Je schrijft p.s.v. verkeerd.Het is een nepperd én een lul en alsof dat nog niet erg genoeg is is het ook nog een psv ‘er, al is ie meer anti Ajax dan psv.
Je schrijft p.s.v. verkeerd.Het is een nepperd én een lul en alsof dat nog niet erg genoeg is is het ook nog een psv ‘er, al is ie meer anti Ajax dan psv.
Hij is ook voor Benfica en Porto en heeft al meerdere keren verteld wat een hekel hij aan Sporting heeft.
Off topic! Dit is de Champions League, daar hebben gevegt noch die lampies niks te zoeken.Je schrijft p.s.v. verkeerd.
Wat doe jij dan in alle Europese topics? 😀Off topic! Dit is de Champions League, daar hebben gevegt noch die lampies niks te zoeken.
Zo is het! Pak die kutlul aan!Wat doe jij dan in alle Europese topics? 😀
Dit is wel een eerlijker schema, want nu spelen niet dezelfde clubs meer thuis op speeldag 1 en 6.![]()
Ajax begint en sluit af tegen Sporting in Champions League
De UEFA heeft het speelschema van de Champions League-groepsfase naar buiten gebracht. Het Europese avontuur van Ajax begint op 15 september in Lissabon, tegen Sporting Portugal. Tegen die club sluiten de Amsterdammers de groepsfase ook af.www.vi.nl
Een nieuw schema dus. Vroeger waren de 1e en 5e speeldag dezelfde (thuis en uit natuurlijk omgedraaid) en de 2e en 6e…
Inderdaad. Van Gaal gaf dat in 1995 ofzo al aan... Na 25 jaar doet men eindelijk iets met de boodschap van Louis.Dit is wel een eerlijker schema, want nu spelen niet dezelfde clubs meer thuis op speeldag 1 en 6.
Winnen doet hij voorlopig niet.CR blijft gewoon scoren, ongeacht welke club.
Niet lullig maar kontig.En daar is de 0-1 al. Hoewel het wel op een lullige manier gebeurt.