Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 13: (18 december)

Friesland

Well-known member
Programma:

Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen
18:45 VVV - FC Twente
20:00 RKC Waalwijk - PSV
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord
14:30 ADO Den Haag - Ajax
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo
16:45 AZ - Willem II

Veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma ligacompetities:

Eredivisie:

CL play-offs groep:
Sunshine Sannie - Go Ahead Kampen
Magikan - Handyman

Eerste Divisie:
JMD SC Heerenveen
Miramar Friesland
willy Unregistere
Andre Superstars
fortuna1987 Max Power
Hummeltje Red Power
Bernardo Satyr

Tweede Divisie:
SuikerBrood Johan
Joost SanMark.
erik Mario
Hankie Jurgen
Bonehead Ait Vedan
Peperbusje Fregge
Schaakliefhebber gevegt
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst CL:

Halve finales:
Wezeper88 - Red Power
Kralinger - willy
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst EL:

Halve finales, terugwedstrijden:
Magikan - TopTreffer
Abubakari - Mommiej
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst Davis Cup:

FINALE, de dubbel:

VV 't Herdersmatje - Team 6
Unregistere / Schaakliefhebber - Superstars / Wezeper88
 
Laatst bewerkt:

Mommiej

Active member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 0-3

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
18:45 VVV - FC Twente 1-3
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 3-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-1
16:45 AZ - Willem II 3-1
 
Laatst bewerkt:
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-0

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 1-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 1-2
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-2
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 1-0
16:45 AZ - Willem II 2-1
 

Andre

Active member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 3-0

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-2
18:45 VVV - FC Twente 1-3
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-0
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 3-1
16:45 AZ - Willem II 3-0
 
Laatst bewerkt:

Miramar

Well-known member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 3-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 2-2
18:45 VVV - FC Twente 1-3
20:00 RKC Waalwijk - PSV 1-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 4-1

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-2
14:30 ADO Den Haag - Ajax 1-4
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-0
16:45 AZ - Willem II 4-0
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 3-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 2-1
18:45 VVV - FC Twente 2-1
20:00 RKC Waalwijk - PSV 1-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 3-1

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 3-2
14:30 ADO Den Haag - Ajax 1-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-0
16:45 AZ - Willem II 3-0
 

JMD

Well-known member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 2-1
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 1-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 1-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 3-1
16:45 AZ - Willem II 2-1
 

Max Power

Member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-0

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
18:45 VVV - FC Twente 1-1
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-1

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-4
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-0
16:45 AZ - Willem II 2-0
 

Bernardo

Well-known member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-1
18:45 VVV - FC Twente 1-3
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-0
16:45 AZ - Willem II 2-0
 

Hummeltie

Member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 2-2
18:45 VVV - FC Twente 0-3
20:00 RKC Waalwijk - PSV 1-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 1-2

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 1-2
14:30 ADO Den Haag - Ajax 1-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-1
16:45 AZ - Willem II 2-1
 

Johan

Member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-2

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 2-2
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 1-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 3-1

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-2
14:30 ADO Den Haag - Ajax 1-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-2
16:45 AZ - Willem II 2-1
 

De Groene Scout

Well-known member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 2-1
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 3-1

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 1-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-1
16:45 AZ - Willem II 3-1
 

Mario

Well-known member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 2-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 1-2
18:45 VVV - FC Twente 1-2
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-3
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 1-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 1-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-0
16:45 AZ - Willem II 2=0
 

Ait Vedan

Member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 1-1

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 2-2
18:45 VVV - FC Twente 1-3
20:00 RKC Waalwijk - PSV 1-2
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 2-0

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 2-1
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-0
16:45 AZ - Willem II 2-2
 

Hankie

Well-known member
Vrijdag 18 december:
20:00 PEC Zwolle - FC Emmen 1-2

Zaterdag 19 december:
16:30 Sparta Rotterdam - FC Groningen 2-1
18:45 VVV - FC Twente 1-3
20:00 RKC Waalwijk - PSV 0-4
21:00 FC Utrecht - Fortuna Sittard 3-1

Zondag 20 december:
12:15 Vitesse - Feyenoord 1-2
14:30 ADO Den Haag - Ajax 0-3
14:30 SC Heerenveen - Heracles Almelo 2-1
16:45 AZ - Willem II 3-1
 
Bovenaan