Pascallovic
Well-known member
Tsja we mogen niet zeggen dat Ziyech er niks van bakt, want hij geeft de meeste assists en cre?ert de meeste kansen van de gehele Eredivisie. Dat ie er nog veel meer had kunnen cre?ren door bijvoorbeeld vandaag die bal simpel op links aan Kluivert te geven in plaats van een kansloze lob te spelen dat mag niet benoemd worden. Wel lef natuurlijk als je al 125 pogingen buiten de 16 niet raak schiet.Helaas een terecht gelijkspel.
Ik vind Ziyech om eerlijk te zijn een groot probleem worden. Hij blijft altijd zn momentjes houden met leuke passes en acties, maar als je het afzet tegen al zij balverlies en afzwaaiers is de balans gewoon negatief. Die jongen probeert een keer of 2/3 om met zo'n lob vanaf 40 meter afstand te scoren terwijl dat bijna nooit lukt. Als je dat ziet, is het denk ik wel duidelijk dat het hem vooral om zichzelf gaat en niet om het teambelang. Hoezo eist ie nog steeds vrije trappen op terwijl Schone speelt?
Het zal duidelijk zijn dat Keizer in moet grijpen maar het is nog te bezien of ie wat doen. Denk dat ie het niet aandurft om Ziyech aan te pakken.
Ander probleem is Dolberg. Hoe getalenteerd hij ook mag zijn, het is gewoon zo'n mietje. Heb je echt niks aan in zulke wedstrijden. Mag hopen dat Klaas weer in de picture komt, want zo gaat het niet langer.