Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 12: (11 december)

willy

Member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 1-0

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-0
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 1-0
14:30 VVV - Feyenoord 0-2
16:45 PSV - FC Utrecht 2-1
20:00 FC Twente - AZ 1-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-2
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-2
20:00 Ajax - PEC Zwolle 2-1

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 3-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 1-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - FC Utrecht 3-0
20:00 FC Twente - AZ 3-1
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-0

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-2
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-0
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - FC Utrecht 2-1
20:00 FC Twente - AZ 2-1
 

gevegt

Well-known member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 3-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 4-1

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-2
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 2-2
16:45 PSV - FC Utrecht 3-1
20:00 FC Twente - AZ 2-2
 
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-0
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - FC Utrecht 3-0
20:00 FC Twente - AZ 1-2
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 1-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-1
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - FC Utrecht 2-1
20:00 FC Twente - AZ 1-1
 

Simon

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 2-0

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-0
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 1-0
14:30 VVV - Feyenoord 0-1
16:45 PSV - FC Utrecht 2-0
20:00 FC Twente - AZ 1-1
 

Miramar

Well-known member
Vrijdag 11 december:
20:00 Heracles Almelo - Fortuna Sittard 3-1

Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 4-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 3-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 3-1
14:30 VVV - Feyenoord 0-1
16:45 PSV - FC Utrecht 3-2
20:00 FC Twente - AZ 2-2
 

SuikerBrood

Well-known member
Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 3-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-1
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-2
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 3-1
14:30 VVV - Feyenoord 0-2
16:45 PSV - FC Utrecht 3-1
20:00 FC Twente - AZ 2-2
 

zwammy

Well-known member
Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 1-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 1-2
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-2
16:45 PSV - FC Utrecht 2-0
20:00 FC Twente - AZ 2-1
 

Bernardo

Well-known member
Zaterdag 12 december:
16:30 Willem II - Sparta Rotterdam 2-1
18:45 FC Emmen - ADO Den Haag 2-0
20:00 Ajax - PEC Zwolle 3-0

Zondag 13 december:
12:15 Vitesse - SC Heerenveen 2-1
14:30 FC Groningen - RKC Waalwijk 2-0
14:30 VVV - Feyenoord 1-1
16:45 PSV - FC Utrecht 2-0
20:00 FC Twente - AZ 2-1
 

Friesland

Well-known member
Voorspellingen:

ThuUit#123Fout
HAFS42381341
WilSpa452841341
EmmADO453141035
AjaPEC4545000
VitHee452551530
GroRKC4440044
VVVFey4533669
PSVUtr4542303
TweAZ451962039
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 12:

Peperbusje 55
Hummeltje 48
Maasveld 48
Sunshine Sannie 47
Susaa 46
fortuna1987 45
SuikerBrood 44
Miramar 43
prume 42
Red Power 40
Superstars 40
Handyman 39
Hankie 38
Johan 38
Unregistere 37
Go Ahead Kampen 36
Mario 36
PES5 36
Bonehead 35
De Groene Scout 34
Friesland 34
JMD 34
Kielse Rat 33
Kralinger 32
Max Power 32
willy 32
Wezeper88 31
Andre 30
Mommiej 30
TopTreffer 30
zwammy 30
SC Heerenveen 29
Abubakari 28
gevegt 27
Joost 27
Simon 27
Magikan 26
FC Zwolle Ole 24
Satyr 23
Schaakliefhebber 23
erik 21
SanMark. 21
Ait Vedan 20
Fregge 16
Bernardo 13

Peperbusje is Kenner van de Week!
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:
pl.Stand na ronde 1212W11
1Bonehead44835107413
2Maasveld44348107395
3Hummeltje44048107392
Peperbusje44055107385
5Kralinger43732107405
Unregistere43737107400
7Mario43536107399
8De Groene Scout43434107400
Handyman43439107395
10Friesland43334107399
11Magikan43226107406
12Sunshine Sannie43047107383
13Wezeper8842831107397
14Superstars42640107386
15fortuna198742545107380
16zwammy41830105388
17PES541636107380
18Joost41527107388
19Abubakari41328107385
20prume41142106369
21erik40921107388
Mommiej40930107379
Red Power40940107369
24Susaa40846107362
25Miramar40443107361
26Ait Vedan40320107383
willy40332107371
28gevegt40127107374
29Hankie40038106362
30SC Heerenveen39929107370
TopTreffer39930107369
32SanMark.39821107377
33Max Power39732107365
34JMD39534107361
35FC Zwolle Ole39124107367
Go Ahead Kampen39136107355
37Kielse Rat3853398352
38Simon38427107357
39Andre38130107351
40Satyr38023104357
41Bernardo37813104365
42Schaakliefhebber37323107350
43SuikerBrood35844104314
44Fregge35716106341
45Johan3503899312
46Jurgen19653196
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie:

CL play-offs groep:
Sunshine Sannie - Handyman 47-39
Go Ahead Kampen - Magikan 36-26

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1.  Go Ahead Kampen       2     6    50
2.  Sunshine Sannie       2     3    56
---------------------------------------
3.  Magikan               2     3    38
4.  Go Ahead Kampen       2     0    41
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie:
JMD Friesland 34-34
Miramar Unregistere 43-37
willy Superstars 32-40
Andre Max Power 30-32
fortuna1987 Red Power 45-40
Hummeltje Satyr 48-23
Bernardo SC Heerenveen 13-29


Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987          12    25   424 gepromoveerd + Lente CL
---------------------------------------
2   Max Power            12    24   396 minimaal Eredivisie play-off
---------------------------------------
3   Superstars           12    21   425
4   Friesland            12    20   432
---------------------------------------
5   Red Power            12    18   399
6   Andre                12    18   380
7   willy                12    17   403
8   JMD                  12    17   385
9   Hummeltje            12    16   439
10  SC Heerenveen        12    16   389
11  Bernardo             12    16   370
---------------------------------------
12  Satyr                12    16   370
13  Miramar              12    15   394
14  Unregistere          12     7   427 gedegradeerd
Komend weekend is het fortuna1987 - Max Power in een rechtstreeks duel om de titel en ook Bernardo - Satyr.
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie:
SuikerBrood SanMark. 44-21
Joost Mario 27-36
Hankie Ait Vedan 38-20
Bonehead Fregge 35-16
Peperbusje gevegt 55-27
Schaakliefhebber Johan 23-38
erik vrij 21-0

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Peperbusje           12    27   439 minimaal Eerste Divisie play-offs
---------------------------------------
2   Bonehead             12    24   441
---------------------------------------
3   Mario                12    24   434
4   SanMark.             12    24   397
---------------------------------------
5   erik                 12    22   401
6   gevegt               12    21   400
7   Ait Vedan            12    19   402
8   Joost                12    18   405
9   Schaakliefhebber     12    17   372
10  Fregge               12    15   356
11  Hankie               12    13   399
12  SuikerBrood          12    12   357
13  Johan *              12    12   349
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 6:

Groep E:
Sunshine Sannie Wezeper88 47-31
Simon willy 27-32

Groep F:
Red Power Kralinger 40-32
prume Joost 42-27


Eindstanden:

Groep E:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             6    15   221 halve finales + Lente CL
2   willy                 6     9   215 halve finales + Lente CL
---------------------------------------
3   Sunshine Sannie       6     6   218
4   Simon                 6     6   199
Groep F:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Kralinger             6    13   222 halve finales + Lente CL
2   Red Power             6    12   213 halve finales + Lente CL
---------------------------------------
3   Joost                 6     7   215
4   prume                 6     3   209
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst EL:

Halve finales, heenwedstrijden:
TopTreffer - Magikan 30-26
Mommiej - Abubakari 30-28
 
Bovenaan