Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 12: (11 december)

Friesland

Well-known member
Programma:

Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag
20:00 Ajax - PEC Zwolle

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk
14:30 VVV - Feyenoord
16:45 PSV - FC Utrecht
20:00 FC Twente - AZ

Veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma Ligacompetities:

Eredivisie:

CL play-offs groep:
Sunshine Sannie - Handyman
Go Ahead Kampen - Magikan


Eerste Divisie:
JMD Friesland
Miramar Unregistere
willy Superstars
Andre Max Power
fortuna1987 Red Power
Hummeltje Satyr
Bernardo SC Heerenveen

Tweede Divisie:
SuikerBrood SanMark.
Joost Mario
Hankie Ait Vedan
Bonehead Fregge
Peperbusje gevegt
Schaakliefhebber Johan
erik vrij
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 6:

Groep E:
Sunshine Sannie Wezeper88
Simon willy

Groep F:
Red Power Kralinger
prume Joost
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst EL:

Halve finales, heenwedstrijden:
TopTreffer - Magikan
Mommiej - Abubakari
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst Cup:

Halve finales, terugwedstrijden:
Peperbusje - Handyman
Hummeltje - Unregistere
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst Davis Cup:

FINALE, wedstrijden 1 en 2:

VV 't Herdersmatje - Team 6
Unregistere - Superstars
Schaakliefhebber - Wezeper88
 
Laatst bewerkt:

Mommiej

Active member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 3-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 4-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 3-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 3-0
14:30 VVV - Feyenoord 0-2
16:45 PSV - FC Utrecht 3-1
20:00 FC Twente - AZ 2-2
 
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-0

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-0
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 4-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 3-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 1-0
14:30 VVV - Feyenoord 0-2
16:45 PSV - FC Utrecht 2-0
20:00 FC Twente - AZ 0-1
 

Andre

Active member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 3-0

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 2-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - FC Utrecht 2-0
20:00 FC Twente - AZ 2-1
 

JMD

Well-known member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-1

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-1
16:45 PSV - FC Utrecht 3-1
20:00 FC Twente - AZ 1-1
 

Max Power

Member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 1-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-0
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - FC Utrecht 2-0
20:00 FC Twente - AZ 1-1
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 3-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 3-2
20:00 Ajax - PEC Zwolle 6-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 3-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 3-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - FC Utrecht 3-1
20:00 FC Twente - AZ 2-1
 

erik

Member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 0-0

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 4-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-3
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-1
16:45 PSV - FC Utrecht 2-0
20:00 FC Twente - AZ 1-1
 

Kielse Rat

Active member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 3-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 3-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 1-2
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-1
16:45 PSV - FC Utrecht 3-0
20:00 FC Twente - AZ 1-0
 

Hankie

Well-known member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-2
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-0
20:00 Ajax - PEC Zwolle 4-1

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-2
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-3
16:45 PSV - FC Utrecht 2-1
20:00 FC Twente - AZ 1-1
 

Johan

Member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 3-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 4-1

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 3-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-3
16:45 PSV - FC Utrecht 2-1
20:00 FC Twente - AZ 1-2
 

Unregistere

Well-known member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 3-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-2
20:00 Ajax - PEC Zwolle 4-1

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-3
16:45 PSV - FC Utrecht 3-0
20:00 FC Twente - AZ 2-1
 

Peperbusje

Member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-3
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-1

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-2
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 0-2
16:45 PSV - FC Utrecht 2-1
20:00 FC Twente - AZ 3-1
 

Ait Vedan

Member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-2

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 2-1

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-2
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 1-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - FC Utrecht 1-2
20:00 FC Twente - AZ 2-1
 

Schaakliefhebber

Active member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 1-0

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-0
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 2-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 1-2
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 1-1
14:30 VVV - Feyenoord 0-2
16:45 PSV - FC Utrecht 3-1
20:00 FC Twente - AZ 1-0
 
Bovenaan