Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 13: (18 december)

Simon

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-0

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 1-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 1-0
16:45 AZ - Willem II 2-0
 

SuikerBrood

Well-known member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 1-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-2
18:45 VVV - FC Twente 1-3
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 1-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-3
16:45 AZ - Willem II 2-0
 

Wezeper88

Member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 1-0

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-0
18:45 VVV - FC Twente 0-1
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 0-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-2
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 1-0
16:45 AZ - Willem II 2-0
 
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-2
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-4
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-1
16:45 AZ - Willem II 3-1
 

Superstars

Member
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 3-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-2
18:45 VVV - FC Twente 0-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-2
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-1
16:45 AZ - Willem II 3-1
 

Handyman

Member
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 3-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 0-2
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-4
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-1
16:45 AZ - Willem II 3-1
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-0

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
18:45 VVV - FC Twente 2-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-2
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-0
16:45 AZ - Willem II 2-0
 
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-1
16:45 AZ - Willem II 3-1
 

willy

Member
Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-2
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 1-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 1-0
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-4
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-0
16:45 AZ - Willem II 2-0
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-2
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 1-2
16:45 AZ - Willem II 2-1
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-2
18:45 VVV - FC Twente 0-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-0
16:45 AZ - Willem II 2-1
 

Friesland

Well-known member
De voorspellingen:

ThuUit#123Fout
PECEmm42303933
SpaGro459132332
VVVTwe4513689
RKCPSV4504411
UtrFS45411342
VitFey452052025
ADOAja4504500
HeeHA45402343
AZWil4543112
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 13:

Schaakliefhebber 62
SuikerBrood 60
willy 51
Satyr 46
Handyman 45
De Groene Scout 44
Mario 43
Andre 40
Johan 40
Kielse Rat 40
Friesland 39
Magikan 39
Peperbusje 39
TopTreffer 39
Unregistere 39
Sunshine Sannie 38
Kralinger 37
prume 37
Red Power 37
gevegt 36
Mommiej 36
erik 35
Ait Vedan 34
fortuna1987 34
SC Heerenveen 34
Go Ahead Kampen 32
Joost 32
Simon 32
Superstars 32
JMD 31
Wezeper88 31
Maasveld 30
Max Power 30
SanMark. 30
FC Zwolle Ole 29
PES5 29
Hankie 28
Hummeltje 27
Bernardo 25
Miramar 25
Abubakari 24
Bonehead 23
Fregge 22
Susaa 21
zwammy 20


Schaakliefhebber is Kenner van de Week!
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:

pl.Stand na ronde 1313W12
1Handyman47945116434
Peperbusje47939116440
3De Groene Scout47844116434
Mario47843116435
5Unregistere47639116437
6Kralinger47437115437
7Maasveld47330116443
8Friesland47239116433
9Bonehead47123116448
Magikan47139116432
11Sunshine Sannie46838116430
12Hummeltje46727116440
13fortuna198745934116425
Wezeper8845931116428
15Superstars45832116426
16willy45451115403
17prume44837115411
18Joost44732116415
19Red Power44637116409
20Mommiej44536116409
PES544529116416
22erik44435116409
23TopTreffer43839116399
zwammy43820114418
25Abubakari43724116413
Ait Vedan43734116403
gevegt43736116401
28Schaakliefhebber43562116373
29SC Heerenveen43334116399
30Miramar42925116404
Susaa42921116408
32Hankie42828115400
SanMark.42830116398
34Max Power42730116397
35JMD42631116395
Satyr42646112380
37Kielse Rat42540107385
38Go Ahead Kampen42332116391
39Andre42140116381
40FC Zwolle Ole42029116391
41SuikerBrood41860113358
42Simon41632116384
43Bernardo40325113378
44Johan39040108350
45Fregge37922115357
46Jurgen19653196
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie:

CL play-offs groep:
Sunshine Sannie - Go Ahead Kampen 38-32
Magikan - Handyman 39-45


Eindstand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1.  Sunshine Sannie       3     6    94 Lente CL
2.  Go Ahead Kampen       3     6    82 Lente CL
---------------------------------------
3.  Go Ahead Kampen       3     3    86
4.  Magikan               3     3    77
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie:
JMD SC Heerenveen 31-34
Miramar Friesland 25-39
willy Unregistere 51-39
Andre Superstars 40-32
fortuna1987 Max Power 34-30
Hummeltje Red Power 27-37
Bernardo Satyr 25-46

Eindstand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987          13    28   458 kaampioen + gepromoveerd + Lente CL
---------------------------------------
2   Max Power            13    24   426 gepromoveerd + Lente CL
---------------------------------------
3   Friesland            13    23   471 Eredivisie play-offs
4   Superstars           13    21   457 Eredivisie play-offs
---------------------------------------
5   Red Power            13    21   436
6   Andre                13    21   420
7   willy                13    20   454
8   SC Heerenveen        13    19   423
9   Satyr                13    19   416
10  JMD                  13    17   416
11  Hummeltje            13    16   466
---------------------------------------
12  Bernardo             13    16   395 gedegradeerd
13  Miramar              13    15   419 gedegradeerd
14  Unregistere          13     7   466 gedegradeerd
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie:
SuikerBrood Johan 60-40
Joost SanMark. 32-30
erik Mario 35-43
Hankie Jurgen 28-0
Bonehead Ait Vedan 23-34
Peperbusje Fregge 39-22
Schaakliefhebber gevegt 62-36

Eindstand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Peperbusje           13    30   478 kaampioen + gepromoveerd + Lente CL
---------------------------------------
2   Mario                13    27   477 gepromoveerd + Lente CL
---------------------------------------
3   Bonehead             13    24   464 Eerste Divisie play-offs
4   SanMark.             13    24   427 Eerste Divisie play-offs
---------------------------------------
5   Ait Vedan            13    22   436
6   erik                 13    22   436
7   Joost                13    21   437
8   gevegt               13    21   436
9   Schaakliefhebber     13    20   434
10  Hankie               13    16   427
11  SuikerBrood          13    15   417
12  Fregge               13    15   378
13  Johan *              13    12   389
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst EL:

Halve finales, terugwedstrijden:
Magikan - TopTreffer 39-39
Abubakari - Mommiej 24-36

Totaalstanden:
TopTreffer - Magikan 69-65
Mommiej - Abubakari 66-52

TopTreffer en Mommiej hebben zich hiermee gekwalificeerd voor de Lente CL.
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst Cup:

FINALE:
Peperbusje - Hummeltje 39-27

Naast het kampioenschap in de Tweede Divisie pakt Paperbusje dit weekend ook de Herfst Cup!
 
Bovenaan