Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 17: (16 januari)

Friesland

Well-known member
Uitslagen Lente EL:

Groepsfase, speelronde 2:

Groep 1:
SanMark. Johan 44-22
prume Hankie 47-37

Groep 2:
SuikerBrood JMD 43-55
erik Miramar 55-45

Groep 3:
SC Heerenveen gevegt 15-43
Schaakliefhebber Joost 37-41

Groep 4:
Ait Vedan Satyr 32-41
Susaa vrij 48-0

Groep 5:
Bernardo PES5 32-52
Andre vrij 26-0

Groep 6:
Kielse Rat Simon 28-43
Fregge vrij 47-0


Standen:

Groep 1:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   prume                 2     6    91
---------------------------------------
2   SanMark.              2     6    73
---------------------------------------
3   Johan                 2     0    52
4   Hankie                2     0    63
Groep 2:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   erik                  2     3    83
---------------------------------------
2   Miramar               2     3    76
---------------------------------------
3   JMD                   2     3    76
4   SuikerBrood           2     3    73
Groep 3:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   gevegt                2     6    73
---------------------------------------
2   Joost                 2     3    68
---------------------------------------
3   SC Heerenveen         2     3    44
4   Schaakliefhebber      2     0    64
Groep 4:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Susaa                 2     6    74
---------------------------------------
2   Satyr                 2     6    60
---------------------------------------
3   Ait Vedan             2     0    56
Groep 5:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   PES5                  2     6    84
---------------------------------------
2   Andre                 2     6    58
---------------------------------------
3   Bernardo              2     0    61
Groep 6:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Fregge                2     6    87
---------------------------------------
2   Simon                 2     6    72
---------------------------------------
3   Kielse Rat            2     0    62
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Winter Cup:

Zestiende finales, heenwedstrijden:

Handyman - Hankie 33-37
De Groene Scout - prume 44-47
Magikan - Go Ahead Kampen 57-25
Kralinger - Kielse Rat 34-28
Sunshine Sannie - FC Zwolle Ole 42-41
Mario - Miramar 35-45
Peperbusje - Max Power 30-55
Friesland - Simon 44-43
Unregistere - PES5 47-52
Bonehead - SC Heerenveen 41-15
Maasveld - Bernardo 38-32
Hummeltje - Schaakliefhebber 41-37
willy - TopTreffer 46-6
Superstars - Mommiej 40-40
fortuna1987 - Red Power 64-37
Wezeper88 - Joost 34-41
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Davis Cup:

Voorronde, dubbels:

Team Limburg - Team 22 1-2
Satyr / Maasveld - Kielse Rat / Fregge 79-75

Team Groesbeek - Team 21 1-2
erik / TopTreffer - Johan / SuikerBrood 61-65

PSV 2 - SC Cambuur 2-1
willy / JMD - Bernardo / Abubakari 101-84

SC Heerenveen - Feyenoord 1-2
PES5 / SC Heerenveen - Susaa / Miramar 67-93

PEC Zwolle 2 - Team Kampen 2-1
FC Zwolle Ole / Mommiej - Go Ahead Kampen / prume 81-72

Team Power - Team Drenthe 3-0
Red Power / Max Power - Andre / SanMark. 92-72
 
Bovenaan