Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 11: (4 december)

PES5

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-2
20:00 Ajax - FC Twente 3-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 0-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-1
14:30 AZ - FC Groningen 2-1
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 2-2
 

gevegt

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-0

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 2-2
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-2
20:00 Ajax - FC Twente 2-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-2
14:30 AZ - FC Groningen 2-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-2
 

Joost

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 3-3
20:00 Ajax - FC Twente 2-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 3-0
14:30 AZ - FC Groningen 2-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-1
 

SuikerBrood

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 1-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-3
20:00 Ajax - FC Twente 4-1
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-3

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-0
14:30 AZ - FC Groningen 2-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-3
 

zwammy

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-0

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-1
20:00 Ajax - FC Twente 3-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-3

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-0
14:30 AZ - FC Groningen 1-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 4-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-1
 

prume

Member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-0

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 2-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-2
20:00 Ajax - FC Twente 4-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-1
14:30 AZ - FC Groningen 2-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-2
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-1
20:00 Ajax - FC Twente 3-1
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-1
14:30 AZ - FC Groningen 2-1
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-2
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 1-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-1
20:00 Ajax - FC Twente 2-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-1
14:30 AZ - FC Groningen 2-1
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 0-2
 

Magikan

Active member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen (2-1)

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV (1-1)
18:45 Fortuna Sittard - Willem II (1-2)
20:00 Ajax - FC Twente (3-1)
21:00 PEC Zwolle - Vitesse (1-2)

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo (3-1)
14:30 AZ - FC Groningen (2-0)
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag (2-0)
16:45 SC Heerenveen - PSV (1-2)
 

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-2
20:00 Ajax - FC Twente 2-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-1

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-0
14:30 AZ - FC Groningen 2-1
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-1
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-1
20:00 Ajax - FC Twente 3-1
21:00 uur PEC Zwolle - Vitesse 0-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 1-0
14:30 AZ - FC Groningen 1-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1
16:45 uur sc Heerenveen - PSV 1-2
 

Friesland

Well-known member
De voorspellingen:

ThuUit#123Fout
SpaEmm45351910
RKCVVV451262733
FSWil454281341
AjaTwe45440145
PECVit45041445
FeyHA45410441
AZGro45411344
UtrADO45440144
HeePSV456291035
 

Friesland

Well-known member
Punten ronde 11:

Ait Vedan 33
SanMark. 29
erik 27
Max Power 27
Bernardo 24
Kralinger 22
PES5 22
Bonehead 21
Joost 21
Abubakari 19
gevegt 18
Schaakliefhebber 18
Wezeper88 18
zwammy 17
fortuna1987 16
prume 16
Simon 16
Fregge 15
Friesland 15
Miramar 15
De Groene Scout 14
Go Ahead Kampen 14
Hankie 14
Hummeltje 14
Kielse Rat 14
SC Heerenveen 14
Susaa 14
willy 14
Mario 13
Peperbusje 13
Maasveld 12
Magikan 12
FC Zwolle Ole 11
JMD 11
Andre 10
TopTreffer 10
Unregistere 10
Mommiej 9
Sunshine Sannie 9
Red Power 4
Johan 3
Satyr 3
SuikerBrood 3
Handyman 2
Superstars 1


Ait Vedan is Kenner van de Week met een monsterscore van 33 punten.
 

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:

pl.Stand na ronde 1111W10
1Bonehead4132198392
2Magikan4061298394
3Kralinger4052298383
4De Groene Scout4001498386
Unregistere4001098390
6Friesland3991598384
Mario3991398386
8Wezeper883971898379
9Handyman395298393
Maasveld3951298383
11Hummeltje3921498378
12erik3882798361
Joost3882198367
zwammy3881797371
15Superstars386198385
16Abubakari3851998366
Peperbusje3851398372
18Ait Vedan3833398350
Sunshine Sannie383998374
20fortuna19873801698364
PES53802298358
22Mommiej379998370
23SanMark.3772998348
24gevegt3741898356
25willy3711498357
26SC Heerenveen3701498356
27prume3691697353
Red Power369498365
TopTreffer3691098359
30FC Zwolle Ole3671198356
31Bernardo3652497341
Max Power3652798338
33Hankie3621497348
Susaa3621498348
35JMD3611198350
Miramar3611598346
37Satyr357395354
Simon3571698341
39Go Ahead Kampen3551498341
40Kielse Rat3521489338
41Andre3511098341
42Schaakliefhebber3501898332
43Fregge3411597326
44SuikerBrood314396311
45Johan312390309
46Jurgen19653196
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie:

CL play-offs groep:
Sunshine Sannie - Magikan 9-12
Go Ahead Kampen - Handyman 14-2

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1.  Go Ahead Kampen       1     3    14
2.  Magikan               1     3    12
---------------------------------------
3.  Sunshine Sannie       1     0     9
4.  Go Ahead Kampen       1     0     2
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie:
JMD Unregistere 11-10
Miramar Superstars 15-1
willy Max Power 14-27
Andre Red Power 10-4
fortuna1987 Satyr 16-3
Hummeltje Bernardo 14-24
Friesland SC Heerenveen 15-14

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987          11    22   379
---------------------------------------
2   Max Power            11    21   364
---------------------------------------
3   Friesland            11    19   398
4   Superstars           11    18   385
---------------------------------------
5   Red Power            11    18   359
6   Andre                11    18   350
7   willy                11    17   371
8   Bernardo             11    16   357
9   JMD                  11    16   351
10  Satyr                11    16   347
11  Hummeltje            11    13   391
---------------------------------------
12  SC Heerenveen        11    13   360
13  Miramar              11    12   351
14  Unregistere          11     7   390
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie:
SuikerBrood Mario 3-13
erik Ait Vedan 27-33
Hankie Fregge 14-15
Bonehead gevegt 24-18
Peperbusje Schaakliefhebber 13-18
SanMark. Johan 29-3
Joost vrij 21-0

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Peperbusje           11    24   384
---------------------------------------
2   SanMark.             11    24   376
---------------------------------------
3   Bonehead             11    21   406
4   Mario                11    21   398
---------------------------------------
5   gevegt               11    21   373
6   Ait Vedan            11    19   382
7   erik                 11    19   380
8   Joost                11    18   378
9   Schaakliefhebber     11    17   349
10  Fregge               11    15   340
11  Hankie               11    10   361
12  SuikerBrood          11     9   313
13  Johan *              11     9   311
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 5:

Groep E:
Sunshine Sannie willy 9-14
Simon Wezeper88 16-18

Groep F:
Red Power Joost 4-21
prume Kralinger 16-22


Standen:

Groep E:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             5    15   190 halve finales + Lente CL
2   willy                 5     6   183
---------------------------------------
3   Simon                 5     6   172
4   Sunshine Sannie       5     3   171
Groep F:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Kralinger             5    13   190 halve finales + Lente CL
2   Red Power             5     9   173
---------------------------------------
3   Joost                 5     7   188
4   prume                 5     0   167
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst EL:

Kwartfinales, terugwedstrijden:
TopTreffer - Unregistere 10-10
Mario - Magikan 13-12
Superstars - Mommiej 1-9
Friesland - Abubakari 15-19

Totaalstanden:
Unregistere - TopTreffer 45-53
Magikan - Mario 62-39
Mommiej - Superstars 38-35
Abubakari - Friesland 66-63
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst Cup:

Halve finales, heenwedstrijden:
Handyman - Peperbusje 2-13
Unregistere - Hummeltje 10-14
 
Bovenaan