Je blijft dit benoemen. Maar benoem dan ook dat wij ook meedenken en daar inmiddels van afgestapt zijn.Overigens wilden meerdere zondagmannetjes hier ook, dat alle zaterdagclubs verplicht moesten worden op zondag te voetballen, zelfs als ze het convenant hadden ondertekend.
Dat die groep beperkt is wisten we eigenlijk alDie wensen zijn er bij een beperkte groep blijkens onderzoeken
In een enquete van 10 jaar terug bleek dat inderdaad. Een recentere enquete toonde echter het tegengestelde aan, daar zitten wel mensen die meegaan met de tijd. Dat jij je liever aan oude enquetes vasthoudt in plaats van aan recentere is ook bekend.Meermaals is via enquêtes/onderzoeken aangetoond, dat spelers en verenigingen helemaal niet zitten te wachten op za-zo gemengd voetbal.
Daar gaan we weer. Voetbal-dino.Op dvk nog steeds.
Wat een onzin.
Die wensen zijn er bij een beperkte groep blijkens onderzoeken.
En waar de wensen om zaterdagclubs te verplichten op zondag te voetballen vandaan komen en op allerlei idiote tijden te laten spelen is ook wel duidelijk. ( De blaren zullen nog wel op hun tong zitten)
Alles wat je niet bevalt vind je nietszeggend...Verder vind ik een raadpleging die niet de mening vraagt over weekendvoetbal in dezen nietszeggend.
Vanaf de 2e klassen zijn er genoeg clubs om de (meeste) klassen in te delen op alleen zaterdag of alleen zondagclubs.Opdat die overstappers en andere zaterdagverenigingen alsnog gedwongen worden op zondag te voetballen ?
![]()
Toch minder degradanten? 3 tweede- en 3 derdeklassers stappen over naar de zaterdag
De kans bestaat dat er toch minder clubs uit de tweede en derde klassen van het zondagvoetbal degraderen, nu wederom een aantal clubs in het nieuwe seizoen overstapt naar het zaterdagvoetbal.www.gelderlander.nl
De kans bestaat, dat er in het zondagvoetbal minder clubs gaan degraderen omdat meerdere zondagclubs , 24 in totaal, hebben aangegeven m.i.v. 2023/2024 over te stappen naar het populairdere zaterdagvoetbal, meldt de Gelderlander.
Wellicht kan de KNVB ook overwegen wat meer klassen in het zaterdagvoetbal en wat minder in het zondagvoetbal samen te stellen.
Nee, dat is anders. Zaterdag is heilig, dat weet je toch... Dat zie je ook aan alles hoe de KNVB handelt...En zondagclubs die gedwongen worden op zaterdag te spelen?
Goed argument om die splitsing te behouden inderdaad.En zondagclubs die gedwongen worden op zaterdag te spelen?
Welke gevolgen bedoel je ? Voetballers die de schoenen aan de wilgen gaan hangen? Het oprichten van een eigen zaterdagbond? Ik zie dat allemaal niet gebeuren. De trein die weekendvoetbal heet, dendert gestaag verder.Voorlopig is dat weekendvoetbal nog niet aan de orde in de tweede klassen en lager.
Maar als het wel zover komt, hangt het er maar net van af hoe de KNVB er tegenaan kijkt met de competitie-indelingen.
Laten ze dan de afstanden gelden als voornaamste of enige criterium of gaat men , zoals jij denkt, meer uit van zaterdagteams bij elkaar en zondagteams bij elkaar?
Gezien hoe de KNVB zich tot dusverre op dit gebied presenteert, lijkt me dat ze kiezen voor dat eerste.
Met alle nadelen van dien, zoals idiote aanvangstijden en zaterdagclubs die gedwongen worden tegen hun zin op zondag te voetballen, en de gevolgen die daar uit voortkomen.