Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 14: (22 december)

Friesland

Well-known member
Programma:

Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
18:45 FC Emmen - FC Utrecht
20:00 PSV - VVV
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse
18:45 Willem II - Ajax
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen

Veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma ligacompetities:

Eredivisie play-offs: (Eredivisie)
prume - Mommiej
Bij een gelijkspel degradeert Mommiej

Eredivisie play-offs (Eerste Divisie)
Friesland - Superstars
Bij een gelijkspel promoveert Friesland

Eerste Divisie play-offs:
Bonehead - SanMark.
Bij een gelijkspel promoveert Bonehead
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst Davis Cup:

FINALE, wedstrijden 4 en 5:

VV 't Herdersmatje - Team 6 1-2
Unregistere - Wezeper88
Schaakliefhebber - Superstars
 
Laatst bewerkt:

Mommiej

Active member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 3-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 0-2
20:00 PSV - VVV 3-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 3-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-1
18:45 Willem II - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 4-0
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-0
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 
Laatst bewerkt:
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-0
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-2
20:00 PSV - VVV 2-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 2-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 1-0
18:45 Willem II - Ajax 0-2
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 1-0
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0
 

Hummeltie

Member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-1
20:00 PSV - VVV 3-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 3-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-1
18:45 Willem II - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 2-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 

Johan

Member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-2
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-2
20:00 PSV - VVV 3-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 2-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-1
18:45 Willem II - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-2
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 

Andre

Active member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-2
20:00 PSV - VVV 3-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 2-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 3-1
18:45 Willem II - Ajax 0-2
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 0-0
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 3-0
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 
Laatst bewerkt:

Peperbusje

Member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-2
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-3
20:00 PSV - VVV 3-1
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 2-2

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-2
18:45 Willem II - Ajax 0-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 

Max Power

Member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-1
20:00 PSV - VVV 7-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 1-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 1-1
18:45 Willem II - Ajax 1-4
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 2-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 1-0
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 1-1
 

Kielse Rat

Active member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 3-2
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 0-3
20:00 PSV - VVV 4-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 2-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 1-2
18:45 Willem II - Ajax 0-2
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-0
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-2
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 1-0
 

PES5

Administrator
Forumleiding
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-1
20:00 PSV - VVV 3-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 3-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-2
18:45 Willem II - Ajax 1-4
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-2
 

JMD

Well-known member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-1
20:00 PSV - VVV 3-1
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 3-0

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-1
18:45 Willem II - Ajax 1-4
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-0
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 1-1
 

erik

Member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 0-0
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-3
20:00 PSV - VVV 3-1
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 1-0

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 1-1
18:45 Willem II - Ajax 0-6
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 6-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0
 

Bonehead

Well-known member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 0-1
20:00 PSV - VVV 2-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 2-0

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 3-1
18:45 Willem II - Ajax 0-5
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 2-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 0-0
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 3-1
 

Ait Vedan

Member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 0-2
20:00 PSV - VVV 3-1
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 2-0

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-2
18:45 Willem II - Ajax 1-4
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-2
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 

Wezeper88

Member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-0
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 0-1
20:00 PSV - VVV 2-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 1-0

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 1-0
18:45 Willem II - Ajax 0-2
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-0
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 1-0
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 1-00
 

SanMark.

Well-known member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-3
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 2-2
20:00 PSV - VVV 4-1
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 3-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-2
18:45 Willem II - Ajax 1-4
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-2
 
Bovenaan