Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 17: (16 januari)

willy

Member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 0-3
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-2

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 0-3
16:45 Ajax - Feyenoord 3-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-2
 

Maasveld

Well-known member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 0-2
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 2-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 2-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-2
16:45 Ajax - Feyenoord 2-0
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-2
 

fortuna1987

Active member
Programma:

Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 0-2
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-3
16:45 Ajax - Feyenoord 2-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-1
 

Friesland

Well-known member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-2
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 2-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 0-3
16:45 Ajax - Feyenoord 2-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-2
 

SC Heerenveen

Well-known member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-3
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 1-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 2-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 2-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 0-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 2-2
16:45 Ajax - Feyenoord 1-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 3-1
 

Simon

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 0-2
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 2-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 0-2
16:45 Ajax - Feyenoord 2-0
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-1
 

Bernardo

Well-known member
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 2-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-2
14:30 FC Groningen - FC Twente 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-2
16:45 Ajax - Feyenoord 3-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 2-2
 

zwammy

Well-known member
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
20:00 AZ - ADO Den Haag 2-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 2-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-3
16:45 Ajax - Feyenoord 2-0
16:45 VVV - SC Heerenveen 2-1
 

Johan

Member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-2
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-2
14:30 FC Groningen - FC Twente 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-3
16:45 Ajax - Feyenoord 4-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-2
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse -
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-1
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-2

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-2
16:45 Ajax - Feyenoord 3-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 4-2
 
sorry, vergeten


Zondag 17 januari:

14:30 FC Groningen - FC Twente 1-0

16:45 Ajax - Feyenoord 3-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-2
 

Friesland

Well-known member
Voorspellingen:

ThuUit#123Fout
EmmVit4004000
UtrHA4435189
AZADO4443011
PECFS442441640
RKCWil4415101925
GroTwe4516111827
SpaPSV4404044
AjaFey4537178
VVVHee4512161728
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 17:

fortuna1987 64
Magikan 57
erik 55
JMD 55
Max Power 55
Abubakari 52
PES5 52
Susaa 48
Fregge 47
prume 47
Unregistere 47
willy 46
Miramar 45
De Groene Scout 44
Friesland 44
SanMark. 44
gevegt 43
Simon 43
SuikerBrood 43
Sunshine Sannie 42
Bonehead 41
FC Zwolle Ole 41
Hummeltje 41
Joost 41
Satyr 41
Mommiej 40
Superstars 40
zwammy 40
Maasveld 38
Hankie 37
Red Power 37
Schaakliefhebber 37
Mario 35
Kralinger 34
Wezeper88 34
Handyman 33
Ait Vedan 32
Bernardo 32
Peperbusje 30
Kielse Rat 28
Andre 26
Go Ahead Kampen 25
Johan 22
SC Heerenveen 15
TopTreffer 6

fortuna1987 is eens te meer Kenner van de Week!
Dit keer met wat meer punten dan vorige week.
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Herfstklassement;

pl.Stand na ronde 171716
1fortuna19871476483
2Bonehead1264185
3Sunshine Sannie1254283
4prume1234776
5Max Power1185563
willy1184672
7De Groene Scout1154471
Unregistere1154768
9Simon1094366
10SuikerBrood1084365
11Abubakari1075255
Magikan1075750
PES51075255
14Fregge1054758
15Joost1044163
16Superstars1024062
17FC Zwolle Ole1004159
Friesland1004456
19Handyman993366
SanMark.994455
21Red Power983761
22gevegt974354
23Go Ahead Kampen962571
Hankie963759
25zwammy954055
26Miramar944549
Susaa944846
Wezeper88943460
29erik925537
Mommiej924052
31Satyr914150
32Schaakliefhebber903753
33Kralinger893455
34Bernardo883256
35Maasveld873849
36Peperbusje863056
37Mario853550
38Andre832657
39JMD825527
40TopTreffer80674
41Kielse Rat792851
42Ait Vedan773245
43SC Heerenveen721557
44Johan692247
45Hummeltje684127
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:

pl.Stand na ronde 1717W16
1fortuna198763964153575
2Sunshine Sannie63342153591
3Bonehead62941152588
4De Groene Scout62844153584
5Unregistere62047153573
6Handyman61933153586
7Magikan61757153560
8willy61246152566
9Friesland60544153561
10Kralinger59934152565
11Superstars59640153556
12Mario59135153556
Peperbusje59130153561
14Maasveld58838153550
15Joost58741153546
16Wezeper8858534153551
17prume57847148531
Red Power57837153541
19PES557352153521
20Abubakari57152153519
21SuikerBrood57043150527
22Mommiej56940153529
23gevegt56743153524
Hummeltje56741153526
25Max Power56355153508
Schaakliefhebber56337153526
27Go Ahead Kampen55825153533
Susaa55848153510
29erik55655153501
Hankie55637152519
SanMark.55644153512
32TopTreffer5556147549
33Simon55343153510
34FC Zwolle Ole55041153509
35zwammy54940146509
36Andre54626153520
37Miramar54345152498
38Ait Vedan53932153507
39SC Heerenveen53815153523
40Kielse Rat53128143503
Satyr53141144490
42Bernardo52332149491
JMD52355153468
44Johan49522144473
45Fregge48747152440
46Jurgen20654206
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie, speelronde 3:

Eredivisie:
FC Zwolle Ole Abubakari 41-52
Wezeper88 Magikan 34-57
zwammy Handyman 40-33
Go Ahead Kampen Max Power 25-55
Maasveld PES5 38-52
Susaa Mommiej 48-40
Kielse Rat fortuna1987 28-64
Kralinger Friesland 34-44
Sunshine Sannie De Groene Scout 42-44

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987           3     9   147
---------------------------------------
2   zwammy                3     9    95
3   De Groene Scout       3     6   115
4   Abubakari             3     6   107
5   Magikan               3     6   107
6   PES5                  3     6   107
---------------------------------------
7   Friesland             3     6   100
8   Go Ahead Kampen       3     6    96
9   Sunshine Sannie       3     3   125
10  Max Power             3     3   118
11  Handyman              3     3    99
12  Susaa                 3     3    94
13  Mommiej               3     3    92
---------------------------------------
14  Kralinger             3     3    89
---------------------------------------
15  Maasveld              3     3    87
---------------------------------------
16  Kielse Rat            3     3    79
17  FC Zwolle Ole         3     1   100
18  Wezeper88             3     1    94
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie, speelronde 3:

Superstars SC Heerenveen 40-15
Red Power Andre 37-26
JMD willy 55-46
prume Satyr 47-41
TopTreffer Hummeltje 6-41
Mario Simon 35-43
Peperbusje Bonehead 30-41

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Bonehead              3     9   126
---------------------------------------
2   willy                 3     6   118
---------------------------------------
3   prume                 3     6   123
4   Simon                 3     6   109
5   Superstars            3     6   102
6   JMD                   3     6    82
---------------------------------------
7   TopTreffer            3     6    80
8   Hummeltje             3     6    68
9   Red Power             3     3    98
---------------------------------------
10  Satyr                 3     3    91
---------------------------------------
11  Peperbusje            3     3    86
---------------------------------------
12  Andre                 3     3    83
13  Mario                 3     0    85
14  SC Heerenveen         3     0    72
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie, speelronde 3:

SanMark. gevegt 44-43
Ait Vedan erik 32-55
Hankie Joost 37-41
Fregge Schaakliefhebber 47-37
Bernardo SuikerBrood 32-43
Unregistere Johan 47-22
Miramar vrij 45-0

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Unregistere           3     9   115
---------------------------------------
2   Fregge                3     9   105
---------------------------------------
3   SanMark.              3     9    99
4   SuikerBrood           3     6   108
5   Joost                 3     6   104
6   Schaakliefhebber      3     6    90
---------------------------------------
7   gevegt                3     3    97
8   Miramar               3     3    94
9   erik                  3     3    92
10  Bernardo              3     3    88
11  Ait Vedan             3     3    77
12  Johan                 3     3    69
---------------------------------------
13  Hankie                3     0    96
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Lente CL:

Eerste groepsfase, speelronde 2:

Groep A:
willy Superstars 46-40
Magikan Kralinger 57-34
zwammy Wezeper88 40-34


Groep B:
TopTreffer Sunshine Sannie 6-42
Unregistere Maasveld 47-38
Red Power Friesland 37-44


Groep C:
FC Zwolle Ole Bonehead 41-41
De Groene Scout fortuna1987 44-64
Hummeltje Go Ahead Kampen 41-25


Groep D:
Handyman Mommiej 33-40
Max Power Abubakari 55-52
Mario Peperbusje 35-30


Standen:

Groep A:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   willy                 2     6    88
2   zwammy                2     6    74
---------------------------------------
3   Magikan               2     3    98
---------------------------------------
4   Wezeper88             2     3    67
---------------------------------------
5   Superstars            2     0    67
6   Kralinger             2     0    56
Groep B:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Sunshine Sannie       2     6    91
2   Unregistere           2     6    89
---------------------------------------
3   Friesland             2     6    73
---------------------------------------
4   Red Power             2     0    77
---------------------------------------
5   Maasveld              2     0    64
6   TopTreffer            2     0    45
Groep C:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987           2     6    99
2   Bonehead              2     4    83
---------------------------------------
3   De Groene Scout       2     3    89
---------------------------------------
4   Hummeltje             2     3    57
---------------------------------------
5   FC Zwolle Ole         2     1    73
6   Go Ahead Kampen       2     0    53
Groep D:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Max Power             2     6    92
2   Mommiej               2     6    75
---------------------------------------
3   Abubakari             2     3    90
---------------------------------------
4   Mario                 2     3    65
---------------------------------------
5   Handyman              2     0    68
6   Peperbusje            2     0    66
 
Laatst bewerkt:
Bovenaan