Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 14: (22 december)

Handyman

Member
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk^1-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-2
20:00 PSV - VVV 3-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 3-0

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-1
18:45 Willem II - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 0-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 1-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 

Superstars

Member
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 0-0
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 0-2
20:00 PSV - VVV 4-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 3-0

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-2
18:45 Willem II - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 0-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 1-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 1-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-2
20:00 PSV - VVV 3-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 3-0

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-1
18:45 Willem II - Ajax 0-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 0-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 1-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-1
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-2
20:00 PSV - VVV 4-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 2-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-1
18:45 Willem II - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 2-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-0
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 

gevegt

Well-known member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk 2-2
18:45 FC Emmen - FC Utrecht 1-2
20:00 PSV - VVV 4-1
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 2-0

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-1
18:45 Willem II - Ajax 0-2
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 2-2
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard 2-1 RKC Waalwijk
18:45 FC Emmen 2-2 FC Utrecht
20:00 PSV 3-0 VVV
21:00 FC Twente 2-0 Sparta Rotterdam

Woensdag 23 december:
16:30 AZ 1-0 Vitesse
18:45 Willem II 1-2 Ajax
20:00 ADO Den Haag 2-1 PEC Zwolle
20:00 FC Groningen 1-0 Heracles Almelo
21:00 Feyenoord 4-1 SC Heerenveen
 

Miramar

Well-known member
Programma:

Dinsdag 22 december:
16:30 Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
18:45 FC Emmen - FC Utrecht. 1-3
20:00 PSV - VVV 5-0
21:00 FC Twente - Sparta Rotterdam 3-1

Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-2
18:45 Willem II - Ajax 1-4
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 2-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 4-0
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-1
18:45 Willem II - Ajax 1-2
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 

zwammy

Well-known member
Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 1-1
18:45 Willem II - Ajax 0-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 2-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-0
 

prume

Member
Woensdag 23 december:
16:30 AZ - Vitesse 2-2
18:45 Willem II - Ajax 0-3
20:00 ADO Den Haag - PEC Zwolle 1-1
20:00 FC Groningen - Heracles Almelo 2-1
21:00 Feyenoord - SC Heerenveen 2-1
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen ligacompetities:

Eredivisie play-offs: (Eredivisie)
prume - Mommiej 6-31
Mommiej blijft in de Eredivisie, prume degradeert naar de Eerste Divisie

Eredivisie play-offs (Eerste Divisie)
Friesland - Superstars 32-28
Friesland promoveert naar de Eredivisie

Eerste Divisie play-offs:
Bonehead - SanMark. 32-19
Bonehead promoveert naar de Eerste Divisie
 

Friesland

Well-known member
Uitslag Herfst CL:

FINALE:
Red Power - willy 33-39

willy wint de Herfst CL en plaatst zich voor de Winter Super Cup!
 

Friesland

Well-known member
Uitslag Herfst EL:

FINALE:
TopTreffer - Mommiej 36-31
TopTreffer wint de Herfst EL en neemt het in de Winter Super Cup op tegen willy.
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst Davis Cup:

FINALE, wedstrijden 4 en 5:

VV 't Herdersmatje - Team 6 2-3
Unregistere - Wezeper88 28-32
Schaakliefhebber - Superstars 30-28

Het Team 6 van Wezeper88 en Superstars is de winnaar van de Herfst Davis Cup 2020 en mag zich tijdens de Lente Davis Cup 2021 Team 1 noemen, tenzij ze een beter naam weten, natuurlijk.
 

Friesland

Well-known member
Voorspellingen:
ThuUit#123Fout
FSRKC412651015
EmmUtr422301012
PSVVVV4241011
TweSpa42390342
AZVit452531720
WilAja45045045
ADOPEC4515121833
GroHA45360945
FeyHee45353710
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 14:

Andre 42
Handyman 40
Sunshine Sannie 39
willy 39
Go Ahead Kampen 38
Magikan 38
TopTreffer 36
Johan 35
Kralinger 35
De Groene Scout 34
SuikerBrood 34
Susaa 34
Red Power 33
SC Heerenveen 33
Bernardo 32
Bonehead 32
Friesland 32
gevegt 32
Hankie 32
Wezeper88 32
Hummeltje 31
Mommiej 31
Schaakliefhebber 30
FC Zwolle Ole 29
Joost 28
Superstars 28
Unregistere 28
Abubakari 27
Maasveld 27
Simon 27
Kielse Rat 26
fortuna1987 25
Peperbusje 25
Ait Vedan 24
erik 20
Mario 20
PES5 20
Miramar 19
SanMark. 19
Max Power 17
JMD 14
Satyr 13
zwammy 8
prume 6
Fregge 2

Andre is de laatste Kenner van de Week in 2020.
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:
pl.Stand na ronde 1414W13
1Handyman51940125479
2De Groene Scout51234125478
3Kralinger50935124474
Magikan50938125471
5Sunshine Sannie50739125468
6Friesland50432125472
Peperbusje50425125479
Unregistere50428125476
9Bonehead50332125471
10Maasveld50027125473
11Hummeltje49831125467
Mario49820125478
13willy49339124454
14Wezeper8849132125459
15Superstars48628125458
16fortuna198748425125459
17Red Power47933125446
18Mommiej47631125445
19Joost47528125447
20TopTreffer47436125438
21gevegt46932125437
22SC Heerenveen46633125433
23PES546520125445
Schaakliefhebber46530125435
25Abubakari46427125437
erik46420125444
27Andre46342125421
Susaa46334125429
29Ait Vedan46124125437
Go Ahead Kampen46138125423
31Hankie46032124428
32prume4546120448
33SuikerBrood45234122418
34Kielse Rat45126116425
35FC Zwolle Ole44929125420
36Miramar44819124429
37SanMark.44719125428
38zwammy4468119438
39Max Power44417125427
40Simon44327125416
41JMD44014125426
42Satyr43913117426
43Bernardo43532122403
44Johan42535117390
45Fregge3812124379
46Jurgen19653196

15 plekken in de Herfst CL waren al vergeven via de verschillende competities. Dat betekent dat er nog 9 plekken over waren. Deze gaan naar Handyman, De Groene Scout, Magikan, Friesland, Unregistere, Bonehead, Maasveld, Hummeltje en Superstars.
Superstars heeft een voorsprong van 11 punten op Joost en met nog een wedstrijd te gaan is dat verschil onoverbrugbaar voor Joost.

De strijd om de eindzege in het Herfstklassement is nog niet beslecht. Handyman, De Groene Scout, Kralinger en Magikan staan binnen 10 punten van elkaar.
 
Laatst bewerkt:
Bovenaan