Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 1 (12 september)

Friesland

Well-known member
Programma:

Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ
18:45 SC Heerenveen - Willem II
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax
16:45 FC Groningen - PSV
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse

Veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma Ligacompetities:

Eredivisie:

Groep A:
Maasveld - Abubakari
Wezeper88 - Kielse Rat
Magikan - Simon

Groep B:
Kralinger - prume
FC Zwolle Ole - Handyman
Mommiej - Sunshine Sannie

Groep C:
Susa - zwammy
TopTreffer - De Groene Scout
PES5 - Go Ahead Kampen


Eerste Divisie:
JMD - Miramar
willy - Friesland
Andre - Unregistere
fortuna1987 - Superstars
Hummeltje - Max Power
Bernardo - Red Power
Satyr - SC Heerenveen

Tweede Divisie:
SuikerBrood - Joost
erik - SanMark.
Hankie - Mario
Bonehead - Jurgen
Peperbusje - Ait Vedan
Schaakliefhebber - Fregge
gevegt - vrij
 
Laatst bewerkt:

Andre

Active member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 2-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-3
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 0-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-3
16:45 FC Groningen - PSV 2-1
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-3
 
Laatst bewerkt:
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 2-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-0
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 0-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 1-0

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-3
16:45 FC Groningen - PSV 1-4
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-1
 

Miramar

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ. 2-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 2-2
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-3
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 1-0

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-3
16:45 FC Groningen - PSV 2-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-2
 

JMD

Well-known member
Programma:

Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 2-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 2-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-1
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 1-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-4
16:45 FC Groningen - PSV 2-1
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-1
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-2
18:45 SC Heerenveen - Willem II 2-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 1-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-2
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-2
 

Mario

Well-known member
Programma:

Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 2-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-3
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-2
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-3
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-2
 

Magikan

Active member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ (2-2)
18:45 SC Heerenveen - Willem II (1-1)
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord (1-3)
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard (2-0)

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV (1-1)
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag (2-1)
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax (1-4)
16:45 FC Groningen - PSV (1-2)
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse (1-2)
 

Jurgen

Member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 2-2
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-3
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 0-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-4
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-1
 

erik

Member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 3-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 0-0
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 0-3
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 4-3

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 4-0
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 3-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-1
16:45 FC Groningen - PSV 0-0
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-3
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 2-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 3-2
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-1
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 3-2
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-4
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-2
 

Fregge

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 3-2
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-3
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-0
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-7
16:45 FC Groningen - PSV 1-1
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-2
 

Peperbusje

Member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-2
18:45 SC Heerenveen - Willem II 3-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 2-3
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-2
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-3
16:45 FC Groningen - PSV 2-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-2
 

SanMark.

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 2-2
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-3
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-4
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 3-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-3
16:45 FC Groningen - PSV 2-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-2
 

De Groene Scout

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-2
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-3
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-2
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-3
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-2
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-2
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-2
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-2
 

prume

Member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 2 - 1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-0
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 0-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 1-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-3
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-3
 

Bonehead

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ Afg.
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-1
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 0-0

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 0-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-4
16:45 FC Groningen - PSV 1-3
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-3
 
Bovenaan