorbij aan de dagelijkse realiteit en de context waarin de clubs moeten opereren. De grootte van de verenging, de geografische situering in Nederland, historie, cultuur, situering in het dorp/wijk, financiële mogelijkheden etc.Is niet onzin. Het onderscheid bestaat en door die woorden te googelen zie je dat ze ook dat ze tot het algemeen spraakgebruik behoren.
Of leg anders je oor maar te luister in voetbalkantines of bestuurskamers van clubs die te maken krijgen met het zogenaamde weekendvoetbal.
Persoonlijk vind ik "zaterdagclubs" en "zondagclubs" onzin. Het zijn gewoon voetbalclubs, punt. Eventueel heb je nog een (al dan niet heel sterke) voorkeur voor een speeldag.
De atletiek, korfbal en toneel (!) afdelingen waren al lang verdwenen, het zondagvoetbal inmiddels ook al acht jaar. Dat laatste seizoen speelden ze in de zondag 4e klasse wel de uitwedstrijd tegen RBC op zaterdagavond... en zo zijn we weer helemaal terug bij RBC.En ik maar denken dat ze bij Alliance zijn overgestapt op een andere tak van sport.
PS: Excuses aan o.a. FC Eindhoven, FC Emmen, TOP Oss en Helmond Sport dat ik de "vrijdagclubs" ben vergeten...Persoonlijk vind ik "zaterdagclubs" en "zondagclubs" onzin. Het zijn gewoon voetbalclubs, punt. Eventueel heb je nog een (al dan niet heel sterke) voorkeur voor een speeldag.