Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 32 (7 mei)

Friesland

Well-known member
Programma:

Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht
20:00 AZ - Fortuna Sittard
21:00 VVV - RKC Waalwijk

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen
14:30 Feyenoord - Ajax
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag
16:45 Willem II - PSV

veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma Ligacompetities:

Eredivisie play-offs, halve finales:
TopTreffer - Susaa
Bij een gelijkspel gaat TopTreffer door en degradeert Susaa
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Lente Cup:

kwartfinales:
Schaakliefhebber Maasveld
Go Ahead Kampen willy
Johan Simon
Mario Bonehead
 
Laatst bewerkt:

Miramar

Well-known member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-2

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 2-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-2
20:00 AZ - Fortuna Sittard 4-0
21:00 VVV - RKC Waalwijk 3-2

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 1-1
14:30 Feyenoord - Ajax 4-2
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 3-1
16:45 Willem II - PSV 2-3
 
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 0-2

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 2-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-3
20:00 AZ - Fortuna Sittard 2-0
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-0

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 0-1
14:30 Feyenoord - Ajax 0-2
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 1-0
16:45 Willem II - PSV 0-2
 

Mommiej

Active member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-3

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 1-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-2
20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-1

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 2-1
14:30 Feyenoord - Ajax 1-2
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-0
16:45 Willem II - PSV 1-3
 

Andre

Well-known member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-3

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 0-2
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-3
20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-3

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 2-0
14:30 Feyenoord - Ajax 0-6
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 4-1
16:45 Willem II - PSV 1-5
 
Laatst bewerkt:

erik

Member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 3-0

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 1-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 4-0
20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - RKC Waalwijk 0-0

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 1-0
14:30 Feyenoord - Ajax 6-2
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 5-1
16:45 Willem II - PSV 2-2
 

JMD

Well-known member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-1

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 1-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 2-1
20:00 AZ - Fortuna Sittard 2-1
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-1

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 2-1
14:30 Feyenoord - Ajax 1-6
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 1-1
16:45 Willem II - PSV 1-1
 

Max Power

Member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-1

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 1-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-1
20:00 AZ - Fortuna Sittard 2-0
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-1

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 1-0
14:30 Feyenoord - Ajax 0-3
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 1-0
16:45 Willem II - PSV 0-1
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-2

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 3-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-2
20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-1
21:00 VVV - RKC Waalwijk 3-2

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 2-1
14:30 Feyenoord - Ajax 1-4
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 3-1
16:45 Willem II - PSV 1-3
 

willy

Member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 0-2

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 2-2
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-3
20:00 AZ - Fortuna Sittard 2-0
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-1

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 1-1
14:30 Feyenoord - Ajax 0-4
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-0
16:45 Willem II - PSV 0-3
 

Peperbusje

Member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-3

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 2-2
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-2
20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-1
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-1

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 1-2
14:30 Feyenoord - Ajax 2-3
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-1
16:45 Willem II - PSV 1-3
 

Ait Vedan

Member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-3

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 2-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-2
20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-1
21:00 uur VVV - RKC Waalwijk 1-1

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 2-2
14:30 Feyenoord - Ajax 1-2
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-1
16:45 Willem II - PSV 2-1
 

Bernardo

Well-known member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-2

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 1-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-2
20:00 AZ - Fortuna Sittard 2-0
21:00 uur VVV - RKC Waalwijk 2-1

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 2-1
14:30 Feyenoord - Ajax 0-3
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-0
16:45 Willem II - PSV 1-3
 

Mario

Well-known member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 2-1

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 2-2
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 2-1
20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-0
21:00 uur VVV - RKC Waalwijk 1-2

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 3-1
14:30 Feyenoord - Ajax 0-2
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 3-1
16:45 Willem II - PSV 1-2
 
Laatst bewerkt:

Kielse Rat

Well-known member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 2-4

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 3-2
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 2-0
20:00 AZ - Fortuna Sittard 4-1
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-1

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 1-1
14:30 Feyenoord - Ajax 2-1
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 0-1
16:45 Willem II - PSV 2-2
 

De Groene Scout

Well-known member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-2

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 1-2
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-3
20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-2

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 3-1
14:30 Feyenoord - Ajax 1-3
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 1-1
16:45 Willem II - PSV 1-3
 

Johan

Member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 1-2

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 1-2
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-3
20:00 AZ - Fortuna Sittard 3-1
21:00 VVV - RKC Waalwijk 1-2

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 2-1
14:30 Feyenoord - Ajax 1-3
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 2-1
16:45 Willem II - PSV 1-3
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 7 mei:
20:00 Sparta Rotterdam - Vitesse 2-2

Zaterdag 8 mei:
16:30 FC Twente - Heracles Almelo 0-1
18:45 SC Heerenveen - FC Utrecht 1-1
20:00 AZ - Fortuna Sittard 2-0
21:00 VVV - RKC Waalwijk 0-1

Zondag 9 mei:
12:15 FC Emmen - FC Groningen 1-0
14:30 Feyenoord - Ajax 1-3
14:30 PEC Zwolle - ADO Den Haag 3-2
16:45 Willem II - PSV 0-2
 
Bovenaan