Binnenlandse politiek

De Groene Scout

Well-known member
Hugo dus op 'Wonen'. Kunnen we nog wel even wachten op die 300.000 extra woningen verwacht ik.
Heeft hij de 1e routekaart al gepresenteerd?
 

erka

Well-known member
Goddorie. Die nare Kuipers mag de covid gaan doen en mijn grote vriend komt op mijn vakgebied RO en Wonen. Bah bah.
 

JMD

Well-known member
Robert Dijkgraaf voor D66 minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Dat is een goede keus.
De minister voor PO en VO wordt Dennis Wiersma (VVD).

Die Vd Burg lijkt me eigenlijk (gezien het Paroolartikel) wel een goede keus,
 

JMD

Well-known member
Ik ben wel benieuwd naar de volgende 2e Kamerverkiezingen eigenlijk (die zijn in 2025, of eerder als het kabinet valt). De VVD schuift steeds meer naar het midden op, eigenlijk zit er tussen CDA, D66, VVD en PvdA geen echt verschil meer. Alleen CDA nog christelijk als significant verschil imo, maar dat is dan weer ongeveer de CU. En ook GL probeert (landelijk) naar het midden op te schuiven. De ruimte op de flanken wordt steeds groter. Op links met BIJ1, SP, PvdD, DENK, en op rechts BBB, FVD, JA21, PVV. Plus dan nog VOLT dat ook iets links van het midden zit maar eigenlijk vooral nieuw D66 is. Dan is er nog een ouderenpartij die minimaal is en zwaar Christelijken in de vorm van SGP.

Doordat de VVD naar het midden schuift kan het echt gebeuren dat BBB, PVV en JA21 tegen de 40 zetels gaan halen. Dan wordt formeren echt een groot probleem.
 

JMD

Well-known member
We krijgen een staatssecretaris voor Mijnbouw... :) Joost en Satyr wonen binnenkort in de weer-actieve Mijnstreek... :p
 

SanMark.

Well-known member
I

Doordat de VVD naar het midden schuift kan het echt gebeuren dat BBB, PVV en JA21 tegen de 40 zetels gaan halen. Dan wordt formeren echt een groot probleem.
Vergeet je Forum nog.

Maar je hebt gelijk dat formeren elk verkiezing een groter probleem word als je van te voren al grote partijen gaat uitsluiten.
 
Bovenaan