Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 16: (12 januari)

Friesland

Well-known member
Uitslagen Lente EL:

Groepsfase, speelronde 1:

Groep 1:
SanMark. Hankie 29-26
prume Johan 44-30

Groep 2:
SuikerBrood erik 30-28
JMD Miramar 21-31

Groep 3:
SC Heerenveen Joost 29-27
Schaakliefhebber gevegt 27-30

Groep 4:
Ait Vedan Susaa 24-26
Satyr vrij 19-0

Groep 5:
Bernardo Andre 29-32
PES5 vrij 32-0

Groep 6:
Kielse Rat Fregge 34-40
Simon vrij 29-0


Standen:

Groep 1:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   prume                 1     3    44
---------------------------------------
2   SanMark.              1     3    29
---------------------------------------
3   Johan                 1     0    30
4   Hankie                1     0    26
Groep 2:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Miramar               1     3    31
---------------------------------------
2   SuikerBrood           1     3    30
---------------------------------------
3   erik                  1     0    28
4   JMD                   1     0    21
Groep 3:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   gevegt                1     3    30
---------------------------------------
2   SC Heerenveen         1     3    29
---------------------------------------
3   Joost                 1     0    27
4   Schaakliefhebber      1     0    27
Groep 4:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Susaa                 1     3    26
---------------------------------------
2   Satyr                 1     3    19
---------------------------------------
3   Ait Vedan             1     0    24
Groep 5:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   PES5                  1     3    32
---------------------------------------
2   Andre                 1     3    32
---------------------------------------
3   Bernardo              1     0    29
Groep 6:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Fregge                1     3    40
---------------------------------------
2   Simon                 1     3    29
---------------------------------------
3   Kielse Rat            1     0    34
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Winter Cup:

Voorronde, terugwedstrijden:

Fregge - TopTreffer 40-39
Johan - Schaakliefhebber 30-27
Bernardo - gevegt 29-30
Satyr - SC Heerenveen 19-29
JMD - PES5 21-32
Simon - erik 29-28
Max Power - Abubakari 37-38
Miramar - Susaa 31-26
FC Zwolle Ole - Andre 32-32
Kielse Rat - Ait Vedan 34-24
zwammy - Go Ahead Kampen 34-28
prume - SuikerBrood 44-30
SanMark. - Hankie 29-26


Totaalstanden:
TopTreffer - Fregge 74-58
Schaakliefhebber - Johan 53-47
gevegt - Bernardo 54-56
SC Heerenveen - Satyr 57-50
PES5 - JMD 55-27
erik - Simon 37-66
Abubakari - Max Power 55-63
Susaa - Miramar 46-49
Andre - FC Zwolle Ole 57-59
Ait Vedan - Kielse Rat 45-51
Go Ahead Kampen - zwammy 71-55
SuikerBrood - prume 65-76
Hankie - SanMark. 59-55
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Davis Cup:

Voorronde, wedstrijden 1 en 2:

Team Limburg - Team 22 0-2
Satyr - Kielse Rat 19-34
Maasveld - Fregge 26-40

Team Groesbeek - Team 21 1-1
erik - Johan 28-30
TopTreffer - SuikerBrood 39-30

PSV 2 - SC Cambuur 1-1
willy - Bernardo 42-29
JMD - Abubakari 21-38

SC Heerenveen - Feyenoord 1-1
PES5 - Susaa 32-26
SC Heerenveen - Miramar 29-31

PEC Zwolle 2 - Team Kampen 1-1
FC Zwolle Ole - Go Ahead Kampen 32-28
Mommiej - prume 35-44

Team Power - Team Drenthe 2-0
Red Power - Andre 40-32
Max Power - SanMark. 37-29
 
Bovenaan