Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 10: (27 november)

Friesland

Well-known member
Programma:

Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard
21:00 VVV - PEC Zwolle

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam
14:30 FC Groningen - Willem II
14:30 Feyenoord - FC Utrecht
16:45 Heracles Almelo - AZ

veel succes!
 

Friesland

Well-known member
Programma ligacompetities:

Eredivisie:

Kampioensgroep:
Abubakari Wezeper88
Sunshine Sannie zwammy
FC Zwolle Ole Go Ahead Kampen

Play-offsgroep:
Maasveld Magikan
Handyman PES5
prume Susa

Degradatiegroep:
Simon Kielse Rat
Mommiej De Groene Scout
Kralinger TopTreffer

Eerste Divisie:
JMD Superstars
Miramar Max Power
willy Red Power
Andre Satyr
fortuna1987 Bernardo
Hummeltje SC Heerenveen
Unregistere Friesland

Tweede Divisie:
SuikerBrood Jurgen
Joost Ait Vedan
erik Fregge
Hankie gevegt
Bonehead Schaakliefhebber
Peperbusje Johan
Mario SanMark.
 

Friesland

Well-known member
Programma Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 4:

Groep E:
Sunshine Sannie Simon
willy Wezeper88

Groep F:
Red Power prume
Joost Kralinger
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst EL:

Kwartfinales, heenwedstrijden:

Unregistere - TopTreffer
Magikan - Mario
Mommiej - Superstars
Abubakari - Friesland
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Herfst Cup:

Kwartfinales, terugwedstrijden:
Andre - Handyman
Unregistere - Satyr
Mario - Hummeltje
Bernardo - Peperbusje
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Programma Davis Cup:

Halve finales, dubbels:

Team Limburg - VV 't Herdersmatje 0-2
Satyr / Maasveld - Unregistere / Schaakliefhebber

PSV 1 - Team 6 0-2
willy / JMD - Superstars / Wezeper88
 
Laatst bewerkt:

Miramar

Well-known member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 2-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 4-0
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 4-2
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-3
 

Mommiej

Active member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-0

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 2-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-0
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-1
 
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 2-0

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 1-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-1
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 2-0
14:30 FC Groningen - Willem II 1-2
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-0
16:45 Heracles Almelo - AZ 0-1
 

erik

Member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 2-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-3
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-1
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-3

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 5-1
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 0-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-1
 

JMD

Well-known member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 2-0

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 1-7
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-1
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-1
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-1
14:30 FC Groningen - Willem II 1-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-3
 

Max Power

Member
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-3
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-3
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 1-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 1-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 0-1
 

FC Zwolle Ole

Well-known member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 1-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 3-2
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-2
 

Andre

Active member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-0

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-4
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 2-0
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 3-0
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-5
 

Kielse Rat

Active member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 4-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-3
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 1-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 3-0
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-2
 

SanMark.

Well-known member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-3
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 2-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-1
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-2
16:45 Heracles Almelo - AZ 2-3
 

Hankie

Well-known member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-3
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-1
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 5-1
14:30 FC Groningen - Willem II 2-2
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 3-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-3
 

Ait Vedan

Member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-3
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 2-0
21:00 uur VVV - PEC Zwolle 1-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 2-2
14:30 FC Groningen - Willem II 1-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 3-2
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-2
 

Peperbusje

Member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 2-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-1
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-1
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-1
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-2
 

Magikan

Active member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk (2-0)

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax (0-3)
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen (1-2)
21:00 VVV - PEC Zwolle (1-1)

Zondag 29 november:
12:15 Vitesse - Fortuna Sittard (3-1)
14:30 FC Groningen - Willem II (1-0)
14:30 Feyenoord - FC Utrecht (2-1)
16:45 Heracles Almelo - AZ (1-2)
20:00 PSV - Sparta Rotterdam (3-0)
 
Bovenaan