Atletiek

JMD

Well-known member
10,61 bij de dames op de 100m, dat komt langzamerhand toch wel dicht bij Flo Jo.
En die deed dat met heeeeel veel meewind volgens mij. De windlezers bij de 100m baan gaven 0,0 m/s aan, maar bij het tegelijkgehouden hinkstapspringen werd een flinke meewind (in de looprichting van de 100m) gemeten.
Dat record ging toen van 10.76 naar 10.49...
 

erka

Well-known member
En we hebben een Nederlandse deelnemer in de finale van het kogelslingeren. Is dat wel eens eerder gebeurd op een WK?
 

Joost

Well-known member
Vijf man gingen in 1 poging over 5,75, Duplantis slaat over en 5 lukte het niet.
Vloon mocht net zijn tweede poging en kwam er ook voor een tweede keer niet overheen.
 

Joost

Well-known member
Vloon houdt van spanning lijkt het. Zowel over 5,75 als 5,85 pas in de derde poging.
Vier man zijn al klaar, 2 sloegen 5,85 over.
 

Joost

Well-known member
Vloon, net als 4 anderen direct over 5.90.
Duplantis sloeg 'm over, twee anderen deden dat nadat het de eerste keer niet lukte.

Vloon en het WK was altijd een botsende combinatie, maar nu lijkt hij wel op weg naar een uitstekende prestatie. Zijn PR is 5.90.
 

JMD

Well-known member
McLaughlin met 47.78 op 400m vlak. De eerste vrouw sinds Marita Koch in 1985 die onder de 48 loopt. (Koch toen 47.50)
En in totaal zijn dat ook de enige 2 vrouwen die ooit de 400 vlak onder de 48 hebben gelopen
 

JMD

Well-known member
Nafi Thiam na 5 onderdelen uitgestapt. Mocht haar fysio niet mee van de Belgische bond, maar zelf weigerde ze ook een contract te ondertekenen waarin stond welke kleding ze aan moest op toernooien..
 

erka

Well-known member
Dames 4x400 naar de finale met een wissel die maar net goed ging. Ongeluk zit in klein hoekje want Jamaica laat bij de mannen het stokje wel vallen.
 

erka

Well-known member
Oehhh de mannen 4x4 ook een krappe wissel....Als die maar goed was.
edit: was goed en dan hebben ze direct ook een zeer goede tijd.
Britten laten het stokje ook vallen...
 
Bovenaan