Ik kan voetbal tegenwoordig vrij makkelijk relativeren, beter dan vroeger in elk geval. Maar ik had gister toch echt wel weer eens ouderwets de smoor in zeg. Op de manier waarmee je in vorige seizoenen de titel verspeelde aan het seizoen beginnen, dwz met een "we winnen toch wel" instelling beginnen (en dat gvd ook gewoon totdat het 0-1 wordt volhouden), onderschatting en zelfoverschatting (want we hebben twee keer van Graz gewonnen, daar wint AEK Larnaca ook gewoon met 0-2 van, maar dat terzijde, en een redelijke eerste helft tegen Standard gespeeld en gelijk denken ze dat ze vanzelf wel kampioen worden). Tuurlijk, niet leren van je fouten van vorig seizoen toen een slappe eerste helft ook gewoonte was en klauwen vol punten kostte.
En dan helpt het ook niet dat je vier spelers rust gaat geven, daar geef je ook een bepaald signaal mee af. Zo te horen zat Huntelaar ook helemaal niet op rust te wachten. Gewoon je sterkste 11 de wei in sturen, zo ingewikkeld is het toch niet? Tweede helft bij Standard en gister laat weer eens zien waarom Ajax weer geen prijs gaat pakken, gemakzuchtige over het paard getilde faalhazen, of kort gezegd KLOOTZAKKEN!:hsv:
Gelukkig was er dan vandaag nog wat leuks in de vorm van de zeges van Graafschap en (vooral) Emmen. Maar voor de rest is het gelijk weer kut met peren.