Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 15: (9 januari)

Friesland

Well-known member
Programma:

Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag
18:45 FC Emmen - FC Twente
20:00 Heracles Almelo - Vitesse
20:00 PEC Zwolle - AZ
21:00 FC Utrecht - FC Groningen

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord
14:30 VVV - Willem II
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard
16:45 Ajax - PSV

Veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma ligacompetities, speelronde 1:

Eredivisie:
FC Zwolle Ole - Wezeper88
Abubakari - zwammy
Sunshine Sannie - Go Ahead Kampen
Magikan - Handyman
Maasveld - Susa
PES5 - Kielse Rat
De Groene Scout - Kralinger
Mommiej - fortuna1987
Max Power - Friesland

Eerste Divisie:
Superstars - Red Power
Andre - willy
SC Heerenveen - Satyr
JMD - Hummeltje
prume -Simon
TopTreffer - Peperbusje
Mario - Bonehead

Tweede Divisie
SanMark. - Ait Vedan
erik - Joost
gevegt - Schaakliefhebber
Hankie - SuikerBrood
Fregge - Johan
Bernardo - Miramar
Unregistere - Jurgen
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Winter Cup:

voorronde, heenwedstrijden:

Handyman - speler 64
De Groene Scout - speler 63
Magikan - speler 62
Kralinger - speler 61
Sunshine Sannie - speler 60
Mario - speler 59
Peperbusje - speler 58
Friesland - speler 57
Unregistere - speler 56
Bonehead - speler 55
Maasveld - speler 54
Hummeltje - speler 53
willy - speler 52
Superstars - speler 51
fortuna1987 - speler 50
Wezeper88 - speler 49
Joost - speler 48
Red Power - speler 47
Mommiej - Jurgen / speler 46

TopTreffer - Fregge
Schaakliefhebber - Johan
gevegt - Bernardo
SC Heerenveen - Satyr
PES5 - JMD
erik - Simon
Abubakari - Max Power
Susaa - Miramar
Andre - FC Zwolle Ole
Ait Vedan - Kielse Rat
Go Ahead Kampen - zwammy
SuikerBrood - prume
Hankiev - SanMark.
 
Laatst bewerkt:

JMD

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-1
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-1
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-3
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 2-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-1
14:30 VVV - Willem II 1-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 3-1
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

Miramar

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-1
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-3
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 3-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 2-4
14:30 VVV - Willem II 1-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 3-1
16:45 Ajax - PSV 3-1
 

Mommiej

Active member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-0
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-3
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-3
20:00 PEC Zwolle - AZ 0-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 2-0

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-1
14:30 VVV - Willem II 2-2
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 3-0
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

Andre

Active member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-0
18:45 FC Emmen - FC Twente 0-1
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-3
20:00 PEC Zwolle - AZ 0-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-2

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 3-1
14:30 VVV - Willem II 2-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-0
16:45 Ajax - PSV 1-2
 
Laatst bewerkt:
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 3-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 0-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 0-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 0-4
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-3
14:30 VVV - Willem II 2-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-1
16:45 Ajax - PSV 2-3
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 3-2
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-1
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 2-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-3
14:30 VVV - Willem II 2-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 3-1
16:45 Ajax - PSV 3-1
 

erik

Member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-1
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-0

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 3-3
14:30 VVV - Willem II 3-3
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 1-0
16:45 Ajax - PSV 5-0
 

Max Power

Member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-1
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-3
20:00 PEC Zwolle - AZ 0-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
14:30 VVV - Willem II 0-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-0
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

Hankie

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-3
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-0
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 2-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-3
14:30 VVV - Willem II 0-0
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-2
16:45 Ajax - PSV 1-1
 
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-0
18:45 FC Emmen - FC Twente 0-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 0-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-2

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-3
14:30 VVV - Willem II 1-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-0
16:45 Ajax - PSV 2-2
 

Handyman

Member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-3
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-3
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-3
14:30 VVV - Willem II 1-2
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 3-0
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

Superstars

Member
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-0
18:45 FC Emmen - FC Twente 0-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 0-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-4
14:30 VVV - Willem II 1-2
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-0
16:45 Ajax - PSV 2-2
 

Peperbusje

Member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 1-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-3
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 2-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-2

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-3
14:30 VVV - Willem II 1-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-1
16:45 Ajax - PSV 3-2
 

SanMark.

Well-known member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 3-2
18:45 FC Emmen - FC Twente 2-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 1-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-3
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 2-2
14:30 VVV - Willem II 1-2
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-1
16:45 Ajax - PSV 2-2
 

Johan

Member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-2
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 2-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-3
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 2-1

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 1-2
14:30 VVV - Willem II 1-2
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-1
16:45 Ajax - PSV 2-1
 

Ait Vedan

Member
Zaterdag 9 januari:
16:30 RKC Waalwijk - ADO Den Haag 2-1
18:45 FC Emmen - FC Twente 1-3
20:00 Heracles Almelo - Vitesse 2-2
20:00 PEC Zwolle - AZ 1-2
21:00 FC Utrecht - FC Groningen 1-2

Zondag 10 januari:
12:15 Sparta Rotterdam - Feyenoord 0-2
14:30 VVV - Willem II 1-1
14:30 SC Heerenveen - Fortuna Sittard 2-0
16:45 Ajax - PSV 3-1
 
Bovenaan