JMD
Well-known member
Onzin. Alleen in de 2e divisie is echt een idiote standaardaanvangtijd, 15.30. Er wordt zelden op die tijd gespeeld.Van der Zee die te pas en te onpas roept, dat in de enige tot nu toe gemixte amateurcompetitie de teams er samen wel uit komen met hun aanvangstijden.
Gelul. Veel te vaak vragen clubs aan de tegenstander een idiote aanvangstijd te wijzigen, waar vervolgens de tegenstander niet mee akkoord gaat en waarna men toch moet voetballen op een door de KNVB bepaalde idiote standaardtijd.
Voor de rest is het bijna overal 14.30, en soms bv VVSB op zaterdag 18.00, maar dat willen ze zelf. Uit hebben zij ook het recht om zaterdag 18.,00 spelen, maar spelen ze eigenlijk altijd gewoon op het moment dat de thuisploeg wil.