VVG-Drachtster Boys vanmiddag, pover. Zeer pover. En net als vorige week weer kort voor tijd de zege uit handen gegeven. DB maakte in de 88' de 1-1 en dat was niet onverdiend. VVG valt me tot nu toe behoorlijk tegen.
Maar het kan altijd erger, PKC'83 verloor vanmiddag thuis met 0-6 van Hoogezand en staat nog op 0 punten met 15 tegentreffers. Bertje Vos is niet te benijden.
ON 1-1 bij BW34 en Gorecht de beste van de gemeente Groningen, 6 uit 3 en vanmiddag 3-1 van 't Fean gewonnen.
Leest u het hier (wat uitgebreider) op uw gemak terug:
De vier eerste klassers uit de gemeente waren vanmiddag weinig succesvol. Alleen Gorecht kwam tot winst. PKC'83 leed zijn derde nederlaag, VVG speelde voor de derde keer gelijk en ON kwam met een man
www.oogtv.nl
Velocitas won in 2L ook zijn tweede wedstrijd, BQ1887 deed wat Volendam tegen Ajax net niet lukte en BQ Dokkum won ook, uit bij LTC.
Mamio gewonnen en VV Dokkum verloren.
En nog zo'n overzichtje:
In de tweede klasse is Velocitas na twee (uit)duels nog zonder puntverlies. Een klasse lager kwam Helpman op 9 uit 3. Degradant the Knickerbockers is nog zonder zege.2LVelocitas was vorige w
www.oogtv.nl