Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 18: (22 januari)

prume

Member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-0
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-2

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-4
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-0
16:45 Feyenoord - AZ 2-1
 

gevegt

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 4-1
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-3
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-1
16:45 Feyenoord - AZ 2-1
 

zwammy

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-0
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-3
14:30 FC Twente - VVV 3-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-0
16:45 Feyenoord - AZ 1-1
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 2-0
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-0
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-2
14:30 FC Twente - VVV 2-0
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-1
16:45 Feyenoord - AZ 2-1
 

TopTreffer

Active member
Programma:

Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-0
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-3
14:30 FC Twente - VVV 2-0
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-1
16:45 Feyenoord - AZ 1-2
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-0
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-0
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-1
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-2

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-3
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-1
16:45 Feyenoord - AZ 1-1
 

Simon

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 2-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-0
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-3
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-0
16:45 Feyenoord - AZ 1-1
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 2-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-0
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-2
14:30 FC Twente - VVV 2-0
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-1
16:45 Feyenoord - AZ 1-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-0
20:00 PSV - RKC Waalwijk 4-1
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-4
14:30 FC Twente - VVV 1-0
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 3-1
16:45 Feyenoord - AZ 1-0
 

Miramar

Well-known member
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 2-0
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 6-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-4
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-0
16:45 Feyenoord - AZ 3-2
 

Friesland

Well-known member
Voorspellingen:

ThuUit#123Fout
ADOEmm432361429
WilPEC442671137
VitGro4439055
PSVRKC4443011
HAHee4420121224
FSAja4404400
TweVVV44421143
UtrSpa4439055
FeyAZ4413112033
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 18:

Ait Vedan 55
Max Power 51
SanMark. 51
erik 46
gevegt 44
Johan 44
Wezeper88 44
Satyr 43
Schaakliefhebber 43
TopTreffer 43
Magikan 42
Superstars 41
Andre 40
Bonehead 40
JMD 39
Maasveld 39
Abubakari 38
Go Ahead Kampen 38
Hankie 38
Peperbusje 38
fortuna1987 37
Hummeltje 37
Joost 37
SC Heerenveen 37
Kralinger 36
PES5 36
De Groene Scout 35
Red Power 35
willy 35
Miramar 34
FC Zwolle Ole 32
Mommiej 32
Mario 31
Handyman 28
prume 28
SuikerBrood 28
Susaa 28
Sunshine Sannie 27
zwammy 27
Simon 26
Friesland 25
Bernardo 22
Fregge 20
Unregistere 16


Ait Vedan is Kenner van de Week!
 

Friesland

Well-known member
Lenteklassement:

pl.Stand na ronde 181817
1fortuna198718437147
2Max Power16951118
3Bonehead16640126
4willy15335118
5Sunshine Sannie15227125
6prume15128123
7De Groene Scout15035115
SanMark.1505199
9Magikan14942107
10Abubakari14538107
11PES514336107
Superstars14341102
13gevegt1414497
Joost14137104
15erik1384692
Wezeper881384494
17SuikerBrood13628108
18Simon13526109
19Go Ahead Kampen1343896
Hankie1343896
Satyr1344391
22Red Power1333598
Schaakliefhebber1334390
24Ait Vedan1325577
FC Zwolle Ole13232100
26Unregistere13116115
27Miramar1283494
28Handyman1272899
29Maasveld1263987
30Fregge12520105
Friesland12525100
Kralinger1253689
33Mommiej1243292
Peperbusje1243886
35Andre1234083
TopTreffer1234380
37Susaa1222894
zwammy1222795
39JMD1213982
40Mario1163185
41Johan1134469
42Bernardo1102288
43SC Heerenveen1093772
44Hummeltje1053768
45Kielse Rat7979
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:

pl.Stand na ronde 1818W17
1fortuna198767637162639
2Bonehead66940161629
3De Groene Scout66335162628
4Sunshine Sannie66027162633
5Magikan65942162617
6Handyman64728162619
willy64735161612
8Superstars63741162596
9Unregistere63616162620
10Kralinger63536161599
11Friesland63025162605
12Peperbusje62938162591
Wezeper8862944162585
14Maasveld62739162588
15Joost62437162587
16Mario62231162591
17Max Power61451162563
18Red Power61335162578
19gevegt61144162567
20Abubakari60938162571
PES560936162573
22SanMark.60751162556
23prume60628157578
Schaakliefhebber60643162563
25Hummeltje60437162567
26erik60246162556
27Mommiej60132162569
28SuikerBrood59828159570
TopTreffer59843156555
30Go Ahead Kampen59638162558
31Ait Vedan59455162539
Hankie59438161556
33Andre58640162546
Susaa58628162558
35FC Zwolle Ole58232162550
36Simon57926162553
37Miramar57734160543
38zwammy57627155549
39SC Heerenveen57537162538
40Satyr57443153531
41JMD56239162523
42Bernardo54522158523
43Johan53944153495
44Kielse Rat531143531
45Fregge50720161487
46Jurgen20654206
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie, speelronde 4:

Eredivisie:
FC Zwolle Ole zwammy 32-27
Abubakari Go Ahead Kampen 38-38
Sunshine Sannie Wezeper88 27-44
Magikan Max Power 42-51
Maasveld Kielse Rat 39-0
PES5 Kralinger 36-36
De Groene Scout Susaa 35-28
Mommiej Friesland 32-25
Handyman fortuna1987 28-37

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987           4    12   184
---------------------------------------
2   De Groene Scout       4     9   150
3   zwammy                4     9   122
4   Abubakari             4     7   145
5   PES5                  4     7   143
6   Go Ahead Kampen       4     7   134
---------------------------------------
7   Max Power             4     6   169
8   Magikan               4     6   149
9   Maasveld              4     6   126
10  Friesland             4     6   125
11  Mommiej               4     6   124
12  Wezeper88             4     4   138
13  FC Zwolle Ole         4     4   132
---------------------------------------
14  Kralinger             4     4   125
---------------------------------------
15  Sunshine Sannie       4     3   152
---------------------------------------
16  Handyman              4     3   127
17  Susaa                 4     3   122
18  Kielse Rat *          4     3    79
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie, speelronde 4:

Superstars JMD 41-39
Red Power SC Heerenveen 35-37
Andre Bonehead 40-40
prume willy 28-35
TopTreffer Satyr 43-43
Mario Hummeltje 31-37
Peperbusje Simon 38-26

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Bonehead              4    10   166
---------------------------------------
2   willy                 4     9   153
---------------------------------------
3   Superstars            4     9   143
4   Hummeltje             4     9   105
5   TopTreffer            4     7   123
6   prume                 4     6   151
---------------------------------------
7   Simon                 4     6   135
8   Peperbusje            4     6   124
9   JMD                   4     6   121
---------------------------------------
10  Satyr                 4     4   134
---------------------------------------
11  Andre                 4     4   123
---------------------------------------
12  Red Power             4     3   133
13  SC Heerenveen         4     3   109
14  Mario                 4     0   116
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie, speelronde 4:

SanMark. Hankie 51-38
Ait Vedan gevegt 55-44
erik vrij 46-0
Fregge Joost 20-37
Bernardo Schaakliefhebber 22-43
Unregistere SuikerBrood 16-28
Miramar Johan 34-44

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   SanMark.              4    12   150
---------------------------------------
2   Joost                 4     9   141
---------------------------------------
3   SuikerBrood           4     9   136
4   Schaakliefhebber      4     9   133
5   Unregistere           4     9   131
6   Fregge                4     9   125
---------------------------------------
7   erik                  4     6   138
8   Ait Vedan             4     6   132
9   Johan                 4     6   113
10  gevegt                4     3   141
11  Miramar               4     3   128
12  Bernardo              4     3   110
---------------------------------------
13  Hankie                4     0   134
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Lente CL:

Eerste groepsfase, speelronde 3:

Groep A:
willy Kralinger 35-36
Superstars Wezeper88 41-44
Magikan zwammy 42-27

Groep B:
TopTreffer Red Power 43-35
Unregistere Friesland 16-25
Sunshine Sannie Maasveld 27-39

Groep C:
FC Zwolle Ole Hummeltje 32-37
De Groene Scout Go Ahead Kampen 35-38
Bonehead fortuna1987 40-37

Groep D:
Handyman Abubakari 28-38
Mommiej Peperbusje 32-38
Max Power Mario 51-31


Standen:

Groep A:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Magikan               3     6   140
2   willy                 3     6   123
---------------------------------------
3   Wezeper88             3     6   111
---------------------------------------
4   zwammy                3     6   101
---------------------------------------
5   Kralinger             3     3    92
6   Superstars            3     0   108
Groep B:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Friesland             3     9    98 minimaal EL tussenronde
2   Sunshine Sannie       3     6   118
---------------------------------------
3   Unregistere           3     6   105
---------------------------------------
4   Maasveld              3     3   103
---------------------------------------
5   TopTreffer            3     3    88
6   Red Power             3     0   112
Groep C:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Bonehead              3     7   123
2   fortuna1987           3     6   136
---------------------------------------
3   Hummeltje             3     6    94
---------------------------------------
4   De Groene Scout       3     3   124
---------------------------------------
5   Go Ahead Kampen       3     3    91
6   FC Zwolle Ole         3     1   105
Groep D:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Max Power             3     9   143
2   Abubakari             3     6   128
---------------------------------------
3   Mommiej               3     6   107
---------------------------------------
4   Peperbusje            3     3   104
---------------------------------------
5   Mario                 3     3    96
6   Handyman              3     0    96
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Lente EL:

Groepsfase, speelronde 3:

Groep 1:
SanMark. prume 51-28
Johan Hankie 44-38

Groep 2:
SuikerBrood Miramar 28-34
erik JMD 46-39

Groep 3:
SC Heerenveen Schaakliefhebber 37-43
gevegt Joost 44-37

Groep 4:
Ait Vedan vrij 55-0
Susaa Satyr 28-43

Groep 5:
Bernardo vrij 22-0
Andre PES5 40-36

Groep 6:
Fregge Simon 20-26


Standen:

Groep 1:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   SanMark.              3     9   124
---------------------------------------
2   prume                 3     6   119
---------------------------------------
3   Johan                 3     3    96
4   Hankie                3     0   101
Groep 2:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   erik                  3     6   129
---------------------------------------
2   Miramar               3     6   110
---------------------------------------
3   JMD                   3     3   115
4   SuikerBrood           3     3   101
Groep 3:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   gevegt                3     9   117
---------------------------------------
2   Schaakliefhebber      3     3   107
---------------------------------------
3   Joost                 3     3   105
4   SC Heerenveen         3     3    81
Groep 4:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Satyr                 3     9   103
---------------------------------------
2   Susaa                 3     6   102
---------------------------------------
3   Ait Vedan             3     3   111
Groep 5:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Andre                 3     9    98
---------------------------------------
2   PES5                  3     6   120
---------------------------------------
3   Bernardo              3     3    83
Groep 6:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Simon                 3     9    98 minimaal tussenronde
---------------------------------------
2   Fregge                3     6   107 minimaal tussenronde
---------------------------------------
    Kielse Rat        gediskwalificeerd
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Winter Cup:

Zestiende finales, terugwedstrijden:

Hankie - Handyman 38-28
prume - De Groene Scout 28-35
Go Ahead Kampen - Magikan 38-42
Kielse Rat - Kralinger 0-36
FC Zwolle Ole - Sunshine Sannie 32-27
Miramar - Mario 34-31
Max Power - Peperbusje 51-38
Simon - Friesland 26-25
PES5 - Unregistere 36-16
SC Heerenveen - Bonehead 37-40
Bernardo - Maasveld 22-39
Schaakliefhebber - Hummeltje 43-37
TopTreffer - willy 43-35
Mommiej - Superstars 32-41
Red Power - fortuna1987 35-37
Joost - Wezeper88 37-44

Totaalstanden:
Handyman - Hankie 61-75
De Groene Scout - prume 79-75
Magikan - Go Ahead Kampen 99-63
Kralinger - Kielse Rat 70-28
Sunshine Sannie - FC Zwolle Ole 69-73
Mario - Miramar 66-79
Peperbusje - Max Power 68-106
Friesland - Simon 69-69 (LK: 125-135)
Unregistere - PES5 63-88
Bonehead - SC Heerenveen 81-52
Maasveld - Bernardo 77-54
Hummeltje - Schaakliefhebber 78-80
willy - TopTreffer 81-49
Superstars - Mommiej 81-72
fortuna1987 - Red Power 101-72
Wezeper88 - Joost 78-78 (LK: 138-141)
 
Bovenaan