Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 16: (12 januari)

Friesland

Well-known member
Programma:

Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ
20:00 ADO Den Haag - VVV
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk
20:00 FC Twente - Ajax
21:00 Willem II - FC Groningen

Veel succes!
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Ligacompetities, speelronde 2:

Eredivisie:
FC Zwolle Ole Magikan
Abubakari Handyman
Sunshine Sannie Max Power
Wezeper88 zwammy
Maasveld Mommiej
PES5 fortuna1987
De Groene Scout Friesland
Susaa Kielse Rat
Go Ahead Kampen Kralinger

Eerste Divisie:
Superstars Andre
Red Power Bonehead
SC Heerenveen willy
JMD Satyr
prume Hummeltje
TopTreffer Simon
Mario Peperbusje

Tweede Divisie:
SanMark. erik
Ait Vedan vrij
gevegt Joost
Hankie Schaakliefhebber
Fregge SuikerBrood
Bernardo Johan
Unregistere Miramar
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Lente CL:

Eerste groepsfase, speelronde 1:

Groep A:
willy Magikan
Superstars zwammy
Kralinger Wezeper88

Groep B:
TopTreffer Unregistere
Sunshine Sannie Red Power
Maasveld Friesland

Groep C:
FC Zwolle Ole De Groene Scout
Bonehead Hummeltje
fortuna1987 Go Ahead Kampen

Groep D:
Handyman Max Power
Mommiej Mario
Abubakari Peperbusje
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Lente EL:

Groepsfase, speelronde 1:

Groep 1:
SanMark. Hankie
prume Johan

Groep 2:
SuikerBrood erik
JMD Miramar

Groep 3:
SC Heerenveen Joost
Schaakliefhebber gevegt

Groep 4:
Ait Vedan Susaa
Satyr vrij

Groep 5:
Bernardo Andre
PES5 vrij

Groep 6:
Kielse Rat Fregge
Simon vrij
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Winter Cup:

Voorronde, terugwedstrijden:

Fregge - TopTreffer
Johan - Schaakliefhebber
Bernardo - gevegt
Satyr - SC Heerenveen
JMD - PES5
Simon - erik
Max Power - Abubakari
Miramar - Susaa
FC Zwolle Ole - Andre
Kielse Rat - Ait Vedan
zwammy - Go Ahead Kampen
prume - SuikerBrood
SanMark. - Hankie
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Davis Cup:

Voorronde, wedstrijden 1 en 2:

Team Limburg - Team 22
Satyr - Kielse Rat
Maasveld - Fregge

Team Groesbeek - Team 21
erik - Johan
TopTreffer - SuikerBrood

PSV 2 - SC Cambuur
willy - Bernardo
JMD - Abubakari

SC Heerenveen - Feyenoord
PES5 - Susaa
SC Heerenveen - Miramar

PEC Zwolle 2 - Team Kampen
FC Zwolle Ole - Go Ahead Kampen
Mommiej - prume

Team Power - Team Drenthe
Red Power - Andre
Max Power - SanMark.
 
Laatst bewerkt:

Miramar

Well-known member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 3-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-0
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-2
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 4-1

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 3-1
20:00 FC Twente - Ajax 1-3
21:00 Willem II - FC Groningen 2-1
 

Mommiej

Active member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 3-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 3-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-2
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwjk 3-1
20:00 FC Twente - Ajax 1-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-1
 
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 3-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 1-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 4-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-0
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 0-3
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 4-2
20:00 FC Twente - Ajax 1-2
21:00 Willem II - FC Groningen 0-2

* RKC Waalwjk = RKC Waalwijk
 

SanMark.

Well-known member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 1-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-2
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-2
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-3
20:00 FC Twente - Ajax 1-3
21:00 Willem II - FC Groningen 1-1
 

Hummeltie

Member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 1-2
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 3-2
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-2
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-1
20:00 FC Twente - Ajax 2-2
21:00 Willem II - FC Groningen 2-1
 

Schaakliefhebber

Active member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 1-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 3-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 0-0
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-0
20:00 FC Twente - Ajax 1-2
21:00 Willem II - FC Groningen 0-0
 

Max Power

Member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 1-0
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-0
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-0
20:00 FC Twente - Ajax 0-3
21:00 Willem II - FC Groningen 1-2
 

JMD

Well-known member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 1-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-0
20:00 FC Twente - Ajax 1-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-1
 

Red Power

Member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 3-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-0
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 1-1
20:00 FC Twente - Ajax 1-4
21:00 Willem II - FC Groningen 0-2
 

Ait Vedan

Member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 1-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-2
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-0
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-0
20:00 FC Twente - Ajax 2-2
21:00 Willem II - FC Groningen 1-2
 

erik

Member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 4-0
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 2-1

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 2-1
20:00 FC Twente - Ajax 1-2
21:00 Willem II - FC Groningen 0-0
 

De Groene Scout

Well-known member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 3-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 2-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 1-2
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-1

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 3-1
20:00 FC Twente - Ajax 1-3
21:00 Willem II - FC Groningen 1-2
 

PES5

Administrator
Forumleiding
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-1
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 3-1

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-2
20:00 ADO Den Haag - VVV 1-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-1
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 3-1
20:00 FC Twente - Ajax 1-3
21:00 Willem II - FC Groningen 1-1
 

Bonehead

Well-known member
Dinsdag 12 januari:
18:45 Vitesse - FC Utrecht 2-0
21:00 Heracles Almelo - FC Emmen 2-0

Woensdag 13 januari:
18:45 PSV - AZ 2-1
20:00 ADO Den Haag - VVV 3-1
20:00 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2-0
21:00 Feyenoord - PEC Zwolle 3-0

Donderdag 14 januari:
18:45 SC Heerenveen - RKC Waalwijk 1-1
20:00 FC Twente - Ajax 0-3
21:00 Willem II - FC Groningen 0-1
 
Bovenaan