erka
Well-known member
De 3e helft ging beter.
Stuur de F Side maar op die doorgesnoven pubers af.
De 3e helft ging beter.
Tsja, misschien een wake-up voor degenen die hier beweren, dat 2e (en 3e) divisie clubs gemakkelijk mee zouden kunnen in de eerste divisie.Maar 1 amateurploeg naar de 1/8 finales, dat is denk ik een laagterecord van de laatste jaren.
12x ere, 3x KKD completeren de lineup.
Wie beweert dat dan? Ik kom het hier nooit tegen. Wel dat veel tweede en derde divisieclubs semi profclubs zijn.Tsja, misschien een wake-up voor degenen die hier beweren, dat 2e (en 3e) divisie clubs gemakkelijk mee zouden kunnen in de eerste divisie.
Tsja, misschien een wake-up voor degenen die hier beweren, dat 2e (en 3e) divisie clubs gemakkelijk mee zouden kunnen in de eerste divisie.
Misschien soms in 1 wedstrijd wel, maar over een hele competitie zouden die clubs daarin onderaan eindigen., op de plek waar nu jong-Ajax staat.
Genemuiden-keeper Hidde Streutker zei het na Volendan BVO - Genemuiden treffend: Zij trainen 7x per week en wij 2x en morgenvroeg moet ik weeer gewoon aan het werk in mijn bedrijf in Hoogeveen.