Eredivisiekenner 2020/21 - ronde 10: (27 november)

Kralinger

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 2-0

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-2
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 2-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-2
 

Johan

Member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-3
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 2-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-1
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-2
 

PES5

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-5
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-3
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 2-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 1-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 1-2
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-3
 

Maasveld

Well-known member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 2-0

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 2-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 2-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 2-0
14:30 FC Groningen - Willem II 1-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-2
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-2
 

gevegt

Well-known member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 1-3
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 2-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 2-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 1-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-3
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-2
 
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 3-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-3
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-3
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 2-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-3
 

Simon

Administrator
Forumleiding
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 2-0

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 2-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 1-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-0
16:45 Heracles Almelo - AZ 0-2
 

SC Heerenveen

Well-known member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 2-1

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 1-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 0-3
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-1
21:00 uur VVV - PEC Zwolle 1-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-1
14:30 FC Groningen - Willem II 2-0
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-0
16:45 Heracles Almelo - AZ 0-2
 

SuikerBrood

Well-known member
Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 2-0
21:00 uur VVV - PEC Zwolle 1-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 3-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-0
16:45 Heracles Almelo - AZ 0-1
 

prume

Member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 0-2

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 0-2
 

prume

Member
Vrijdag 27 november:
20:00 FC Twente - RKC Waalwijk 0-2

Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-4
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 1-2
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-0
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-2

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-0
14:30 FC Groningen - Willem II 2-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 2-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-2
 

Satyr

Administrator
Forumleiding
Zaterdag 28 november:
18:45 FC Emmen - Ajax 0-2
20:00 ADO Den Haag - SC Heerenveen 2-1
20:00 Vitesse - Fortuna Sittard 3-1
21:00 VVV - PEC Zwolle 1-1

Zondag 29 november:
12:15 PSV - Sparta Rotterdam 3-1
14:30 FC Groningen - Willem II 1-1
14:30 Feyenoord - FC Utrecht 1-1
16:45 Heracles Almelo - AZ 1-3
 

Friesland

Well-known member
De voorspellingen:

ThuUit#123Fout
TweRKC42420042
EmmAja4504500
ADOHee45141342
VitFS4545000
VVVPEC4512122124
PSVSpa4544011
GroWil452611819
FeyUtr45353738
HAAZ4504144
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Punten ronde 10:

Hummeltje 51
zwammy 50
Magikan 50
Friesland 48
Peperbusje 48
Abubakari 47
Max Power 46
Bonehead 45
fortuna1987 45
Satyr 45
FC Zwolle Ole 44
JMD 44
SuikerBrood 44
Kralinger 43
Miramar 43
Sunshine Sannie 43
TopTreffer 43
gevegt 42
SanMark. 42
Wezeper88 42
De Groene Scout 41
Johan 41
Maasveld 41
Red Power 41
prume 39
SC Heerenveen 38
willy 38
Kielse Rat 37
Ait Vedan 36
Joost 36
Unregistere 35
Hankie 34
Schaakliefhebber 34
Superstars 34
Andre 32
Susaa 32
PES5 31
Go Ahead Kampen 30
Handyman 30
Fregge 30
Bernardo 29
Mommiej 29
erik 28
Mario 26
Simon 26



Hummeltje is Kenner van de Week!
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Algemeen Klassement:
pl.Stand na ronde 1010W9
1Magikan3945089344
2Handyman3933089363
3Bonehead3924589347
4Unregistere3903589355
5De Groene Scout3864189345
Mario3862689360
7Superstars3853489351
8Friesland3844889336
9Kralinger3834389340
Maasveld3834189342
11Wezeper883794289337
12Hummeltje3785189327
13Sunshine Sannie3744389331
14Peperbusje3724889324
15zwammy3715088321
16Mommiej3702989341
17Joost3673689331
18Abubakari3664789319
19Red Power3654189324
20fortuna19873644589319
21erik3612889333
22TopTreffer3594389316
23PES53583189327
24willy3573889319
25FC Zwolle Ole3564489312
gevegt3564289314
SC Heerenveen3563889318
28Satyr3544586309
29prume3533988314
30Ait Vedan3503689314
JMD3504489306
32Hankie3483488314
SanMark.3484289306
Susaa3483289316
35Miramar3464389303
36Andre3413289309
Bernardo3412988312
Go Ahead Kampen3413089311
Simon3412689315
40Kielse Rat3383780301
Max Power3384689292
42Schaakliefhebber3323489298
43Fregge3263088296
44SuikerBrood3114487267
45Johan3094181268
46Jurgen19653196
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eredivisie:

Kampioensgroep:
Abubakari Wezeper88 47-42
Sunshine Sannie zwammy 43-50
FC Zwolle Ole Go Ahead Kampen 44-30

Play-offsgroep:
Maasveld Magikan 41-50
Handyman PES5 30-31
prume Susa 39-32

Degradatiegroep:
Simon Kielse Rat 26-37
Mommiej De Groene Scout 29-41
Kralinger TopTreffer 43-43


Eindstanden:

Kampioensgroep:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   FC Zwolle Ole         5    12   356 kampioen + Lente CL
---------------------------------------
2   Wezeper88             5     9   379 Lente CL
3   Abubakari             5     9   366 Lente CL
4   zwammy                5     6   371 Lente CL
---------------------------------------
5   Sunshine Sannie       5     4   374 CL play-offs
6   Go Ahead Kampen       5     4   341 CL play-offs
Play-offsgroep:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Magikan               5    12   394 CL play-offs
2   Handyman              5     9   393 CL play-offs
---------------------------------------
3   Maasveld              5     9   383
4   Susa                  5     6   382
5   PES5                  5     6   358
---------------------------------------
6   prume                 5     3   353 Eredivisie play-outs
Degradatiegroep:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Kielse Rat *          5    12   338
2   De Groene Scout       5    10   386
3   Kralinger             5     7   383
---------------------------------------
4   Mommiej               5     6   370 Eredivisie play-outs
---------------------------------------
5   Simon                 5     4   341 gedegradeerd
6   TopTreffer            5     3   359 gedegradeerd
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Uitslagen Eerste Divisie:
JMD Superstars 44-34
Miramar Max Power 43-46
willy Red Power 38-41
Andre Satyr 32-45
fortuna1987 Bernardo 45-29
Hummeltje SC Heerenveen 51-38
Unregistere Friesland 35-48

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   fortuna1987          10    19   363
---------------------------------------
2   Superstars           10    18   384
---------------------------------------
3   Red Power            10    18   355
4   Max Power            10    18   337
---------------------------------------
5   willy                10    17   357
6   Friesland            10    16   383
7   Satyr                10    16   344
8   Andre                10    15   340
9   Hummeltje            10    13   377
10  SC Heerenveen        10    13   346
11  JMD                  10    13   340
---------------------------------------
12  Bernardo             10    13   333
13  Miramar              10     9   336
14  Unregistere          10     7   380
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Tweede Divisie:
SuikerBrood vrij 44-0
Joost Ait Vedan 36-36
erik Fregge 28-30
Hankie gevegt 34-42
Bonehead Schaakliefhebber 45-34
Peperbusje Johan 48-41
Mario SanMark. 26-42

Stand:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Peperbusje           10    24   371
---------------------------------------
2   gevegt               10    21   355
---------------------------------------
3   SanMark.             10    21   347
4   erik                 10    19   353
---------------------------------------
5   Mario                10    18   385
6   Bonehead             10    18   382
7   Ait Vedan            10    16   349
8   Joost                10    15   357
9   Schaakliefhebber     10    14   331
10  Fregge               10    12   325
11  Hankie               10    10   347
12  SuikerBrood          10     9   310
---------------------------------------
13  Johan *              10     9   308
 
Laatst bewerkt:

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst CL:

Tweede groepsfase, speelronde 4:

Groep E:
Sunshine Sannie Simon 43-26
willy Wezeper88 38-42

Groep F:
Red Power prume 41-39
Joost Kralinger 36-43


Standen:

Groep E:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Wezeper88             4    12   172 halve finales + Lente CL
2   Simon                 4     6   156
---------------------------------------
3   willy                 4     3   169
4   Sunshine Sannie       4     3   162
Groep F:
Code:
pl. deelnemer          weds. wptn. kptn.
1   Kralinger             4    10   168
2   Red Power             4     9   169
---------------------------------------
3   Joost                 4     4   167
4   prume                 4     0   151
 

Friesland

Well-known member
Uitslagen Herfst EL:

Kwartfinales, heenwedstrijden:

Unregistere - TopTreffer 35-43
Magikan - Mario 50-26
Mommiej - Superstars 29-34
Abubakari - Friesland 47-48
 
Laatst bewerkt:
Bovenaan