UNA doet goede zaken door Jong Sparta te kloppen. Daarmee lijkt de strijd onderin nu alleen nog maar te gaan om wie er rechtstreeks uit zal vliegen en wie nacompetitie moeten spelen, al zijn AFC en UNA rekenkundig nog niet geheel veilig.
Speelronde 32
AFC - HHC Hardenberg 2-4 (2-1)
15. 0-1 Derian Reinders 31. 1-1 Daan Sutorius (strafschop) 40. 2-1 Matthijs Jesse 74. 2-2 Glenn Kobussen 85. 2-3 Glenn Kobussen 90 (+4). 2-4 Derian Reinders
GVVV - TEC 0-3 (0-1)
37. 0-1 Josemar Makiavala 59. 0-2 Nehemia Sanaky 72. 0-3 Kurtley de Windt
Jong FC Twente - De Treffers 4-1 (1-0)
34. 1-0 Thijs van Hofwegen 52. 2-0 Ravelino Junte 55. 3-0 Vincent Schmidt 70. 4-0 Vincent Schmidt (strafschop) 77. 4-1 Remy Raterink
Rood: Samuel Brobbey (Jong FC Twente)
Jong Vitesse - Katwijk 1-2 (0-1)
39. 0-1 Robbert Susan 64. 1-1 Cali Dani?l 76. 1-2 Kay Blokland
Koninklijke HFC - Excelsior Maassluis 1-2 (0-0)
64. 1-0 Kevin de Visser 71. 1-1 Niels Redert (strafschop) 76. 1-2 Niels Redert
FC Lienden - Jong AZ 1-0 (0-0)
75. 1-0 Erik van Eem
Spakenburg - Kozakken Boys 1-2 (0-1)
20. 0-1 Raily Ignacio 48. 1-1 Thijs Hendriks (strafschop) 90 (+1). 1-2 Madjer Lukoki
Rood: Jeffrey van Nuland (Kozakken Boys), Raily Ignacio (Kozakken Boys)
UNA - Jong Sparta Rotterdam 3-1 (1-1)
7. 1-0 Mart van de Gevel 12. 1-1 Lovette Felicia 48. 2-1 Brian Boogers 90 (+1). 3-1 Rob van Boekel
VVSB - Barendrecht 1-2 (1-0)
45. 1-0 Tommy Bekooij 76. 1-1 Danny Monster 78. 1-2 Dimitri Gomes Almeida
STAND
1. Jong AZ 32-72 *
2. Kozakken Boys 32-54
3. De Treffers 32-50
4. Katwijk 32-49
5. GVVV 32-47
6. Excelsior Maassluis 32-46 (+8)
7. Barendrecht 32-46 (+3)
8. VVSB 32-46 (0)
9. Jong Sparta Rotterdam 32-44 (+6)
10. TEC 32-44 (-12)
11. Koninklijke HFC 32-42 (+2)
12. FC Lienden 32-42 (+1)
13. UNA 32-41
14. AFC 32-39
15. HHC Hardenberg 32-35
16. Spakenburg 32-34
17. Jong Vitesse 32-33
18. Jong FC Twente 32-22 **
Jong Vitesse 3 punten in mindering, AFC 1 punt in mindering
* = kampioen
** = gedegradeerd
Topscorers:
1. Tommy Bekooij (VVSB) 18
2. Danny van den Meiracker (Spakenburg / FC Lienden) 17
3. Niek van Boekel (UNA) 16
4. Raily Ignacio (Kozakken Boys) 15
=. Abderrahim Loukili (FC Lienden) 15
=. Robert Mutzers (De Treffers) 15
7. Mart van de Gevel (UNA) 14
=. Wesley Meeuwsen (De Treffers) 14
=. Carlos Opoku (Koninklijke HFC) 14
10. Olivier Pilon (Spakenburg) 13
11. Deroy Duarte (Jong Sparta Rotterdam) 12
=. Lovette Felicia (Jong Sparta Rotterdam) 12
=. Everton Pires Tavares (Kozakken Boys) 12
=. Robbert Susan (Katwijk) 12
=. Wimilio Vink (TEC) 12
16. Robin Mulder (GVVV) 11
17. Ilias Alhaft (Jong Sparta Rotterdam) 10
=. Mike van den Ban (Katwijk) 10
=. Tim Eekman (Barendrecht) 10
=. Jeremy Helmer (Jong AZ) 10
=. Kai Koreniuk (Jong Vitesse) 10
=. Arshak Koryan (Jong Vitesse) 10
=. Rob van der Leij (HHC Hardenberg) 10
=. Berry Powel (Kozakken Boys) 10
=. Frank Tervoert (GVVV) 10
Glenn Kobussen was met twee goals heel belangrijk voor HHC Hardenberg in de gewonnen uitwedstrijd bij AFC