Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 17: (16 januari)

Friesland

Well-known member
Programma:

Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo
20:00 AZ - ADO Den Haag
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II
14:30 FC Groningen - FC Twente
14:30 Sparta Rotterdam - PSV
16:45 Ajax - Feyenoord
16:45 VVV - SC Heerenveen

Veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma ligacompetities, speelronde 3:

Eredivisie:
FC Zwolle Ole Abubakari
Wezeper88 Magikan
zwammy Handyman
Go Ahead Kampen Max Power
Maasveld PES5
Susaa Mommiej
Kielse Rat fortuna1987
Kralinger Friesland
Sunshine Sannie De Groene Scout

Eerste Divisie:
Superstars SC Heerenveen
Red Power Andre
JMD willy
prume Satyr
TopTreffer Hummeltje
Mario Simon
Peperbusje Bonehead

Tweede Divisie:
SanMark. gevegt
Ait Vedan erik
Hankie Joost
Fregge Schaakliefhebber
Bernardo SuikerBrood
Unregistere Johan
Miramar vrij
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Lente CL:

Eerste groepsfase, speelronde 2:

Groep A:
willy Superstars
Magikan Kralinger
zwammy Wezeper88


Groep B:
TopTreffer Sunshine Sannie
Unregistere Maasveld
Red Power Friesland


Groep C:
FC Zwolle Ole Bonehead
De Groene Scout fortuna1987
Hummeltje Go Ahead Kampen


Groep D:
Handyman Mommiej
Max Power Abubakari
Mario Peperbusje
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Lente EL:

Groepsfase, speelronde 2:

Groep 1:
SanMark. Johan
prume Hankie

Groep 2:
SuikerBrood JMD
erik Miramar

Groep 3:
SC Heerenveen gevegt
Schaakliefhebber Joost

Groep 4:
Ait Vedan Satyr
Susaa vrij

Groep 5:
Bernardo PES5
Andre vrij

Groep 6:
Kielse Rat Simon
Fregge vrij
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Winter Cup:

Zestiende finales, heenwedstrijden:

Handyman - Hankie
De Groene Scout - prume
Magikan - Go Ahead Kampen
Kralinger - Kielse Rat
Sunshine Sannie - FC Zwolle Ole
Mario - Miramar
Peperbusje - Max Power
Friesland - Simon
Unregistere - PES5
Bonehead - SC Heerenveen
Maasveld - Bernardo
Hummeltje - Schaakliefhebber
willy - TopTreffer
Superstars - Mommiej
fortuna1987 - Red Power
Wezeper88 - Joost
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Davis Cup:

Voorronde, dubbels:

Team Limburg - Team 22 0-2
Satyr / Maasveld - Kielse Rat / Fregge

Team Groesbeek - Team 21 1-1
erik / TopTreffer - Johan / SuikerBrood

PSV 2 - SC Cambuur 1-1
willy / JMD - Bernardo / Abubakari

SC Heerenveen - Feyenoord 1-1
PES5 / SC Heerenveen - Susaa / Miramar

PEC Zwolle 2 - Team Kampen
1-1
FC Zwolle Ole / Mommiej - Go Ahead Kampen / prume

Team Power - Team Drenthe 2-0
Red Power / Max Power - Andre / SanMark.
 
Laatst bewerkt:

Miramar

Well-known member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-3
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-3
16:45 Ajax - Feyenoord 5-0
16:45 VVV - SC Heerenveen 2-1
 

Mommiej

Active member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 0-2
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 0-2
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-3
16:45 Ajax - Feyenoord 3-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-3
 

Max Power

Member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 0-4
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-0
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-2

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-4
16:45 Ajax - Feyenoord 3-0
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-1
 

Andre

Active member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 0-2
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 3-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-0
14:30 FC Groningen - FC Twente 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 0-3
16:45 Ajax - Feyenoord 2-2
16:45 VVV - SC Heerenveen 2-1
 
Laatst bewerkt:

SanMark.

Well-known member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-3
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-2

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 3-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 2-2
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-1
16:45 Ajax - Feyenoord 3-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 2-1
 

Kielse Rat

Active member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-3
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 1-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 2-2
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-2
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 0-3
16:45 Ajax - Feyenoord 2-0
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-0
 

Schaakliefhebber

Active member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 0-2
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-0
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-1
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-0
14:30 FC Groningen - FC Twente 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-4
16:45 Ajax - Feyenoord 3-2
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-0
 

JMD

Well-known member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-2
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 2-1
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-1
16:45 Ajax - Feyenoord 6-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-1
 

Wezeper88

Member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 0-1
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 1-0
20:00 AZ - ADO Den Haag 2-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-0

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-0
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-0
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 0-1
16:45 Ajax - Feyenoord 1-0
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-0
 

erik

Member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-3
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 4-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-0

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 0-4
16:45 Ajax - Feyenoord 9-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-1
 

Red Power

Member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-3
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 4-0
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 2-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-2
16:45 Ajax - Feyenoord 4-1
16:45 VVV - SC Heerenveen 2-1
 
Laatst bewerkt:

FC Zwolle Ole

Active member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-3
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-1
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-1
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 3-1

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 2-1
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 1-2
16:45 Ajax - Feyenoord 3-0
16:45 VVV - SC Heerenveen 1-2
 

Hankie

Well-known member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse 1-3
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo 2-2
20:00 AZ - ADO Den Haag 3-1
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard 1-2

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II 1-1
14:30 FC Groningen - FC Twente 1-2
14:30 Sparta Rotterdam - PSV 0-3
16:45 Ajax - Feyenoord 1-2
16:45 VVV - SC Heerenveen 2-1
 

Magikan

Active member
Zaterdag 16 januari:
16:30 FC Emmen - Vitesse (1-2)
18:45 FC Utrecht - Heracles Almelo (2-1)
20:00 AZ - ADO Den Haag (3-0)
21:00 PEC Zwolle - Fortuna Sittard (1-1)

Zondag 17 januari:
12:15 RKC Waalwijk - Willem II (1-1)
14:30 FC Groningen - FC Twente (1-1)
14:30 Sparta Rotterdam - PSV (0-2)
16:45 Ajax - Feyenoord (3-0)
16:45 VVV - SC Heerenveen (2-2)
 
Bovenaan