Friesland
Well-known member
Komende zomer wordt er in Frankrijk gespeeld voor de wereldtitel bij de vrouwen. Vandaag vond de loting plaats en weten we wat de eerste 36 wedstrijden van het toernooi zullen en en hoe de lijnen kunnen lopen in de knockoutfase. Het toernooi vindt plaats van 7 juni tot en met 7 juli.
Groep A:
Frankrijk
Zuid-Korea
Noorwegen
Nigeria
Groep B:
Duitsland
China
Spanje
Zuid-Afrika
Groep C:
Australi?
Itali?
Brazili?
Jama?ca
Groep D:
Engeland
Schotland
Argentini?
Japan
Groep E:
Canada
Kameroen
Nieuw-Zeeland
Nederland
Groep F:
VS
Thailand
Chili
Zweden
Speelronde 1: eerst genoemde land tegen het als tweede genoemde land, derde genoemde land tegen het als vierde genoemde land
Speelronde 2: eerst genoemde land tegen het als derde genoemde land, laatst genoemde land tegen het als tweede genoemde land
Speelronde 3: laatste genoemde land tegen het als eerste genoemde land, tweede genoemde land tegen het als derde genoemde land
Knockoutfase:
Achtste finales:
1. nr. 2 groep A - nr. 2 groep C
2. winnaar groep D - nr. 3 groep B, E of F
3. winnaar groep A - nr. 3 groep C, D of E
4. nr. 2 groep B - winnaar groep F
5. winnaar groep C - nr. 3 groep A, B of F
6. winnaar groep E - nr. 2 groep D
7. winnaar groep B - nr. 3 groep A, C of D
8. nr. 2 groep F - nr. 2 groep E
Kwartfinales:
9. winnaar 1 - winnaar 2
10. winnaar 3 - winnaar 4
11. winnaar 5 - winnaar 6
12. winnaar 7 - winnaar 8
Halve finales:
13. winnaar 9 - winnaar 10
14. winnaar 11 - winnaar 12
Bronzen finale:
verliezer 13 - verliezer 14
Gouden finale:
winnaar 13 - winnaar 14
Groep A:
Frankrijk
Zuid-Korea
Noorwegen
Nigeria
Groep B:
Duitsland
China
Spanje
Zuid-Afrika
Groep C:
Australi?
Itali?
Brazili?
Jama?ca
Groep D:
Engeland
Schotland
Argentini?
Japan
Groep E:
Canada
Kameroen
Nieuw-Zeeland
Nederland
Groep F:
VS
Thailand
Chili
Zweden
Speelronde 1: eerst genoemde land tegen het als tweede genoemde land, derde genoemde land tegen het als vierde genoemde land
Speelronde 2: eerst genoemde land tegen het als derde genoemde land, laatst genoemde land tegen het als tweede genoemde land
Speelronde 3: laatste genoemde land tegen het als eerste genoemde land, tweede genoemde land tegen het als derde genoemde land
Knockoutfase:
Achtste finales:
1. nr. 2 groep A - nr. 2 groep C
2. winnaar groep D - nr. 3 groep B, E of F
3. winnaar groep A - nr. 3 groep C, D of E
4. nr. 2 groep B - winnaar groep F
5. winnaar groep C - nr. 3 groep A, B of F
6. winnaar groep E - nr. 2 groep D
7. winnaar groep B - nr. 3 groep A, C of D
8. nr. 2 groep F - nr. 2 groep E
Kwartfinales:
9. winnaar 1 - winnaar 2
10. winnaar 3 - winnaar 4
11. winnaar 5 - winnaar 6
12. winnaar 7 - winnaar 8
Halve finales:
13. winnaar 9 - winnaar 10
14. winnaar 11 - winnaar 12
Bronzen finale:
verliezer 13 - verliezer 14
Gouden finale:
winnaar 13 - winnaar 14
Laatst bewerkt: