Buitenlandse politiek

JMD

Well-known member
We halen het gas wel uit Groningen 😉
Zullen ze blij mee zijn…

Maar even serieus: hoeveel gas zit daar nog in de grond? Want we zullen als Nederland zijnde toch een backup moeten hebben mocht putin de kraan dichtdraaien.
 

erka

Well-known member
Nog zat voor 40 jaar ofzo geloof ik.

Ik erger me eraan dat deze discussie hier nu gevoerd wordt trouwens.
 

erka

Well-known member
Misschien eerst eens afwachten wat de ontwikkelingen zijn alvorens je zorgen te maken of JMD wel warme voetjes houdt.
 

erka

Well-known member
Oekraine is natuurlijk geen partij voor Rusland en het westen/NAVO gaat niet rechtstreeks militair tegen Rusland in.
 

erka

Well-known member
En Biden werd belachelijk gemaakt hé op sociale media. Met zijn "Rusland valt Oekraine binnen enkele dagen aan". En de Oekrainse regering die zei "geen paniek", "niet mee bemoeien". Nou, tada.
 

Mario

Well-known member
Forumleiding
Ook vanuit Wit Rusland wordt Oekraïne aangevallen lijkt het, daar zit immers het schoothondje van Poetin.
 

erka

Well-known member
Geen paniek? Volgens mij hebben die toch echt meerdere malen aangegeven dat de Russen op punt stonden om binnen te vallen.

Paar weken geleden nog. Westen moest geen paniek zaaien. Kijken of ik het nog terug kan vinden.

edit:

 
Bovenaan