Voordeel voor die clubs is wel, als ze het misschien al eens in overweging hebben genomen dat ze met hun team niet helemaal in de 4 of 5de klasse hoeven te beginnen met een zaterdagafdeling.
Ik denk dan gelijk aan Lienden.
Voordeel voor die clubs is wel, als ze het misschien al eens in overweging hebben genomen dat ze met hun team niet helemaal in de 4 of 5de klasse hoeven te beginnen met een zaterdagafdeling.
Waar heb je dat trouwens vandaan?
Maar ja, die zijn dan weer niet gedegradeerd.
Weet het eigenlijk niet eens meer, volgens 2e divisie.nl
Clubs verzoek ingediend
Alle clubs uit de Derde Divisie Zondag is dan ook een verzoek ingediend of ze voor ??n seizoen willen overstappen naar de Derde Divisie Zaterdag. Alle clubs hebben tot 10 juni de tijd om aan te geven hier open voor te staan. De eerste geluiden zijn dat enkele clubs dit willen overwegen. Mocht dit niet gebeuren, dan zal de KNVB het vizier richten op de degradanten. Dat zal betekenen dat UNA naar de zaterdag zal verhuizen. Jong FC Twente en Jong Vitesse maken vervolgens uit wie op welke speeldag gaat spelen. De ploeg die het laagst eindigde in de competitie zou volgens de originele reglementen moeten switchen van dag. Dat zou dan dus betekenen dat FC Twente op zaterdag gaat spelen en Vitesse op zondag. Beide clubs hebben oorspronkelijk namelijk aangegeven op zondag te willen spelen.
Niet de meeste betrouwbare bron wat dat betreft. Ik betwijfel het of er vrijwilligers ge?nteresseerd zijn.
De KNVB wil de 6 belofte-teams blijkbaar evenredig verdelen en in Zaterdag Derde Divisie zitten al Jong Groningen, Jong Volendam en Jong Almere. En dus zullen Jong Vitesse en Jong Twente naar Zondag Derde Divisie moeten bij Jong De Graafschap.De alinea is wel heel krom, de laagstgeeindigden moeten naar een andere dag maar dat zijn Jong Vitesse en Twente.
Dan moeten ze eerst nog "even" 4x promoveren.Ik denk dat RBC wel ge?nteresseerd is![]()
De KNVB wil de 6 belofte-teams blijkbaar evenredig verdelen en in Zaterdag Derde Divisie zitten al Jong Groningen, Jong Volendam en Jong Almere. En dus zullen Jong Vitesse en Jong Twente naar Zondag Derde Divisie moeten bij Jong De Graafschap.
En dus is dan UNA als eerste "de pineut" als enige gedegradeerde zondag club, waarna uit alle andere zondag clubs via loting de 2e moet komen.
Niet de meeste betrouwbare bron wat dat betreft. Ik betwijfel het of er vrijwilligers ge?nteresseerd zijn.
En dan heb je dus twee eerste teams in 1 deel van de piramide zitten.
Iedereen zeikt altijd maar zo. Er zal nooit eens een club zijn die zegt prima dat doen wij wel.