Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 16: (12 januari)

Simon

Administrator
Forumleiding
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 1-0
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-0
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 1-0
20:00 FC Twente - Ajax 0-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-0
 

prume

Member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-0
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-2
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-0
20:00 FC Twente - Ajax 1-3
21:00 Willem II - FC Groningen 1-2
 

Susaa

Member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-0
20:00 FC Twente - Ajax 1-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 1-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-0
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 1-2
20:00 FC Twente - Ajax 0-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-1
 

Maasveld

Well-known member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-1
20:00 FC Twente - Ajax 1-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-1
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 1-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 1-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 1-5
20:00 FC Twente - Ajax 0-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-1
 

gevegt

Well-known member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 3-0
20:00 FC Twente - Ajax 2-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-2
 
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 1-0
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-0
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-1
20:00 FC Twente - Ajax 0-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-2
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-0
20:00 FC Twente - Ajax 1-1
21:00 Willem II - FC Groningen 2-1
 

Bernardo

Well-known member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-1
20:00 FC Twente - Ajax 1-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-1
 

Kielse Rat

Active member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht te laat
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 3-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 1-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 1-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-1
20:00 FC Twente - Ajax 1-3
21:00 Willem II - FC Groningen 0-2
 

Friesland

Well-known member
De voorspellingen:

ThuUit#123Fout
VitUtr4441123
HAEmm4539066
PSVAZ45390645
ADOVVV452222143
FSSpa451971938
FeyPEC4544011
HeeRKC45403243
TweAja4504144
WilGro456261319
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 16:

Sunshine Sannie 49
De Groene Scout 45
prume 44
Bonehead 42
Unregistere 42
willy 42
Magikan 41
Fregge 40
Red Power 40
TopTreffer 39
Abubakari 38
Max Power 37
Peperbusje 36
fortuna1987 35
Handyman 35
Mommiej 35
Kielse Rat 34
zwammy 34
Wezeper88 33
Andre 32
FC Zwolle Ole 32
PES5 32
Miramar 31
gevegt 30
Johan 30
Mario 30
SuikerBrood 30
Bernardo 29
Friesland 29
SanMark. 29
SC Heerenveen 29
Simon 29
erik 28
Go Ahead Kampen 28
Joost 27
Schaakliefhebber 27
Superstars 27
Hankie 26
Maasveld 26
Susaa 26
Ait Vedan 24
Kralinger 22
JMD 21
Satyr 19
Hummeltje 16


Sunshine Sannie is Kenner van de Week!
 

Friesland

Well-known member
Lenteklassement:

pl.Stand na ronde 161615
1Bonehead854243
2fortuna1987833548
Sunshine Sannie834934
4prume764432
5TopTreffer743935
6willy724230
7De Groene Scout714526
Go Ahead Kampen712843
9Unregistere684226
10Handyman663531
Simon662937
12SuikerBrood653035
13Joost632736
Max Power633726
15Superstars622735
16Red Power614021
17Wezeper88603327
18FC Zwolle Ole593227
Hankie592633
20Fregge584018
21Andre573225
SC Heerenveen572928
23Bernardo562927
Friesland562927
Peperbusje563620
26Abubakari553817
Kralinger552233
PES5553223
SanMark.552926
zwammy553421
31gevegt543024
32Schaakliefhebber532726
33Mommiej523517
34Kielse Rat513417
35Magikan50419
Mario503020
Satyr501931
38Maasveld492623
Miramar493118
40Johan473017
41Susaa462620
42Ait Vedan452421
43erik37289
44Hummeltje271611
JMD27216
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:

pl.Stand na ronde 1616W15
1Sunshine Sannie59149144542
2Bonehead58842143546
3Handyman58635144551
4De Groene Scout58445144539
5fortuna198757535144540
6Unregistere57342144531
7willy56642143524
8Kralinger56522143543
9Friesland56129144532
Peperbusje56136144525
11Magikan56041144519
12Mario55630144526
Superstars55627144529
14Wezeper8855133144518
15Maasveld55026144524
16TopTreffer54939144510
17Joost54627144519
18Red Power54140144501
19Go Ahead Kampen53328144505
20prume53144139487
21Mommiej52935144494
22SuikerBrood52730141497
23Hummeltje52616144510
Schaakliefhebber52627144499
25gevegt52430144494
26SC Heerenveen52329144494
27PES552132144489
28Andre52032144488
29Abubakari51938144481
Hankie51926143493
31SanMark.51229144483
32Simon51029144481
Susaa51026144484
34FC Zwolle Ole50932144477
zwammy50934138475
36Max Power50837144471
37Ait Vedan50724144483
38Kielse Rat50334134469
39erik50128144473
40Miramar49831143467
41Bernardo49129141462
42Satyr49019136471
43Johan47330136443
44JMD46821144447
45Fregge44040143400
46Jurgen20654206
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie, speelronde 2:

FC Zwolle Ole Magikan 32-41
Abubakari Handyman 38-35
Sunshine Sannie Max Power 49-37
Wezeper88 zwammy 33-34
Maasveld Mommiej 26-35
PES5 fortuna1987 32-35
De Groene Scout Friesland 45-29
Susaa Kielse Rat 26-34
Go Ahead Kampen Kralinger 28-22

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987           2     6    83
---------------------------------------
2   Go Ahead Kampen       2     6    71
3   zwammy                2     6    55
4   Sunshine Sannie       2     3    83
5   De Groene Scout       2     3    71
6   Handyman              2     3    66
---------------------------------------
7   Friesland             2     3    56
8   Abubakari             2     3    55
9   Kralinger             2     3    55
10  PES5                  2     3    55
11  Mommiej               2     3    52
12  Kielse Rat            2     3    51
13  Magikan               2     3    50
---------------------------------------
14  Maasveld              2     3    49
---------------------------------------
15  Wezeper88             2     1    60
---------------------------------------
16  FC Zwolle Ole         2     1    59
17  Max Power             2     0    63
18  Susaa                 2     0    46
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie, speelronde 2:

Superstars Andre 27-32
Red Power Bonehead 40-42
SC Heerenveen willy 29-42
JMD Satyr 21-19
prume Hummeltje 44-16
TopTreffer Simon 39-29
Mario Peperbusje 30-36


Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Bonehead              2     6    85
---------------------------------------
2   TopTreffer            2     6    74
---------------------------------------
3   willy                 2     6    72
4   prume                 2     3    76
5   Simon                 2     3    66
6   Superstars            2     3    62
---------------------------------------
7   Andre                 2     3    57
8   Peperbusje            2     3    56
9   Satyr                 2     3    50
---------------------------------------
10  Hummeltje             2     3    27
---------------------------------------
11  JMD                   2     3    27
---------------------------------------
12  Red Power             2     0    61
13  SC Heerenveen         2     0    57
14  Mario                 2     0    50
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie, speelronde 2:

SanMark. erik 29-28
Ait Vedan vrij 24-0
gevegt Joost 30-27
Hankie Schaakliefhebber 26-27
Fregge SuikerBrood 40-30
Bernardo Johan 29-30
Unregistere Miramar 42-31

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Unregistere           2     6    68
---------------------------------------
2   Fregge                2     6    58
---------------------------------------
3   SanMark.              2     6    55
4   Schaakliefhebber      2     6    53
5   SuikerBrood           2     3    65
6   Joost                 2     3    63
---------------------------------------
7   Bernardo              2     3    56
8   gevegt                2     3    54
9   Johan                 2     3    47
10  Ait Vedan             2     3    45
11  Hankie                2     0    59
12  Miramar               2     0    49
---------------------------------------
13  erik                  2     0    37
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Lente CL:

Eerste groepsfase, speelronde 1:

Groep A:
willy Magikan 42-41
Superstars zwammy 27-34
Kralinger Wezeper88 22-33

Groep B:
TopTreffer Unregistere 39-42
Sunshine Sannie Red Power 49-40
Maasveld Friesland 26-29

Groep C:
FC Zwolle Ole De Groene Scout 32-45
Bonehead Hummeltje 42-16
fortuna1987 Go Ahead Kampen 35-28

Groep D:
Handyman Max Power 35-37
Mommiej Mario 35-30
Abubakari Peperbusje 38-36


Standen:

Groep A:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   willy                 1     3    42
2   zwammy                1     3    34
---------------------------------------
3   Wezeper88             1     3    33
---------------------------------------
4   Magikan               1     0    41
---------------------------------------
5   Superstars            1     0    27
6   Kralinger             1     0    22
Groep B:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Sunshine Sannie       1     3    49
2   Unregistere           1     3    42
---------------------------------------
3   Friesland             1     3    29
---------------------------------------
4   Red Power             1     0    40
---------------------------------------
5   TopTreffer            1     0    39
6   Maasveld              1     0    26
Groep C:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   De Groene Scout       1     3    45
2   Bonehead              1     3    42
---------------------------------------
3   fortuna1987           1     3    35
---------------------------------------
4   FC Zwolle Ole         1     0    32
---------------------------------------
5   Go Ahead Kampen       1     0    28
6   Hummeltje             1     0    16
Groep D:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Abubakari             1     3    38
2   Max Power             1     3    37
---------------------------------------
3   Mommiej               1     3    35
---------------------------------------
4   Peperbusje            1     0    36
---------------------------------------
5   Handyman              1     0    35
6   Mario                 1     0    30
 
Bovenaan