Best prima duels gespeeld toch?Ik bedoelde vooral qua spel... Qua prestaties idd naar de mogelijkheden
In 1982 hadden we El Salvador, die verloren met 11-1 of zoiets van Hongarije. Zwakke broeders horen bij een WK.Qatar is de volgende lachwekkende ploeg op dit WK. Ze proberen het niet eens.
10-1...In 1982 hadden we El Salvador, die verloren met 11-1 of zoiets van Hongarije. Zwakke broeders horen bij een WK.
Oke, daar staat me dan weinig van bij. (overigens heb ik dat sowieso, ik kan nog complete eindstanden van wk 1990/1994/1998 opnoemen en alle schema's ook, maar vanaf 2010 is het waziger... Weet wel wat NL gedaan heeft en wie halve finale enz haalde ofzo, maar de rest weet ik niet echt meer.Best prima duels gespeeld toch?
Die tegen Italië en Frankrijk, maar ook de 3-2 tegen Servië en toernooien daarvoor een aantal prachtige goals van Shaqiri.
Ik vond ze verre van saai.
HahahaEn daar is de 1-1...
En die refcam is ook leukDat snelle wisselen is wel echt een pluspunt.
Prima tactiek van Lopetegui.Qatar is de volgende lachwekkende ploeg op dit WK. Ze proberen het niet eens.
Prima tactiek van Lopetegui.