Buitenlandse politiek

ALenstra

Well-known member
Donald Trump heeft ook heffingen opgelegd aan Canada, Mexico en China. Europa volgt later! America First!
 

JMD

Well-known member
Gaat me nog niet eens om de ambtenaren zelf. In Amerika wisselen altijd heel veel ambtenaren elke verkiezingen.
Dit vind ik toch altijd zo idioot. Dat kost me steeds een bak geld, maar ook een kennis die verloren gaat…
 

Eef de Kip

Well-known member
Gaat me nog niet eens om de ambtenaren zelf. In Amerika wisselen altijd heel veel ambtenaren elke verkiezingen. Maar gaat mij om de toegang tot het geld.
Dat laatste zeer zeker, onschuldige burgers die afhankelijk zijn van dat geld zijn straks de pineut maar het feit dat je zo'n belangrijk overheidsapparaat in de handen legt van zo'n idioot.
 

Mario

Well-known member
Maar gelukkig heet de Golf van Mexico, nu de Golf van Amerika. Alle Trump stemmers blij.
 

JMD

Well-known member
Wordt ook wel leuk met het komende WK zo, de VS samen met Canada en Mexico, dat door Trump extra belast wordt...
 

Makanaky

Well-known member
Gaat allemaal naar het Supreme Court dit. Lekker bureaucratisch procederen Elon. En intussen wordt die stop op ontwikkelingshulp misschien wel opgeschort ook .
 

zwammy

Well-known member
Het wordt alleen maar beter!


Misschien had nu.nl wat onderzoek kunnen doen


45 miljoen naar inclusiviteits trainingen in Birma.
1,2 biljoen weggegeven waarvan ze niet meer weten waaraan

Maar Trump is gek (y)
 

zwammy

Well-known member
Heffingen zijn een maand opgeschort.


Ja die Trump is zo gek nog niet. Voor Mexixo geldt trouwens hetzelfde als voor Canada.
 

Wigboldus

Well-known member
Eerst schreeuwen van Trump maar uiteindelijk gebeurt er dus helemaal niets. Dan weten we dat voor de komende 4 jaar ook.
 

zwammy

Well-known member
Klopt, binnen een week passen Mexico en Canada de grenscontroles aan. Dat is inderdaad niets.
 
Bovenaan