Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 1 (12 september)

Superstars

Member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-2
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-0
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 3-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 0-0
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-0
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-3
16:45 FC Groningen - PSV 0-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-1
 

Susaa

Member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 2-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 1-0

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-3
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-2
 

SC Heerenveen

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ (uitgesteld)
18:45 SC Heerenveen 0-1 Willem II
20:00 PEC Zwolle 0-3 Feyenoord
21:00 FC Twente 1-1 Fortuna Sittard

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen 1-1 VVV
14:30 Heracles Almelo 2-0 ADO Den Haag
14:30 Sparta Rotterdam 1-3 Ajax
16:45 FC Groningen 1-1 PSV
16:45 RKC Waalwijk 0-2 Vitesse
 

Simon

Administrator
Forumleiding
SC Heerenveen - Willem II 2-1
PEC Zwolle - Feyenoord 1-2
FC Twente - Fortuna Sittard 2-0

FC Emmen -VVV 1-0
Heracles Almelo - ADO Den Haag 3-0
Sparta Rotterdam - Ajax 0-3
FC Groningen - PSV 0-1
RKC Waalwijk - Vitesse 0-3
 

Joost

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-1
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 0-2

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 1-0
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-3
16:45 FC Groningen - PSV 0-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-2
 

Maasveld

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 1-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 1-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 1-1
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-3
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-2
 

fortuna1987

Active member
Programma:

Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 2-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 0-2
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 1-0
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 3-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 1-4
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 1-2
 

zwammy

Well-known member
Zaterdag 12 september:
16:30 FC Utrecht - AZ 1-1
18:45 SC Heerenveen - Willem II 2-1
20:00 PEC Zwolle - Feyenoord 0-3
21:00 FC Twente - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 13 september:
12:15 FC Emmen -VVV 2-0
14:30 Heracles Almelo - ADO Den Haag 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - Ajax 0-3
16:45 FC Groningen - PSV 1-2
16:45 RKC Waalwijk - Vitesse 0-2
 

Friesland

Well-known member
Eredivisionist Reinoud, Eerste Divisionist Pascallovic, Tweede Divisionisten Marinos en ossenaar en de Derde Divisionisten DeMaster en JPA hebben nog niet voorspeld.
 

Friesland

Well-known member
En heb je al een schema welke deelnemers die gaan vervangen ?
Of heb ik dat al ergens gemist.
Reinoud --> Kielse Rat
Pascallovic --> willy
Kielse Rat --> willy, Marinos, JMD (eerste naam eerst)

Er zijn op dit moment onvoldoende deelnemers voor een Derde Divisie, dus is er voldoende ruimte om iedereen aan de Tweede Divisie toe te voegen.
 

Friesland

Well-known member
De voorspellingen:
ThuUit#123Fout
HeeWil4515161430
PECFey4513867
TweFS453021315
EmmVVV452811644
HAADO4536279
SpaAja4504411
GroPSV453301215
RKCVit4504322
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 1:
Handyman 58
Go Ahead Kampen 49
Wezeper88 49
Kralinger 48
prume 48
Abubakari 45
Simon 45
Mario 44
SuikerBrood 44
fortuna1987 43
Magikan 43
Jurgen 42
Satyr 40
zwammy 40
FC Zwolle Ole 39
Peperbusje 38
Susa 38
Andre 37
JMD 37
De Groene Scout 35
Friesland 35
Sunshine Sannie 35
TopTreffer 35
Bernardo 34
Bonehead 34
erik 34
Max Power 34
Miramar 34
Hankie 33
Mommiej 33
gevegt 32
Hummeltje 31
Maasveld 31
SanMark. 31
Ait Vedan 30
Unregistere 30
Fregge 29
PES5 28
SC Heerenveen 28
Schaakliefhebber 28
Superstars 28
Red Power 26
willy 26
Joost 20
Kielse Rat 17

Handyman is de eerste Kenner van de Week van dit seizoen!
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie:

Groep A:
Maasveld - Abubakari 31-45
Wezeper88 - Kielse Rat 49-17
Magikan - Simon 43-45

Groep B:
Kralinger - prume 48-48
FC Zwolle Ole - Handyman 39-58
Mommiej - Sunshine Sannie 33-35

Groep C:
Susa - zwammy 38-40
TopTreffer - De Groene Scout 35-35
PES5 - Go Ahead Kampen 28-49

Standen:

Groep A:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             1     3    49
2   Simon                 1     3    45
---------------------------------------
3   Abubakari             1     3    45
4   Magikan               1     0    43
---------------------------------------
5   Maasveld              1     0    31
6   Kielse Rat            1     0    17
Groep B:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Handyman              1     3    58
2   Sunshine Sannie       1     3    35
---------------------------------------
3   Kralinger             1     1    48
4   prume                 1     1    48
---------------------------------------
5   FC Zwolle Ole         1     0    39
6   Mommiej               1     0    33
Groep C:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
6   Go Ahead Kampen       1     3    49
2   zwammy                1     3    40
---------------------------------------
3   TopTreffer            1     1    35
4   De Groene Scout       1     1    35
---------------------------------------
1   Susa                  1     0    38
5   PES5                  1     0    28
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie:

JMD - Miramar 37-34
willy - Friesland 26-35
Andre - Unregistere 37-30
fortuna1987 - Superstars 43-28
Hummeltje - Max Power 31-34
Bernardo - Red Power 34-26
Satyr - SC Heerenveen 40-28

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             1     3    49
2   Simon                 1     3    45
---------------------------------------
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987           1     3    43
---------------------------------------
2   Satyr                 1     3    40
---------------------------------------
3   JMD                   1     3    37
4   Andre                 1     3    37
---------------------------------------
5   Friesland             1     3    35
6   Max Power             1     3    34
7   Bernardo              1     3    34
8   Miramar               1     0    34
9   Hummeltje             1     0    31
10  Unregistere           1     0    30
11  Superstars            1     0    28
---------------------------------------
12  SC Heerenveen         1     0    28
13  willy                 1     0    26
14  Red Power             1     0    26
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie:

SuikerBrood - Joost 44-20
erik - SanMark. 34-31
Hankie - Mario 33-44
Bonehead - Jurgen 34-42
Peperbusje - Ait Vedan 38-30
Schaakliefhebber - Fregge 28-29
gevegt - vrij 32-0

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Mario                 1     3    44
---------------------------------------
2   SuikerBrood           1     3    44
---------------------------------------
3   Jurgen                1     3    42
4   Peperbusje            1     3    38
---------------------------------------
5   erik                  1     3    34
6   gevegt                1     3    32
7   Fregge                1     3    29
8   Bonehead              1     0    34
9   Hankie                1     0    33
10  SanMark.              1     0    31
11  Ait Vedan             1     0    30
---------------------------------------
12  Schaakliefhebber      1     0    28
13  Joost                 1     0    20
 

Friesland

Well-known member
@willy
@SC Heerenveen

Jullie hebben FC Utrecht - AZ nog niet voorspeld. Graag plaatsen in een nieuw bericht.

Spelers die eerder al voorspeld hebben, kunnen een nieuwe voorspelling plaatsen of de oude laten staan. Ook voor jullie geldt: bij een nieuwe voorspelling, graag plaatsen in een nieuw bericht.
 
Bovenaan