Helaas bestaat die vent echt...Hopelijk is die vent een hoax
Omdat het helaas zo is dat de media (los van de NOS als publieke omroep, die krijgen hun geld op een andere manier binnen) baat heeft bij hoeveel 'clicks' er komen op artikelen... En het is helaas zo dat een interview met de plaatselijke dominee veel minder clicks oplevert dan met degene die zwammy hierboven aanhaalt.Ik zag het net ook ja, waarom krijgt zo'n iemand aandacht?
Ik wil hem graag uitnodigen om naar het zuiden te komen. Dan flikker ik hem wel de Maas in en vraag nog wel een keertje of hij denkt dat het een hoax is. Ik had hem eigenlijk liever een paar dagen geleden in Valkenburg uitgenodigd, daar was de stroming wat sterker.Is dit echt?
![]()
Viruswaanzinnige Willem Engel noemt overstroming in Limburg een hoax - Joop - BNNVARA
De volkomen van de realiteit losgezongen viruswaanzinnige sekteleider Willem Engel trekt de watersnoodramp in Limburg in twijfel. De ramp die in de zuidelijke provincie voor immense schade heeft gezorgd, waarbij duizenden mensen hals over kop hun huis hebben moeten achterlaten, is er volgens Enge...joop.bnnvara.nl
Wat ben je aardig. Je bent namelijk het blok beton aan zijn voeten vergeten.Ik wil hem graag uitnodigen om naar het zuiden te komen. Dan flikker ik hem wel de Maas in en vraag nog wel een keertje of hij denkt dat het een hoax is. Ik had hem eigenlijk liever een paar dagen geleden in Valkenburg uitgenodigd, daar was de stroming wat sterker.
Dan komt ie er te makkelijk vanaf.Wat ben je aardig. Je bent namelijk het blok beton aan zijn voeten vergeten.
Weet hij toevallig of er ook veel blm en lbqter's hebben geholpen want als de hulptroepen niet divers genoeg zijn moet er mee worden gestopt.
Weet hij toevallig of er ook veel blm en lbqter's hebben geholpen want als de hulptroepen niet divers genoeg zijn moet er mee worden gestopt.
Mooi dan kunnen we met die klimaat onzin ook stoppen gewoon vrienden worden met Nasa en nergens geen last meer van.Willem Engel hintte naar oa NASA dat het weer kan beheersen, dat is de reden dat er nu zoveel regen valt.
Nee, NASA doet het alleen negatief, anders heb je er niks aan als wappieMooi dan kunnen we met die klimaat onzin ook stoppen gewoon vrienden worden met Nasa en nergens geen last meer van.