Halftime showAbsoluut. Met commerciële pauzes tussendoor.
Halftime showAbsoluut. Met commerciële pauzes tussendoor.
Je zou ook gewoon bestaande regels echt kunnen gaan handhaven, maar nee, we bedenken weer iets nieuws.![]()
FIFA test nieuwe regel tegen tijdrekken: tijdstraf na blessurebehandeling
Pierluigi Collina, scheidsrechtersbaas van de FIFA, heeft bevestigd dat op de komende Arab Cup getest gaat worden met een nieuwe spelregel. Spelers die een blessurebehandeling ondergaan zonder dat daar een zware overtreding van een tegenstander aan vooraf is gegaan, moeten na de behandeling een...www.vi.nl
Ze hebben weer eens iets verzonnen hoor ..
Punt is alleen dat het niet altijd binnen 2 seconden te zien is en we niet naar de situatie toe moeten gaan dat het duel bij elke ingooi en hoekschop stilligt.Iemand die op TV meekijkt en binnen 2 seconden heeft gezien of de beslissing omtrent een ingooi of hoekschop correct is heeft echt wel meerwaarde.
In 99,99% van de gevallen is het te zien tussen het moment dat de inworp of hoekschop wordt gegeven en wordt genomen.Punt is alleen dat het niet altijd binnen 2 seconden te zien is en we niet naar de situatie toe moeten gaan dat het duel bij elke ingooi en hoekschop stilligt.
Je kan imo beter naar de 'hockeyversie', dat elke aanvoerder 2x de VAR mag aanvragen (en zijn challenge behoudt als hij gelijk krijgt) en dat de scheids ook de VAR mag inroepen als hij twijfelt. En dat de VAR dus juist niet steeds op de lijn komt.