Ik heb er vrede mee. Na een verschrikkelijke eerste helft, tegen de handbalverdediging (die als leeuwen streden) en op een zompig veld toch teruggekomen van 2-0.
Hoewel we de scheidsrechter bepaald niet mee hadden, toch weer op eigen kracht een punt meegenomen. De stats bewijzen de vechtlust van PSV ... 75% balbezit en 5x zo vaak in de aanval als Utrecht. Het leek er even op dat zelfs die 2-3 nog zou vallen, anderzijds had het ook zomaar kunnen gebeuren dat hij in die glijpartij een penalty had gezien. Om Dickie te pleasen. Goed dat ie niet werd gegeven, da's consequent. Anders had ie 'm ook aan De Jong moeten geven.
Over De Jong gesproken ... ondanks alles toch 'gewoon' weer 2x gescoord. Hij sprint er nu echt tussenuit op de topscorerslijst.
Vijf of zes punten voorsprong. Dat maakt veel verschil. Al met al dus tevreden!