Depay zat niet in de voorselectie, want is niet altijd een teamspeler...
Paar dagen later, Depay in de definitieve selectie. Ik vraag me af wat er deze week gebeurd is. Volgens mij heeft Depay maar een kwartiertje gespeeld. Maar dat moet indruk achtergelaten hebben.
El Ghazi is geblesseerd afgevallen. Is er verder nog een buitenspeler afgevallen?
Er is ook een buitenspeler bijgekomen... Robben.
En dan Vejinovic... zit zondag waarschijnlijk weer op de bank. Daar win je de slag op het middenveld wel mee.
Nee, die zat er al bij in de voorselectie. Als Depay de eerste die je oproept als er een buitenspeler afvalt, dan kun je je beter minder uitvoerig uitlaten over Depay. Net zo goed als hij beter de teksten m.b.t. Kuyt en Van Persie achterwege had kunnen laten. Beide internationals met 100+ wedstrijden en een interland carri?re van tien jaar.
Vejinovic schijnt waarschijnlijk wel te spelen. Ook niet uitgesloten dat Vejinovic en Vilhena spelen aldus Van Bronckhorst.
Hup Duitsland! :duim:
Ik moet het nog zien met Vejinovic. Maar het blijft een belachelijke selectie.
En de selectie van Depay is gezien zijn eerdere commentaren bizar.
Ik trok overigens de vergelijking met de vorige interlands. Toen was El Ghazi er wel bij, maar Robben niet. Spelen allebei op de andere flank ook. Ik zie niet de invloed speciaal voor de linksbuitenpositie.
Hup Duitsland! :duim:
Bondscoach is blind
Vejinovic?Ik was al verbaasd dat Feyenoord hem voor 3,5M wilde hebben. Het was bij Vitesse af en toe een aardige speler, voordat hij op de bank belandde, maar zat al aardig aan z;n top, maar waarom hij nu voor Oranje is geselecteerd is mij een raadsel.
Ik las dat Blind een pak vla heeft geselecteerd? Is dat echt waar?