Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 11: (4 december)

Friesland

Well-known member
Programma:

Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV
18:45 Fortuna Sittard - Willem II
20:00 Ajax - FC Twente
21:00 PEC Zwolle - Vitesse

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo
14:30 AZ - FC Groningen
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag
16:45 SC Heerenveen - PSV

Veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma Ligacompetities:

Eredivisie:

CL play-offs groep:
Sunshine Sannie - Magikan
Go Ahead Kampen - Handyman

Eerste Divisie:
JMD Unregistere
Miramar Superstars
willy Max Power
Andre Red Power
fortuna1987 Satyr
Hummeltje Bernardo
Friesland SC Heerenveen

Tweede Divisie:
SuikerBrood Mario
erik Ait Vedan
Hankie Fregge
Bonehead gevegt
Peperbusje Schaakliefhebber
SanMark. Johan
Joost vrij
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 5:

Groep E:
Sunshine Sannie willy
Simon Wezeper88

Groep F:
Red Power Joost
prume Kralinger
 

Friesland

Well-known member
Programma Herfst EL:

Kwartfinales, terugwedstrijden:
TopTreffer - Unregistere
Mario - Magikan
Superstars - Mommiej
Friesland - Abubakari
 

Friesland

Well-known member
Programma Herfst Cup:

Halve finales, heenwedstrijden:
Handyman - Peperbusje
Unregistere - Hummeltje
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst Davis Cup:

Halve finales, wedstrijden 4 en 5:

Team Limburg - VV 't Herdersmatje 1-2
Satyr - Schaakliefhebber
Maasveld - Unregistere

PSV 1 - Team 6 1-2
willy - Wezeper88
JMD - Superstars
 
Laatst bewerkt:

Miramar

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 3-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 2-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-3
20:00 Ajax - FC Twente 4-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 3-1
14:30 AZ - FC Groningen 2-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 4-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 3-2
 

Andre

Active member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 1-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 2-0
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-1
20:00 Ajax - FC Twente 4-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 0-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 1-0
14:30 AZ - FC Groningen 1-1
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 1-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 2-0
 
Laatst bewerkt:

Mommiej

Active member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 3-0

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 2-2
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-2
20:00 Ajax - FC Twente 3-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 0-3

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 3-0
14:30 AZ - FC Groningen 3-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-2
 

erik

Member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 0-0

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 0-0
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 0-3
20:00 Ajax - FC Twente 1-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 0-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 0-0
14:30 AZ - FC Groningen 0-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 0-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-1
 

JMD

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-1
20:00 Ajax - FC Twente 4-1
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-1

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-1
14:30 AZ - FC Groningen 2-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 3-1
 

Max Power

Member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 2-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-1
20:00 Ajax - FC Twente 5-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 4-0
14:30 AZ - FC Groningen 2-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-1
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 3-2

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-2
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-2
20:00 Ajax - FC Twente 4-1
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-3

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 3-1
14:30 AZ - FC Groningen 3-1
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-2
 

Abubakari

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-1
20:00 Ajax - FC Twente 4-1
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 0-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-1
14:30 AZ - FC Groningen 1-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-1
 

Hankie

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-2
20:00 Ajax - FC Twente 3-1
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 2-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 3-1
14:30 AZ - FC Groningen 2-1
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 0-2
 

Kielse Rat

Active member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 3-0

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 2-2
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-3
20:00 Ajax - FC Twente 3-0
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 4-1
14:30 AZ - FC Groningen 3-0
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-0
16:45 SC Heerenveen - PSV 3-3
 

Unregistere

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 3-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 2-2
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-2
20:00 Ajax - FC Twente 3-1
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 3-1
14:30 AZ - FC Groningen 2-1
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-2
 

Peperbusje

Member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 0-1
20:00 Ajax - FC Twente 3-1
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 3-1
14:30 AZ - FC Groningen 3-2
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 1-2
 

Ait Vedan

Member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-1
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 0-2
20:00 Ajax - FC Twente 3-2
21:00 uur PEC Zwolle - Vitesse 1-2

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 3-1
14:30 AZ - FC Groningen 1-2
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 2-1
16:45 uur sc Heerenveen - PSV 2-2
 

De Groene Scout

Well-known member
Vrijdag 4 december:
20:00 Sparta Rotterdam - FC Emmen 2-1

Zaterdag 5 december:
16:30 RKC Waalwijk - VVV 1-2
18:45 Fortuna Sittard - Willem II 1-2
20:00 Ajax - FC Twente 3-1
21:00 PEC Zwolle - Vitesse 1-3

Zondag 6 december:
12:15 Feyenoord - Heracles Almelo 2-1
14:30 AZ - FC Groningen 3-1
14:30 FC Utrecht - ADO Den Haag 3-1
16:45 SC Heerenveen - PSV 0-2
 
Bovenaan