Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 15: (9 januari)

zwammy

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-1
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 3-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
14:30 VVV - Willem II 1-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-0
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

fortuna1987

Active member
Programma:

Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-1
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 0-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 0-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
14:30 VVV - Willem II 2-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-1
16:45 Ajax - PSV 1-1
 

Fregge

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-0
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 2-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-1
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 2-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-1
14:30 VVV - Willem II 1-2
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 3-1
16:45 Ajax - PSV 6-1
 

Simon

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-0
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 0-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
14:30 VVV - Willem II 0-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-1
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 0-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 2-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
14:30 VVV - Willem II 2-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-2
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

Mario

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 0-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 0-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 2-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
14:30 VVV - Willem II 1-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-0
16:45 Ajax - PSV 3-1
 

Maasveld

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-1
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
14:30 VVV - Willem II 1-2
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-0
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk 3-0 ADO Den Haag
18:45 FC Emmen 1-2 FC Twente
20:00 Heracles Almelo 2-1 Vitesse
20:00 PEC Zwolle 1-1 AZ
21:00 FC Utrecht 0-1 FC Groningen

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam 2-2 Feyenoord
14:30 VVV 2-1 Willem II
14:30 SC Heerenveen 1-1 Fortuna Sittard
16:45 Ajax 0-1 PSV
 
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 0-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 0-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 2-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
14:30 VVV - Willem II 2-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-0
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

Friesland

Well-known member
Voorspellingen:

ThuUit#123Fout
RKCADO452831442
EmmTwe452311214
HAVit452281517
PECAZ45142243
UtrGro452961035
SpaFey451331112
VVVWil4514151631
HeeFS45410445
AjaPSV452671233
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 15:

fortuna1987 48
Bonehead 43
Go Ahead Kampen 43
Simon 37
Joost 36
SuikerBrood 35
Superstars 35
TopTreffer 35
Sunshine Sannie 34
Hankie 33
Kralinger 33
prume 32
Handyman 31
Satyr 31
willy 30
SC Heerenveen 28
Bernardo 27
FC Zwolle Ole 27
Friesland 27
Wezeper88 27
De Groene Scout 26
Max Power 26
SanMark. 26
Schaakliefhebber 26
Unregistere 26
Andre 25
gevegt 24
Maasveld 23
PES5 23
Ait Vedan 21
Red Power 21
zwammy 21
Mario 20
Peperbusje 20
Susaa 20
Fregge 18
Miramar 18
Abubakari 17
Johan 17
Kielse Rat 17
Mommiej 17
Hummeltje 11
erik 9
Magikan 9
JMD 6

fortuna1987 is de eerste Kenner van de Week van 2021!
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:

pl.Stand na ronde 1515W
1Handyman55131135
2Bonehead54643134
3Kralinger54333134
4Sunshine Sannie54234135
5fortuna198754048135
6De Groene Scout53926135
7Friesland53227135
8Unregistere53126135
9Superstars52935135
10Mario52620135
11Peperbusje52520135
12Maasveld52423135
willy52430134
14Joost51936135
Magikan5199135
16Wezeper8851827135
17Hummeltje51011135
TopTreffer51035135
19Go Ahead Kampen50543135
20Red Power50121135
21Schaakliefhebber49926135
22SuikerBrood49735132
23gevegt49424135
Mommiej49417135
SC Heerenveen49428135
26Hankie49333134
27PES548923135
28Andre48825135
29prume48732130
30Susaa48420135
31Ait Vedan48321135
SanMark.48326135
33Abubakari48117135
Simon48137135
35FC Zwolle Ole47727135
36zwammy47521129
37erik4739135
38Max Power47126135
Satyr47131127
40Kielse Rat46917126
41Miramar46718134
42Bernardo46227132
43JMD4476135
44Johan44317127
45Fregge40018134
46Jurgen20654
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie, speelronde 1:

Eredivisie:
FC Zwolle Ole - Wezeper88 27-27
Abubakari - zwammy 17-21
Sunshine Sannie - Go Ahead Kampen 34-43
Magikan - Handyman 9-31
Maasveld - Susaa 23-20
PES5 - Kielse Rat 23-17
De Groene Scout - Kralinger 26-33
Mommiej - fortuna1987 17-48
Max Power - Friesland 26-27

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987           1     3    48
---------------------------------------
2   Go Ahead Kampen       1     3    43
3   Kralingr              1     3    33
4   Handyman              1     3    31
5   Friesland             1     3    27
6   Maasveld              1     3    23
---------------------------------------
7   PES5                  1     3    23
8   zwammy                1     3    21
9   FC Zwolle Ole         1     1    27
10  Wezeper88             1     1    27
11  Sunshine Sannie       1     0    34
12  De Groene Scout       1     0    26
13  Max Power             1     0    26
---------------------------------------
14  Susa                  1     0    20
---------------------------------------
15  Mommiej               1     0    17
---------------------------------------
16  Kielse Rat            1     0    17
17  Abubakari             1     0    17
18  Magikan               1     0     9
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie, speelronde 1:

Superstars - Red Power 35-21
Andre - willy 25-30
SC Heerenveen - Satyr 28-31
JMD - Hummeltje 6-11
prume -Simon 32-37
TopTreffer - Peperbusje 35-20
Mario - Bonehead 20-43

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Bonehead              1     3    43
---------------------------------------
2   Simon                 1     3    37
---------------------------------------
3   Superstars            1     3    35
4   TopTreffer            1     3    35
5   Satyr                 1     3    31
6   willy                 1     3    30
---------------------------------------
7   Hummeltje             1     3    11
8   prume                 1     0    32
9   SC Heerenveen         1     0    28
---------------------------------------
10  Andre                 1     0    25
---------------------------------------
11  Red Power             1     0    21
---------------------------------------
12  Mario                 1     0    20
13  Peperbusje            1     0    20
14  JMD                   1     0     6
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie, speelronde 1:

SanMark. - Ait Vedan 26-21
erik - Joost 9-36
gevegt - Schaakliefhebber 24-26
Hankie - SuikerBrood 33-35
Fregge - Johan 18-17
Bernardo - Miramar 27-18
Unregistere - vrij 26-0

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Joost                 1     3    36
---------------------------------------
2   SuikerBrood           1     3    35
---------------------------------------
3   Bernardo              1     3    27
4   Schaakliefhebber      1     3    26
5   SanMark.              1     3    26
6   Unregistere           1     3    26
---------------------------------------
7   Fregge                1     3    18
8   Hankie                1     0    33
9   gevegt                1     0    24
10  Ait Vedan             1     0    21
11  Miramar               1     0    18
12  Johan                 1     0    17
---------------------------------------
13  erik                  1     0     9
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Winter Cup:

voorronde, heenwedstrijden:

Handyman - speler 64 31-0
De Groene Scout - speler 63 26-0
Magikan - speler 62 9-0
Kralinger - speler 61 33-0
Sunshine Sannie - speler 60 34-0
Mario - speler 59 20-0
Peperbusje - speler 58 20-0
Friesland - speler 57 27-0
Unregistere - speler 56 26-0
Bonehead - speler 55 43-0
Maasveld - speler 54 23-0
Hummeltje - speler 53 11-0
willy - speler 52 30-0
Superstars - speler 51 35-0
fortuna1987 - speler 50 48-0
Wezeper88 - speler 49 27-0
Joost - speler 48 36-0
Red Power - speler 47 21-0
Mommiej - speler 46 17-0

TopTreffer - Fregge 35-18
Schaakliefhebber - Johan 26-17
gevegt - Bernardo 24-27
SC Heerenveen - Satyr 28-31
PES5 - JMD 23-6
erik - Simon 9-37
Abubakari - Max Power 17-26
Susaa - Miramar 20-18
Andre - FC Zwolle Ole 25-27
Ait Vedan - Kielse Rat 21-17
Go Ahead Kampen - zwammy 43-21
SuikerBrood - prume 35-32
Hankie - SanMark. 33-26
 
Bovenaan