1/8 Finale

JMD

Well-known member
Nee klopt, maar in Spanje zit veel meer, Portugal schaar ik toch echt in de categorie Nederland, België enz... Daar moet wel heel veel goed vallen willen die ver komen.
 

de waan

Well-known member
Waar zouden ze bang voor moeten zijn? Het is meer dat al die bobo’s elkaar de hand boven het hoofd houden waardoor je telkens Blatters en Infantino’s aan de macht blijft houden.
Eens, maar toch gebeurt het niet. Ik kan het ook niet verklaren.
 

Abubakari

Administrator
Forumleiding
Toch ook weer een leuk potje. Het een-tweetje van Trump en Infantino heeft een getergd België opgeleverd wat zijn beste wedstrijd van het toernooi speelt. Gelijkmaker uit het niets (ook nog een enorme lucky) doet ze ook niks, direct daarna weer 1-2. België tot nu toe heer en meester.
 

Abubakari

Administrator
Forumleiding
4-1😀
Trump zal zich de volgende keer bedenken vooraleer hij zich er mee gaat bemoeien.
 

Abubakari

Administrator
Forumleiding
740198142_1906472217445893_2172066238110681403_n.png

Lukaku heeft een groepsgesprek met Trump en Infantino.
 

U.G.

Well-known member
Nee klopt, maar in Spanje zit veel meer, Portugal schaar ik toch echt in de categorie Nederland, België enz... Daar moet wel heel veel goed vallen willen die ver komen

Onzin. En het probleem is niet eens het verliezen, want eentje zal uiteindelijk moeten verliezen. Het probleem is juist dat je met een overdaad aan talent (!) er niks van bakt door de onverklaarbare en dubieuze keuzes, structureel. Je bent zo goed als je zwakste schakel. De blessure van Mendes werd bepalend in deze wedstrijd…anders ging dit gewoon naar penalties.
 

Mario

Well-known member
Forumleiding
Gelukkig voor het voetbal heeft België gewonnen. Straks met z'n allen gewoon weer in Europa voetballen, met gele en rode kaarten, en zonder reclame breaks.
 

Kielse Rat

Well-known member
Met grote afstand de beste wedstrijd van België op dit WK. Zou Trump al gebeld hebben naar Infantino?
 

Mario

Well-known member
Forumleiding
Ik denk dat België binnenkort binnengevallen zal worden, en dat de koning wordt ontvoerd.
 

Batigoal

Well-known member
Moet zeggen dat dit eindelijk een echt goeie wedstrijd van België was. Zaten er vanaf het begin kort op en lieten Amerika nooit meer in hun spel komen. De 4e goal was wel even mooi wat zout in de wonden na het gedoe rond Balogun.
 
  • Leuk
Waarderingen: JMD

Hankie

Well-known member
Garcia durft wel heilige huisjes om te trappen, Doku en de Bruyne op de bank te laten starten.
 
  • Leuk
Waarderingen: erka

Raul

Well-known member
Bijna Egypte tegen Argentinië.

Egypte heeft van het gelijkspel een levensstijl gemaakt. Met deze selectie de laatste zestien halen is een klein wonder, en precies daarom denk ik: hier houdt het op. Argentinië is ook niet alles: tegen Kaapverdië werd het zowaar 3-2, en ook Jordanië prikte raak. Maar een diep Egyptisch blok dat de klok doodslaat en op de loterij aast, het is denk ik exact het script van hun hele toernooi. Hoe langer het 0-0 blijft, hoe onrustiger het wordt. Maar uiteindelijk beslist in dit soort duels het individuele verschil, en dat gat is simpelweg te groot. Ik zeg 2-0, waarbij de eerste goal het echte werk is.
 
Bovenaan