Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 18: (22 januari)

Friesland

Well-known member
Programma:

Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle
18:45 Vitesse - FC Groningen
20:00 PSV - RKC Waalwijk
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax
14:30 FC Twente - VVV
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam
16:45 Feyenoord - AZ

Veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma ligacompetities, speelronde 4:

Eredivisie:
FC Zwolle Ole zwammy
Abubakari Go Ahead Kampen
Sunshine Sannie Wezeper88
Magikan Max Power
Maasveld Kielse Rat
PES5 Kralinger
De Groene Scout Susaa
Mommiej Friesland
Handyman fortuna1987

Eerste Divisie:
Superstars JMD
Red Power SC Heerenveen
Andre Bonehead
prume willy
TopTreffer Satyr
Mario Hummeltje
Peperbusje Simon

Tweede Divisie:
SanMark. Hankie
Ait Vedan gevegt
erik vrij
Fregge Joost
Bernardo Schaakliefhebber
Unregistere SuikerBrood
Miramar Johan
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Lente CL:

Eerste groepsfase, speelronde 3:

Groep A:
willy Kralinger
Superstars Wezeper88
Magikan zwammy

Groep B:
TopTreffer Red Power
Unregistere Friesland
Sunshine Sannie Maasveld

Groep C:
FC Zwolle Ole Hummeltje
De Groene Scout Go Ahead Kampen
Bonehead fortuna1987

Groep D:
Handyman Abubakari
Mommiej Peperbusje
Max Power Mario
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Lente EL:

Groepsfase, speelronde 3:

Groep 1:
SanMark. prume
Johan Hankie

Groep 2:
SuikerBrood Miramar
erik JMD

Groep 3:
SC Heerenveen Schaakliefhebber
gevegt Joost

Groep 4:
Ait Vedan vrij
Susaa Satyr

Groep 5:
Bernardo vrij
Andre PES5

Groep 6:
Kielse Rat vrij
Fregge Simon
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Winter Cup:

Zestiende finales, terugwedstrijden:

Hankie - Handyman
prume - De Groene Scout
Go Ahead Kampen - Magikan
Kielse Rat - Kralinger
FC Zwolle Ole - Sunshine Sannie
Miramar - Mario
Max Power - Peperbusje
Simon - Friesland
PES5 - Unregistere
SC Heerenveen - Bonehead
Bernardo - Maasveld
Schaakliefhebber - Hummeltje
TopTreffer - willy
Mommiej - Superstars
Red Power - fortuna1987
Joost - Wezeper88
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Lente Davis Cup:

Voorronde, wedstrijden 4 en 5:

Team Limburg - Team 22 1-2
Satyr - Fregge
Maasveld - Kielse Rat

Team Groesbeek - Team 21 1-2
erik - SuikerBrood
TopTreffer - Johan

PSV 2 - SC Cambuur 2-1
willy - Abubakari
JMD - Bernardo

SC Heerenveen - Feyenoord 1-2
PES5 - Miramar
SC Heerenveen - Susaa

PEC Zwolle 2 - Team Kampen 2-1
FC Zwolle Ole - prume
Mommiej - Go Ahead Kampen

Team Power - Team Drenthe 3-0
Red Power - SanMark.
Max Power - Andre
 
Laatst bewerkt:

Mommiej

Active member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 3-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 4-0
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 3-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-3
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-0
16:45 Feyenoord - AZ 1-1
 

Andre

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 1-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 4-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-2
14:30 FC Twente - VVV 3-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-1
16:45 Feyenoord - AZ 2-1
 
Laatst bewerkt:

Max Power

Member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 1-0
20:00 PSV - RKC Waalwijk 2-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-2
14:30 FC Twente - VVV 1-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 1-0
16:45 Feyenoord - AZ 1-1
 

JMD

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 3-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-1
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-0

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-3
14:30 FC Twente - VVV 2-0
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-0
16:45 Feyenoord - AZ 1-1
 

SanMark.

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 2-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-1
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-4
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-1
16:45 Feyenoord - AZ 1-3
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 3-2

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 3-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 4-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 3-2

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-3
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 3-1
16:45 Feyenoord - AZ 2-1
 
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 0-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 2-0
18:45 Vitesse - FC Groningen 3-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 2-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-0

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-2
14:30 FC Twente - VVV 3-0
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-0
16:45 Feyenoord - AZ 1-0
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-2
14:30 FC Twente - VVV 3-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-1
16:45 Feyenoord - AZ 0-2
 

erik

Member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 0-0

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-0

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 0-6
14:30 FC Twente - VVV 6-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 3-1
16:45 Feyenoord - AZ 1-1
 

Peperbusje

Member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-2
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-1
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-2

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-3
14:30 FC Twente - VVV 2-0
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 3-2
16:45 Feyenoord - AZ 2-2
 

Ait Vedan

Member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 1-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-2
18:45 Vitesse - FC Groningen 3-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 2-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-2

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-2
14:30 FC Twente - VVV 3-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-0
16:45 Feyenoord - AZ 1-2
 

Hummeltie

Member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 2-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 2-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 3-2
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-1

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-3
14:30 FC Twente - VVV 3-2
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 2-1
16:45 Feyenoord - AZ 2-2
 

Unregistere

Well-known member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 3-2

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-1
18:45 Vitesse - FC Groningen 1-1
20:00 PSV - RKC Waalwijk 3-0
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 2-2

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-3
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 1-1
16:45 Feyenoord - AZ 1-1
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 22 januari:
20:00 ADO Den Haag - FC Emmen 3-1

Zaterdag 23 januari:
16:30 Willem II - PEC Zwolle 1-0
18:45 Vitesse - FC Groningen 2-0
20:00 PSV - RKC Waalwijk 4-1
21:00 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1-0

Zondag 24 januari:
12:15 Fortuna Sittard - Ajax 1-2
14:30 FC Twente - VVV 2-1
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam 1-0
16:45 Feyenoord - AZ 3-2
 
Bovenaan