JMD
Well-known member

Op vakantie naar China? Dat kan alleen met Chinees vaccin
Reizigers met een vaccin uit een ander land dan China mogen het land niet in, ook niet als de prik door de WHO is goedgekeurd.

Nou Max en Mario, succes...
Moet dan niet zo ongeveer heel Den Haag op slot?Hugo moet in quarantaine !
Die sterftevermindering zal ongetwijfeld met de vaccinatie te maken hebben.De cijfers van de laatste maand schieten alle kanten op en alle verhoudingen zijn zoek.
Dat is mooi samengevat in deze grafiek;
![]()
Enige wat ik me bij die dalende lijn van de sterfgevallen kan bedenken is dat de vaccinaties wellicht werken en dat er in die risicogroep niet zo veel gevallen meer zijn met risico op eerder overlijden.De cijfers van de laatste maand schieten alle kanten op en alle verhoudingen zijn zoek.
Dat is mooi samengevat in deze grafiek;
![]()
Alle vaccinatieplekken toch? Hij is overal op de foto gegaanMoet dan niet zo ongeveer heel Den Haag op slot?
Of de betere behandeling (snellere en betere medicatie) op de IC zorgt er voor dat er minder mensen komen te overlijden.Die sterftevermindering zal ongetwijfeld met de vaccinatie te maken hebben.
Opvallend dat de ziekenhuiscijfers gelijkblijven, maar de IC dus wel stijgt. Zou dat ook kunnen komen door de vaccinaties? Dat er minder mensen doodgaan, maar dat ze wel op de IC blijven? (wat 'zeer kort door de bocht gezegd' toch de fase voor de dood is)? Want de afname van de sterfgevallen is ongeveer gelijk (er vanuitgaande dat die schalen hetzelfde zijn) aan de toename van de IC.
Dan kunnen we het wel vergeten dus.Alle hoop op Janssen dus. Niks nieuws onder de zon.
Zeker, ik wilde het net plaatsen. Maandag zijn er 80.224 tests geweest waarvan 5523 positief.Wel weer bijna 6000 nieuwe besmettingen, weer iets meer maar ook 80000 (!) tests.
Ik snap deze vergelijking niet.Zo’n anticonceptiepil is pas dodelijk. Of nog erger, een zwangerschap.
Jep klopt. Doordat je (i.t.t. bijvoorbeeld op de RIVM-site of op corona-lokaal.nl) ook niet voor een beperkte periode kunt kiezen wordt het er met de weken niet duidelijker op.Die balkjes zijn nog onoverzichtelijk.
Het verloop van IC opnames obv 7 daags gemiddeld sinds 1-1-2021;
Bekijk bijlage 761068
Ik hoor hier van veel mensen, en denk er zelf misschien ook wel zo over, ik kan het maar beter gewoon krijgen want dan ben ik na een weekje snotteren van dat gelul af.Hier om me heen zie ik in ieder geval wel echt meer besmettingen.
Wellicht ben jij dan de besmettingsbron 🤡Hier om me heen zie ik in ieder geval wel echt meer besmettingen.